Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Дејан

Patrijarh: Ne znam šta se desilo pa predsednik nije dočekan

Оцени ову тему

Recommended Posts

Patrijarh srpski Irinej kaže da nije znao da je predsednik Srbije Tomislav Nikolić danas boravio u manastiru Gračanica kod Trebinja, u Republici Srpskoj, i da ne zna šta se, kako je rekao, desilo pa ga niko od sveštentva tamo nije dočekao.

277611_patrijarh01betafoto-damir-sencar_
Patrijarh Irinej

"Prvi put čujem od vas je predsednik Nikolić tebalo da poseti Gračanicu, ali ako je njegova poseta ranije najavljena, sigurno bi neko od sveštenstva, pa i vladika to moralli da znaju", rekao je patrijarh Irinej Tanjugu.

Kako je ranije danas javio Tanjugov dopisnik sa lica mesta, predsednika Nikolića u manastiru Gračanica nije dočekalo nijedno svešteno lice, iako je njegova poseta bila ranije najavljena.

U manastiru, naime, nije bilo bukvalno nikoga, vrata su bila otvorena, predsednik je ušao, pomolio se i upalio sveću.

Nikolić je, inače, boravio u Trebinju gde mu je ranije danas uručena Plaketa počasnog gradjanina tog grada.

Blic

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ne mislim nista dobro o predsedniku ali mislim da vladika Grigorije ne treba crkvu da uplice u njegove licne ratove sa drugim ljudima i nasuprot tome da uplice istu u neka licna svidjanja sa nekim drugim ljudima.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ako vec nije dobio odgovor od Eparhije nakon sto ih je navodno obavestio da ce svratiti onda nije trebao da svraca. Uostalom neka se gospodin Diplomislav zapita zasto cini sve da preko svoje tajne sluzbe pokusa da unisti ugled hercegovackog episkopa.Mislim otkud mu ideja da episkop treba da doceka coveka koji je kupio diplomu fakulteta i tako postao kriminalac i  lopov.

A ideja da doticni dobije nekakvu povelju grada je toliko smesna da je tesko ista reci. Njega bi Ducic tako najurio iz grada da mu vise nikada ne bi palo napamet da svrati u Hercegovinu.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Тачно, али би онда требало исто тако да третира Додика. Не видим баш неку суштинску разлику између те две будале... Кад би се Гриша исто овако опходио према сваком политичару, први бих то подржао. Овако је мало провидно.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

То се да лако решити, ето нека Тома допусти + Григорију појављивање у Дојму Тједна а Тома нека + Григорију уручи неки орден и мирна ерцеговина

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zasto bi mi brinuli o zbivanjma u Srpskoj Hercegovini ... Primaju i docekuju koga hoce a koga nece ne moraju. Crkva je bila otvorena, usao, pomolio se, zapalio svecu ... Super!

A ako mu sta ne pase moze da strajkuje gladju ako zeli ....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ajmo ovako... Episkop Grigorije je jasno u onoj emisiji na b92 rekao da je bio za Borisa Tadica,tad je iznosio onakve stavove "Da je Boris na Tominom mestu on bi visio na terazijama" "Bog voli Borisa Tadica" i sl.

I onda kad predsednik ne dodje iznenada ili slucajno,vec namenski njega docekaju ljudi u tom Trebinju ode u manastir i tamo nema nikog.

I isto tako nemojmo biti licemerni iz vise razloga,kad onomad postojao slucaj tadasnjeg episkopa Artemija i kad su ljudi bez njegove saglasnosti dolazili u manastire i bili docekivani i kad su mimo njegovih tadasnjih odluka da im ne dozvoli boravak tamo uprkos tome dolazili,ne verujem da je pisano "Ako nije dobio odgovor od eparhije,ili ako je jos gore episkop bio protiv ili nesto trece nije ni smeo ili trebao ici tamo"

Isto tako ako cemo iskreno ni Dodik,ni Boris Tadic nisu nimalo cisti u bilo kom smislu pa su isti docekivani kao sveti Nemanjici.

Jos jednom znaju ljudi koji su me pratili na moje misljenje o Tomi Nikolicu i ono nije nimalo belo i lepo,ali jednostavno ovako se stvari ne rade i ne treba da se rade.

Naravno postoji neka mogucnost da je sve to bio nesporazum,ali  iskreno nisam siguran da verujem u tako nesto,ali opet mozda i toga ima.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Patrijarh srpski Irinej kaže da nije znao da je predsednik Srbije Tomislav Nikolić danas boravio u manastiru Gračanica kod Trebinja, u Republici Srpskoj, i da ne zna šta se, kako je rekao, desilo pa ga niko od sveštentva tamo nije dočekao.

277611_patrijarh01betafoto-damir-sencar_
Patrijarh Irinej

"Prvi put čujem od vas je predsednik Nikolić tebalo da poseti Gračanicu, ali ako je njegova poseta ranije najavljena, sigurno bi neko od sveštenstva, pa i vladika to moralli da znaju", rekao je patrijarh Irinej Tanjugu.

Kako je ranije danas javio Tanjugov dopisnik sa lica mesta, predsednika Nikolića u manastiru Gračanica nije dočekalo nijedno svešteno lice, iako je njegova poseta bila ranije najavljena.

U manastiru, naime, nije bilo bukvalno nikoga, vrata su bila otvorena, predsednik je ušao, pomolio se i upalio sveću.

Nikolić je, inače, boravio u Trebinju gde mu je ranije danas uručena Plaketa počasnog gradjanina tog grada.

Blic

Pa nije nikom ni rekao da ce doci, izdato je zvanicno saopstenje eparhije

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zasto bi mi brinuli o zbivanjma u Srpskoj Hercegovini ... Primaju i docekuju koga hoce a koga nece ne moraju. Crkva je bila otvorena, usao, pomolio se, zapalio svecu ... Super!

A ako mu sta ne pase moze da strajkuje gladju ako zeli ....

Што му нису припремили стиропор да се не прехлади... херцеговачки камен је 'ладан ко гуја...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Stvar je tu jasna. jedino ako je doslo do nekog nesporazuma, pa se netko tu nije dobro razumio ko i sta treba najaviti. 

Inace primati jednu hohstaplercinu Dodika, onda je mogao i sa takvom istom Tomicom diplomicom.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

,,Председника Томислава Николића у манастиру Грачаница код Требиња није дочекао нико од свештенства, иако је СПЦ обавештена пре седам дана да ће Николић посетити манастир.''

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/1347308/%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%9B%3A+%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0+%D1%83%D0%B2%D0%B5%D0%BA+%D1%83%D0%B7+%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B5+%D0%B8%D0%B7+%D0%91%D0%B8%D0%A5.html

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@ Milos BG:

Ako je neko licemeran i maliciozan onda si ti, sa izvrtanjem reci Vladike Grigorija. 

Ne znam kako te nije sramota posto smo svi gledali pomenutu emisiju i komentarisali ovde i pritom je mozes pronaci na jutjubu.

Ako nisi gledao nemoj me nazivati tako niti govoriti da izvrcem reci vladike Grigorija. Ti odgledaj pa onda se izvini,zamolicu te. U suprotnom navedi sta sam izvrnuo i slagao o tome gde sam rekao da je vladika rekao da je bio da za to da Boris Tadic pobedi na izborima kao i da "Borisa Tadica Bog mnogo voli" i da je Boris Tadic na mestu Nikolica i da je uradio to sto je Nikolic uradio bi visio na terazijama.

http://www.youtube.com/watch?v=bcr9_dPfUPQ

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...