Jump to content

Nove lične karte, nove kontroverze

Оцени ову тему

Recommended Posts

• Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma samo izmišljaju nove gluposti samo da se nešto novo plaća i da se pune džepovi vladajućim strankama

Nove licne karte, pa nove knjizice, onda ide jedinstveni dokument pa pecat na celo i na ruku. 

Па не боје се руских чипова него само американских.   Мада ја сам нешто убеђен да када дође антихристово време да ће Руска држава бити раме уз раме са Америчком. Могуће је да грешим, не знам нисам с

Posted Images

пре 14 часа, Tumaralo. рече

Prema verovanju, da bi se ispunilo proročanstvo, neophodno je da svaki čovek na Zemlji primi čip (žig Zveri)?

Не ''сваки човек'', него ће пред људе бити постављен избор, те ће неки да га приме неки не.

Плус што тај жиг нема везе са документима, већ ће бити на неком видном месту на телу, по сред чела, ако се добро сећам.

То што се доводи у везу са документима је чиста параноја. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 3 часа, Натан рече

Не ''сваки човек'', него ће пред људе бити постављен избор, те ће неки да га приме неки не.

Плус што тај жиг нема везе са документима, већ ће бити на неком видном месту на телу, по сред чела, ако се добро сећам.

То што се доводи у везу са документима је чиста параноја. 

Pred svakoga Afrikanca i Indijanca u oblastima gde nema ni struje a retko kada ima i vode, biće postavljen taj izbor?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 3 часа, Tumaralo. рече

Pred svakoga Afrikanca i Indijanca u oblastima gde nema ni struje a retko kada ima i vode, biće postavljen taj izbor?

Колко знам - да, без изузетка, као што и Суд важи за ''све народе''.

''И сабраће се пред Њим сви народи, и разлучиће их између себе као пастир што разлучује овце од јараца.'' Матеј 25,32

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 1 сат, Натан рече

Колко знам - да, без изузетка, као што и Суд важи за ''све народе''.

''И сабраће се пред Њим сви народи, и разлучиће их између себе као пастир што разлучује овце од јараца.'' Матеј 25,32

Onda je to velika slabost takvog verovanja....

Ogroman broj ljudi je isključeno iz sveta, što socijalno, što mentalno.

Da bi se ono spaslo valjalo bi ga tumačiti alegorijski.... al ne znam kako.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 1 минут, Tumaralo. рече

Pa, mentalno je drugo, treba i slobodna i svesna volja.... ovo drugo, polako, ima jos vremena, nece bas sutra da bude kraj... :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 14 минута, Tumaralo. рече

Не видим ту никакву слабост, јер Бог ће, у данима који претходе жигу звери, на потпуно видљив начин да се покаже целом свету и неће бити онога који неће знати за Њега. Поставиће јасну дистинкцију између добра и зла, па ко шта изабере.  

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 2 months later...
On 5.5.2019. at 12:05, RYLAH рече

@grigorije22 Све ово што си поставио би било супер да било чији матични број (није лични број, лични број се зове у другим земљама) има после датума рођења нуле. Ал тако нешто код нас једноставно не постоји. Такође, мораш да нађеш тачно одређени датум рођења да добијеш једну или две шестице, да би се после нуле поклопиле као трећа шестица.

Другим речима, шарлатани који су насумично испробавали комбинације док им се једна није уклопила, ал и ту су морали да варају јер да су стварно употребили алгоритам који се користи код додељивања ЈМБГ, никад не би могли да добију три шестице.

To je što se tiče JMBG. A bar kodovi na zdravstvenoj knjižici? Jel tu postoji neka mogućnost da prilikom očitavanja se pojavi broj 666? Da li postoji mogućnost tehničkog ispitivanja bar koda da li sadrži broj 666 pošto je to već urađeno u Rusiji negde 2002 godine. Đakon Kurajev je to tražio pa ga zavitlavao neki ateista matematičar koji je trebao da uradi taj posao. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 1 month later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...