Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Дејан

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему

Recommended Posts

РУСКИ ЛИДЕР ПОЗВАО ЗАПАДНЕ ЗЕМЉЕ ДА СЕ НЕ МЕШАЈУ У УНУТРАШЊЕ СТВАРИ РФ

8984.jpg

РУСКИ председник Владимир Путин позвао је европске земље да се не мешају у унутрашње ствари Русије, нарочито кад је у питању правно регулисање ширења информација о сексуалним мањинама, преноси агенција ИТАР-ТАСС.

„Молимо вас да се не мешате у наше унутрашње ствари“ - био је јасан председник РФ.

Једној финској новинарки - одговарајући на њено питање - Путин је стрпљиво објаснио да се не ради ни о каквим забранама или прогонима сексуалних мањина у Русији.

„Не ради се о увођењу санкција за хомосексуализам или за... мислим да разумете за шта“, рекао је Путина. „Ради се о томе да се деца заштите од таквих информација“, појаснио је шеф руске државе.

„У неким земљама сматрају да децу не треба штитити од таквих информација. Немојте да их штитите! Ми се нећемо мешати!“ - истакао  је Путин. „Ми у Русији ћемо заштитити своју децу од таквих информација. Тако су одлучили посланици наше Државне Думе. Зато вас молимо да се не мешате у наше унутрашње ствари“, додао је он.

Путин је нагласио да су сексуалне мањине у РФ „пуноправни чланови друштва и да не трпе никакав вид дискриминације“.

Извор:Факти

„Не ради се о увођењу санкција за хомосексуализам или за... мислим да разумете за шта“, рекао је Путина. „Ради се о томе да се деца заштите од таквих информација“, појаснио је шеф руске државе.

А ко ће децу да штити од информација о љубавним аферама шефа државе са млађаним и флексибилним гимнастичаркама, о разводима шефа државе и сличним пикантеријама? Задњи пут кад сам проверавао, то је спадало у разарање традиционалне породице. :)

Pa sta ako se razveo?I Solomon je imao harem..pa ga Bog za to nije ukorio......Bolje i preljuba nego homoseksualizam......

Потпуно се слажем да су бољи моји греси од туђих. :)

Ти си, Сенко, само рек'o искрено оно што већина твојих истомишљеника никако не сме да превали преко уста, а тако би волели. Поштујем нелицемерност.

А ко ће децу да штити од информација о љубавним аферама шефа државе са млађаним и флексибилним гимнастичаркама, о разводима шефа државе и сличним пикантеријама? Задњи пут кад сам проверавао, то је спадало у разарање традиционалне породице. :)

о томе се пише само по србији и европи у русији нема тога ;)

Pa sta ako se razveo?I Solomon je imao harem..pa ga Bog za to nije ukorio......Bolje i preljuba nego homoseksualizam......

Je li?A ono " Ko samo pogleda tuđu ženu..." Bar si izgovorio ono što mnogi superhiperpravoslavci i te kako žele ( i u tome se ne razlikuju od prosečnog ateiste) a ne usuđuju se da izgovore.Opravdanje za preljube našli bi u Slomonovom haremu LOL a istovremeno bi preljubnicu spalili na lomači :)

Je li?A ono " Ko samo pogleda tuđu ženu..." Bar si izgovorio ono što mnogi superhiperpravoslavci i te kako žele ( i u tome se ne razlikuju od prosečnog ateiste) a ne usuđuju se da izgovore.Opravdanje za preljube našli bi u Slomonovom haremu LOL a istovremeno bi preljubnicu spalili na lomači :)

Ja sam covek otvorenog srca sto mislim to i kazem....ne bi mogao da se borim sa tolikim zenama.,Solomone brate svaka ti cast...i sa jednom je muka..inace ne varam..i isto ocekujem i od zene sa kojom sam....ne prastam ni sebi prevaru pa tako ne prastam ni zeni.... .smesko.

To je za novu temu o Solomunu i njegovih pregrst zena, ne kontam to kako, mozda nije znao gde bije, al da ga Bog podrzava u tome, e to mi nije jasno... Jel postoji neko "opravdanje" iz pera svetih staraca? :lol:

Mnoge stvari u Starom Zavetu su mi manje vise potpuno nejasne, bice da su tu ljudi sebi pustili masti na volju... Uvek sve mozes da opravdas ako si dovoljno uman, nema tu sta, al osecaj se ne da prevariti.

Ali u svakom slucaju bolje je i da bude svaler nego derpe...... greengrin

+pukovnika, zanimljivo, nećeš nikad čuti o preljubi, a o tom drugom svaki čas, čim predahne sa trtljanjima o srbskom Kosovu i veličanjem slobodana miloševića.

Измењено од Иван Цветковић
Вређање Епископа СПЦ, непоштовање ЖРУ-а. Бан на 7 дана.

Kad je zabranjeno, onda je i slađe :D

Snaći će se homići, makar ih puškom terao iz Rusije,tad kod čoveka proradi inat.

Ali najluđa mi je ta fora "zabrane greha".Kao najcrnja inkvizicija.Staviti jednu grupu ljudi na stub srama,samo zato što su drugačiji od većine.

Путин - пример свим осталим председницима (првенствено православним).  Нови "Романов" послат да опорави Русију од вековног безбожночког комунизма и погубног вишедеценијског утицаја изопаченог запада.

ЖИВЕО ПРЕДСЕДНИК ПУТИН ! ! !

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...