Jump to content
Тавита

"Да те питам... немој да ме прекидаш! А шта мис&#108

Оцени ову тему

Recommended Posts

Mnogo mi je drago da vam se dopalo  confused Uskoro cemo dobiti odgovore od jos jednog moderatora.. i sve tako redom  :)

klapklap  0104_cheesy

????,  ??  ??????? ??? ?? ??????? ,,, ??  ??  ????? ??  ???  klapklap ?

ja radila razgovor sa nasim Mocom  :drugarstvo:

poslije samo sredila malo, obojila i eto  :smiley:

mislim da ce da bude dobra tema  klapklap

MOJE IME JE >>>>>>>> DEJAN BIĆANIĆ

Постављена слика

Zasto bas forum https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/zru.png? Došao sam zato što je sa blagoslovom episkopa,a ostao sam jer sam se osećao kao kod svoje kuće.

Kada bi mogao napraviti neke promjene na forumu, gdje bi se najvise zadrzao? Promene i napredak idu nekako prirodnim tokom tako da bi to preustio Bogu koji nas vodi.

Biti moderator za tebe znaci? Znači da ne smem da "proćerdam" ukazano poverenje i da se ponašam zrelije , da bih doprineo napretku foruma.

Dovrsi recenicu ...

Zelim…. mir u svetu ha ha ha

Ja nisam… zgodan al sam zato nezgodan he he

Nikada nisam mogao dugo da trčim

Ne volimneljude

Treba mimolitva

Bog stanuje uu ljudskom srcu,ako ga puste...

Pokusacu… sve što je konstruktivno, pa gde prođe prođe 319.gif

Necu nikadato sam toliko puta rekao ...

Bojim se.... visine

Raduje me život

Ne mogu bez može se bez svega osim Boga

Moj porok je.. 1317_womens(u malo većim količinama)

Jedino me razbjesni tvrdoglavost

Sramota me kad.. zaboravim na neku obavezu

O Administratorima i moderatorima Dejan je rekao :

Alefshin : Vredni radnik na njivi Gospodnjoj,vid internet misionarenja nije lak ali on ga obavlja odlično i svaka mu čast

Svestenik Ivan : sveštenik Ivan,veeoma mlad a opet veoma duhovan,inovativan sa odličnim idejama,

O.Ugrin : Ima mnoge talante od Boga i nije ih zakopao pod zemlju

Meda : Meda je primer vaskrslog čoveka,bez njega ovaj forum ne bi bio ono što jeste

Zeljko : Željko je car,kralj , prvak u skoku u dalj ha ha,njegov humor je genijalan

W.A. Mozart Č: https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/mocart.png je genije,njegovi posteri govore u njegovo ime ,nemam više ništa da kažem

Karadjordje : je momak koji me zadivljuje,s obzirom na godine i da ne studira teologiju njegovo znanje je veliko

Izida : Izida je jedna i jedinstvena ...

Lazarica : jedna od prvih osoba koje sam primetio na ovom forumu,veoma poštujem i cenim sav njen rad na forumu

Pokajnik : ne znamo se dugo,mislim da je pravi momak,sportista i dobar primer ostalima

Stojkovic : on me uvek asocira na porodičan život

After silence : malo sam sa njom diskutovao,ali sam stekao utisak da je vrlo otvorena i uvek spremna da pomogne i da dobar savet

Zlata : Ja i Zlata smo istog dana postali moderatori,mislim da je divna osoba ali da bi nešto više rekao morao bi bolje da je upoznam

Pije Aga Mleko : otvara uvek dobre teme,sviđa mi se njegovo pisanje i teologija

Olivera : ne znamo se baš najbolje,veoma pomaže u radu foruma sa prevođenjem tekstova

Naumnz : Vesti iz eparhija...mislim da sa njim nisam nikad diskutovao,ali bi mi bilo drago da ga bolje upoznam

Aleksandar : Aleksandar je zaista vrstan teolog,vrlo rado čitam njegove tekstove i mnogo sam naučio od njega

Prota/vk : ne znam ko je on

Ribar : ne poznajem čoveka

Milica :ko voli životinje voli i ljude 319.gif

Nesa711 : uvek sam se pitao kakav on auto vozi :)

Ahil : Nije nešto aktivan u zadnje vreme i baš šteta,lepo je objašnjavao neka aktuelna pitanja u teologiji

Aleksandar Srnic : zaista o čoveku ništa ne znam,ali bi voleo da ga upoznam,kažu da pesnici imaju divnu dušu

shalom777: šalom je karađorđev prijatelj tako da mislim sve naj

deda : deda ,budući režiser,širiće reč Božiju putem filma,nek samo istraje na svom putu

Tavita : mislim da su njen osećaj za lepo i njena kreativnost veliki darovi od Boga i mislim da će njen rad veoma da unapredi ovaj forum,što će vreme da pokaže

Moj sagovornik moderator Dejan   1317_womens

MOJE IME JE>>>>>>> MARKO MARJANOVIC

Постављена слика

Zasto bas forum 0110_hahaha? Preporuka, pa mi se dopalo i sada ne mogu bez 0110_hahaha

Kada bi mogao napraviti neke promjene na forumu, gdje bi se najvise zadrzao? Sport, apeli za pomoc

Biti moderator za tebe znaci? odgovornost

Mislis li za sebe da si odgovoran? Ne, buahahahaha... neka drugi kazu!

