Jump to content

+Amfilohije: "Homoseksualci i pedofili su isto"

Оцени ову тему

Препоручена порука

Срамно је што се на једном православном форуму дозвољавају постови у којима се приликом ословљвања Митрополита Амфилохија користе погрдни називи, увреде,... и наравно не користи се титула. Мора да постоји неко правило. Често атеисти (ако и постоји то) називају митрополита само именом или чак и надимцима. УЖАС!

Такође, не смије се дозвољавати да на једном православном форуму се јавно подржава гријех (попут блудних радњи у шта спадају и педофилија и педерлук). Ма колико тежили толерантности, свакако се мора ЗАБРАНИТИ подржавање тога. Ја често некоме препоручим овај форум и он дође и прочита теме и благо речено се збуни.

Подели на овим сајтовима

A cemu onda forum kad svi mislimo isto? Gde je tu dijalog?

To kao prvo. A kao drugo: retko ko ovde njih i podrzava. To sto neko misli da drugi ima pravo da zivi kako zeli ne znaci da se slaze sa njegovim nacinom zivota. To samo znaci da u svojoj aroganciji ne ide toliko daleko da drugima odredjuje kako ce da zive a sebe da postavlja na mesto apsolutnog nepogresivog autoriteta koji ce nam reci sta je dobro a sta zlo.

Подели на овим сајтовима

Amfilohiju ocigledno treba unajmiti profesionalnog tumaca izjava, pa svuda da ga vodi sa sobom kao prevodioca...

Мора због вас и вама сличних, који нисте у стању или не желите (биће да је ово друго у питању) да разумете једну просто проширену реченицу. Чак и овако једноставне и јасне реченице агитујете да употребите у прокламацији своје идеологије. Типично комуњарска вештина манипулације. Само вам фале још кожни мантили и тросед мотоцикл. 

Подели на овим сајтовима

Само вам фале још кожни мантили и тросед мотоцикл. 

Kakav pitoreskni rječnik i vizualna prestavivljivost, vi ste promašili profesiju, trebali biste bit režiser ili scenarista a ne teolog, hahahahaha. Jeste li vidjeli ovo, auto koji mogu vozit (kod nas u EU) djeca od 15 godina i dobit legano papire i normalnu vozačku dozvolu za tu kategoriju? Veličine je otprilike kao onaj malo veći Grunfov  tricikl, samo što ima 4 točka i mnogo bolji dizajn. Baš zanimljiv autić a malo i troši. Sad znate šta kupit ženi za rođendan, da ima s čim do supermarketa i na frizuru.

http://en.wikipedia.org/wiki/Aixam

http://www.mega-vehicles.com/

http://www.aixam.cz/

Подели на овим сајтовима

Па реално, свашта може да испадне ако се логика ”сви су греси исти” примени доследно и до краја. Зар није онда ванбрачни секс исто што и педофилија? Зар није секс пре брака исто што и силовање? Искрено, мени није јасно како је могуће да је одраслим људима уопште потребно објашњавати да напад на дете не може да буде исто као било шта друго. Најлакше је сакрити се иза фразе која не значи ништа - ”сви су греси исти”. А све то долази од људи који се шатро боре против релативизације појмова. Мислим стварно...

Подели на овим сајтовима

Ja kapiram da je homoseksualnost problem, ali nije mi jasno zašto joj se pridaje tolika pažnja. Postavio sam pitanje o abortusu niko da odgovori. Abortusi su nam napravili toliku štetu koliku ne bi mogli da naprave ni milion homoseksualaca sa svakodnevnom paradom.

Подели на овим сајтовима

Ja kapiram da je homoseksualnost problem, ali nije mi jasno zašto joj se pridaje tolika pažnja. Postavio sam pitanje o abortusu niko da odgovori. Abortusi su nam napravili toliku štetu koliku ne bi mogli da naprave ni milion homoseksualaca sa svakodnevnom paradom.

Vec mo utvrdili da postoje homoseksualci koji nisu sa sobom rascistili svoju seksualnost i onda im to podsvesno stvara neopisive muke koje ih psihicki oteraju u homofobiju... Njima je svrha da se taj problem cesto aktuelizuje jer ima je nophodno da imaju iluziju da se nesto po tom pitanju "radi"... naravno da postoje mnogo gori grehovi od homoseksualnosti ali se njima ne pridaje ni petina paznje iako imaju identicne religijske konotacije kao i homoseksualnost...

S jedne strane sasvim cudno, a sa druge potpuno normalno...

Подели на овим сајтовима

Доста више о педерима, заиста. Сијасет тема о једно и истом питању. 

Закључано.

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...