Jump to content

Patrijarh: Ne znam šta se desilo pa predsednik nije dočekan

Оцени ову тему

Препоручена порука

Ја сам 5. окт. 2000. био испред Скупштине и пуштао музику из камиона. То је била прва улична журка у Србији.

Једна специфична песма је довела дотле да народ нахрли на Скупшину. То је био мој допринос. :)

Подели на овим сајтовима

• Одговори 94
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ја сам 5. окт. 2000. био испред Скупштине и пуштао музику из камиона. То је била прва улична журка у Србији.

Једна специфична песма је довела дотле да народ нахрли на Скупшину. То је био мој допринос. :)

А ти си тај што је почео да пева, па смо сви бежећи случајно нахрлили на Скупштину тражећи спас, остало је историја :)

Подели на овим сајтовима

Јес` баш тако било, а мој другар из 63. падобранске ми око 13ч. испред Скупштине диктирао сатницу догађаја почев од 15:00. После сам схватио да је или видовит, или зна нешто што ми не знамо ;)

Онако спонтано...

Подели на овим сајтовима

Ђинђић је јавио да треба да дођемо око 15 часова испред скупштине. Ја сам дошао у 12.

Седео сам на клупи тачно испред Скупштине у Пионирском парку. Један човек је сео поред мене и меркао ме, тачно сам знао да је неки полицајац.

Имао сам дугачку косу и везан реп, слушалицу у једном увету, ко зна на шта сам изгледао. Носио сам фото апарат и забележио тога дана једне од најбољих слика.

Прво су почели да долазе мотористи, акали су моторе испред Скупштине, дизали на задњи точак, све је урликало од њих. Народ је све више долазио, а када се појавио камион са озвучењем, било ми је јасно да је суђено да употребим музичке дискове које сам носио у торби.

Пришао сам момцима у камиону и дискови су дошли до неког старијег човека. Сећам се како је тај човек погледао диск који сам донео, ухватио се за главу и рекао да је то страшно.

Диктирао сам које песме по реду да се пуштају. Али када је почела једна песма, врло опасна, прекинула се на пола, Љубивоје Тадић је покушао нешто да каже преко микрофона и истог часа народ је похрлио према Скупштини.

Подели на овим сајтовима

Коштуница ме је тада разочарао. Рекао је после те вечери да није време за славље, за уличне журке. Не знам зашта је мислио да је време. :)

Подели на овим сајтовима

Коштуница ме је тада разочарао. Рекао је после те вечери да није време за славље, за уличне журке. Не знам зашта је мислио да је време. :)

ahahaahhahhahahahhahhhhahahaha :D

Подели на овим сајтовима

Nisam bila "ispred Skupstine" ali sam bila ucesnik na protestima koji su prethodili 5. oktobru dugi niz godina. Moja generacija je dobrim delom bila nosioc skidanja sa srpske grbace "dinastije Milosevic". Dosli su novi. Menjali se. Bolji, losiji... Danas u Srbiji ima svega, mozda nedostaje novca za to sve, ali devedesetih nismo imali nista ali nismo imali ni novca cak ni za to nista. Napravili smo korak ka boljem, borili se i za Kosovo. Sve smo pokusali i ucinili koliko smo mogli.

Zato vi, stasali intelektualno i politicki, budite se i ucinite nesto za "neke nove klince" koji ce doci nakon vas. :)

P.S. Ali pri tom ne zaboravite da volite svoju Srbiju, drugu nemamo :)

Подели на овим сајтовима

Тупсон Ник није дошао у званичну посјету ни Епископу а ни Р.С, јер да је дошао, дошао би у Мостар гдје столује Епископ, или у БЛ гдје столује Влада и Пресједник.

Тупсон је дошао у посјету начелнику општине Требиње који је тупсон попут њега,

Мислим да је у питању секта тупсона, тупсони (слично масонима).

Подели на овим сајтовима

Stara Srbija je ono što mi sad zovemo Makedonija,ne KiM.

Када је настала КиМ као област?

Метохија којој области је припадала?

Сјевер КиМа којој?

Пећ којој?

Пирот којој?

Ајмо мало историја-географија.

Рашка област се назива стара Србија...у неким папирима

Подели на овим сајтовима

Када је настала КиМ као област?

Метохија којој области је припадала?

Сјевер КиМа којој?

Пећ којој?

Пирот којој?

Ајмо мало историја-географија.

Рашка област се назива стара Србија...у неким папирима

I sad ce neko da poslusa i krenuce da vrati kolevku Makedoniju :))
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...