Jump to content

Patrijarh: Ne znam šta se desilo pa predsednik nije dočekan

Оцени ову тему

Препоручена порука

1. Не постоји НИТИ ЈЕДАН канон који одређује Епископу да мора "у ставу мирно" да дочекује предсједнике других држава (па ни властите)

2. Постоје канони који регулишу протокол посјете ЕПАРХИЈИ, дакле не обраћа се Патријаршији, него на адресу Епархије и њехог секретара или архијерејског намјесника

3. Грачаница није манастир. (можемо је назвати и "космодром Бајконур", али без конака и монаха који ту ЖИВЕ, једноставно је небулоза причати о манастиру) ако неко зна нешто више, тј да ту стварно борави и спава неколико монаха, нека ме исправи.

4. Све и да су знали црквене протоколе и најавили се на адресу Управе Епархије ЗХП, ваљда су сусрети са световним званичницима нешто што се двострано ДОГОВАРА, мене може примити и Јерусалимски Патријарх, али његов секретар ми претходно потврди вријеме и мјесто састанка, а не да ја банем у било који храм у Јерусалиму и очекујем да ће ме тамо дочекати са црвеним тепихом.

5. Овај случај, као и онај са петљањем госпон. Николића у тешке канонске односе СПЦ и непризнате МПЦ (тврдио у Скопју како ће он издејствовати признавање тзв. МПЦ) само потврђује да је ријеч о проблематичној личности у сваком могућем смислу (који то хришћански вјерник штрајкује глађу и које је теолошко утемељење за самоубиство?)

6. Блам године је и то што је на свом Твитер профилу госпон Николић прокоментарисао како је затекао "светињу без домаћина", иако је дежурни парохијски свештеник - дакле домаћин, био у својој канцеларији. Да ли је требао о посјети да сазнаје из медија и да чучи пред вратима храма све док не дочека "Томин други долазак", још увијек није јасно.

7. Црно на бијело - http://eparhija-zahumskohercegovacka.com/?p=8373

Дно дна.
Вратите нам оне старе комуњаре, били су мањи лицемјери у прогону Цркве.

Подели на овим сајтовима

• Одговори 94
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Sve sto si rekao je tacno. Diplomislav je nazvao patrijarsiju i rekao da dolazi; ocekujuci neki veliki docek. da ne govorimo da su navodno i na to kasnili sat i po. Inace nedavno je ovamo u USA u posetu dolazio Koferce Dacic. Iz beograda je poslana shoping delegacija na dve nedelje pre "da pripreme dolazak" koferceta. Dan pre njegovog dolaska zvali su okolne crkve da im pozajme zastavu posto im pre nije palo napamet da bi ustvari sem shopinga ista drugo trebali da rade.

I slazem se Tito je vise postovao patrijarsiju i srpske epiksope od radikala bez bedzeva.

Подели на овим сајтовима

То што нешто ниси чуо брате не значи да не постоји, ево ти како ртс то пакује у целофан:

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/11/Region/1242262/Dobronameran+anga%C5%BEman+Nikoli%C4%87a.html

Подели на овим сајтовима

Jesi li ti pismen čovjek? Gdje sam u mom postu pominjao doček? Odakle ti znaš jesam li bio na dočeku?

ti reče:

U priču o tome zašto Nikolića niko nije dočekao u Gračanici

, bez provjerenih informacija ne želim ništa o tome da pričam. Mog vladiku puno volim i poštujem i nikad neću pisati ništa protiv njega.

Zato Trebinjac spusti loptu.

Pitao sam jesi bio ili nisi?

Подели на овим сајтовима

1. Не постоји НИТИ ЈЕДАН канон који одређује Епископу да мора "у ставу мирно" да дочекује предсједнике других држава (па ни властите)

2. Постоје канони који регулишу протокол посјете ЕПАРХИЈИ, дакле не обраћа се Патријаршији, него на адресу Епархије и њехог секретара или архијерејског намјесника

3. Грачаница није манастир. (можемо је назвати и "космодром Бајконур", али без конака и монаха који ту ЖИВЕ, једноставно је небулоза причати о манастиру) ако неко зна нешто више, тј да ту стварно борави и спава неколико монаха, нека ме исправи.

4. Све и да су знали црквене протоколе и најавили се на адресу Управе Епархије ЗХП, ваљда су сусрети са световним званичницима нешто што се двострано ДОГОВАРА, мене може примити и Јерусалимски Патријарх, али његов секретар ми претходно потврди вријеме и мјесто састанка, а не да ја банем у било који храм у Јерусалиму и очекујем да ће ме тамо дочекати са црвеним тепихом.

5. Овај случај, као и онај са петљањем госпон. Николића у тешке канонске односе СПЦ и непризнате МПЦ (тврдио у Скопју како ће он издејствовати признавање тзв. МПЦ) само потврђује да је ријеч о проблематичној личности у сваком могућем смислу (који то хришћански вјерник штрајкује глађу и које је теолошко утемељење за самоубиство?)

6. Блам године је и то што је на свом Твитер профилу госпон Николић прокоментарисао како је затекао "светињу без домаћина", иако је дежурни парохијски свештеник - дакле домаћин, био у својој канцеларији. Да ли је требао о посјети да сазнаје из медија и да чучи пред вратима храма све док не дочека "Томин други долазак", још увијек није јасно.

7. Црно на бијело - http://eparhija-zahumskohercegovacka.com/?p=8373

Дно дна.

Вратите нам оне старе комуњаре, били су мањи лицемјери у прогону Цркве.

Al si ga opravio profesore, svaka čast.

Подели на овим сајтовима

ti reče:

U priču o tome zašto Nikolića niko nije dočekao u Gračanici

, bez provjerenih informacija ne želim ništa o tome da pričam. Mog vladiku puno volim i poštujem i nikad neću pisati ništa protiv njega.

Zato Trebinjac spusti loptu.

Pitao sam jesi bio ili nisi?

Nisam, bio sam na selu u vinogradu, polijevao sam lozu. Jesi sad zadovoljan?

Подели на овим сајтовима

Jok ja,

ja nemam vinograd,

Jesi ti zadovoljan.

Dečko, imam blagi osjećaj da si maloljetan čim slušaš Avril Lavigne. Pošto si jako dosadan ideš na listu ignorisanih.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...