Dovrsi recenicu ...

Mislim...dakle postojim

Jutros sam rekao...da ni danas necu pusiti , i stavite mi kafu

Meni se ne moze desiti....da dobijem sedmicu na lotou

Jesam li ti rekao da...ce Zvezda biti sampion!

U zivotu mi je bitno...samo jedno, a to su dve stvari, rad, red i disciplina hahahahahahah

Juce sam sreo...svoju prvu ljubav, pobegao sam!

Ne mogu da vjerujem da...je pederastija IN!

Znas li ti , da ja...moram da polozim dva ispita u januaru a nemam pojma kako

Volim kada na forumu...vidim novu mocartovu temu i zeljkov komentar na neku glupost!

Jedino kod foruma sto me nervira...samo JA!

Zao mi je kada...je neko u nevolji, a ne mogu da pomognem i ako to zelim svim srcem

Zadnji put me je odusevilo kad sam...zguzvao paklicu i rekao:  mars ti prokletinjo, ti ces mene gusiti!

Ima jedna... krcma u planini...

Ako nemam vremena...necu ni obecavati da cu nesto da uradim!

U zadnje vrijeme mnogo mislim na... jednu devojku kojoj ja ne padam na pamet ALI UOPSTE!

I zbog toga cu...da joj skocim na pamet, samo da je sretnem

Iskreno, za sebe mislim da... mogu mnogo bolji da budem i da mogu mnogo vise da pruzim u ovozemaljskom zivotu

Svaka je noc... za spavanje

I samo me nemoj pitati...sta si najgore uradio/pomislio u zivotu!

Najgore u zivotu sto sam pomislio/uradio bilo je..sto sam odgovorio na pitanje pre ovoga, za malo da me unistis sada!

O Administratorima i Moderatorima Marko je rekao :

Alefshin Veliki misionar

Svestenik Ivan i ako mlad veoma vredan, zanimljiv, pun sjajnih ideja... Faca!

Meda Policajac foruma hahahahahahha, mnogo znaci za 0110_hahaha jer neumorno brine o hiljadama postova koje ubacujemo svakodnevno. Dobar prijatelj, primer kako se moze ustati sa dna!

Zeljko Covek zvani smeh!

W.A.Mozart Genijalac, covek zvani smeh 2.

Karadjordje Karadjordje...mlad, a vec razbija! Tekstovi koje pise govore da je decko vrlo dobro potkovan, a da ne znam koliko godina ima i ko je pomislio bi da je neki teolog od 40-ak leta. Svaka cast momku (Miskovic je moram da se slihtam)

O.Ugrin Veliki dar od Boga ima taj nas o Ugrin, jedva cekam da ga upoznam licno i da saradjujemo u nekim himanitarnim/sportskim akcijama.

Izida Neponovljiva, uvek vedra i dobra domacica, kafe su joj cudo (bar na forumu)

Lazarica Vredan radnik foruma, veliki kapacitet

DEJAN Od skoro se znamo, mislim da je momak na mestu. Sto se tice njegovog rada na forumu ocena je visoka

After silence Na prvi pogled prijatna i komunikativna osoba!

Zlata Drugarcina!

Pije Aga mleko Njegovi tekstovi su fantasticni, vrlo rado ih citam. Veliki covek

Olivera ne znam zenu/devojku

Naumnz Ne znam coveka, ali sledi nam saradnja pa se nadam da ce biti uspesna.

AleksandarNe znam coveka, ali se nadam da cu ga upoznati jer o njemu sam cuo lepe reci.

I. Stojkovic Cenim rad, ali ga ne poznajem

ribar Ribare, ostavio si me samog na sportu, vracaj se!

Milica Nas Vuk Bojovic

Ahil Ne znam coveka!

Aleksandar SrnicCesce da dolazi pa cu nesto i da guknem

ne znam ga bas najbolje (gotovo niakako)

shalom777 Svidja mi se njegovo pisanije, voleo bih da ga ipoznam malo bolje.

deda Nas Tarantino, dobar lik skroz!

Tavita Vredna, puna sjajnih ideja (kao sto je i ovaj intervju), slike su joj vrhunske, dobar devojcurak, uvek nasmejana, sarmantna... ne muvam te derle si ipak!

Da li postoji nesto sto bi zelio reci, a da ti nisam dala priliku?

...

Samo da pozdravim sve clanove foruma 0110_hahaha i da im porucim da pozovu sve svoje prijatelje da nam se pridruze.

Moj sagovornik moderator Pokajnik83

Када сам рекао ''ДЕРЛЕ'' мислио сам на превише млада! Ето чисто да не буде неспоразума! Није било лоше намере. Код мене се тако каже у жаргону. ЕТО!  :drugarstvo: :drugarstvo: :drugarstvo:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...