Jump to content
Guest - . . .-

Који мобилни телефон користите?

Оцени ову тему

Recommended Posts

U redu je Bilbija... svi znamo da je  u milosevicemo vreme bilo blagostanje a dikatura je samo mit koji ovi danasnji luftiguzi zele da nametnu... a sad ne smaraj vise i pusti ljude da pricaju o telefonima.

Када већ причамо о телефонима, ја бих искористио прилику да питам за савет. Већ сам споменуо да ми је телефон мало покварен, а вероватно ће ускоро и мало више да се поквари, па да питам шта мислите о овом телефону и шта бисте ми препоручили у сличној варијанти по карактеристикама, али и по цени?

http://www.winwin.rs/mobilni-i-fiksni-telefoni/mobilni-telefoni/smart-mobilni-telefoni/mobilni-telefon-sony-st21i-xperia-tipo-black.html

Ја сам скоро узео телефон, пре једно месец дана. То је LG - Optimus L 7 P700 (705 bela). Спецификације, оно што бих издвоио за овај телефон је, колико сам ја гледао, а гледао сам по прилично темељно, најбољи однос цене квалитета. Можеш видети шта све нуди (величина екрана, камера, најновији андроид, процесор... ) за цену од 170 евра. По изгледу мени је бели неупоредиво лепши од црног. Стварно прелеп телефон. Оптимус је претпостављам због оптималног односа цене и квалитета.

Тест:

@Бојан Сарачевић

Делује сасвим пристојно!

Није да мени треба неки такав телефон, али ако већ морам да купим, боље ми је да купим нешто модерније, него нешто што ће ускоро да буде историја :)

Хвала пуно на одговору! ;)

najmanji problem ti je da li ce ici u istoriju bitno je da ti koristi. 

Ali telefoni koji odu u istoriju ne mogu da se koriste kao ovi što još nisu otšli evo ja imam dve generacije istorije, jedan pomenuti, onaj model što na kome je Mojsije faraonu slao pretnje za najezdu skakvaca i Sony E. (ta firma više ni ne postoji :D) K770i i sada planiram neki Android da uzmem videću koji. Jednostavno sa ovim Mojsijevim ne možeš da uradiš 1/10 stvari koju možeš sa K770i, dok sa K770i ne možeš da uradiš 1/10 stvari koje možeš sa nekim novim pristojnim telefonom. A pride i planiram da se "bacim" na programiranje za android, edukativno, pa ako napravim neđto i padne koji dinar, neću da se bunim :D

Ali telefoni koji odu u istoriju ne mogu da se koriste kao ovi što još nisu otšli evo ja imam dve generacije istorije, jedan pomenuti, onaj model što na kome je Mojsije faraonu slao pretnje za najezdu skakvaca i Sony E. (ta firma više ni ne postoji :D) K770i i sada planiram neki Android da uzmem videću koji. Jednostavno sa ovim Mojsijevim ne možeš da uradiš 1/10 stvari koju možeš sa K770i, dok sa K770i ne možeš da uradiš 1/10 stvari koje možeš sa nekim novim pristojnim telefonom. A pride i planiram da se "bacim" na programiranje za android, edukativno, pa ako napravim neđto i padne koji dinar, neću da se bunim :D

u pravu si...kad malo bolje razmislim...

(razmisljam i ja da uzmem neki dal android dal qwerty svejedno...)

najmanji problem ti je da li ce ici u istoriju bitno je da ti koristi. 

zar ne?

Морамо ићи са временом .smesko.  Презадовољан сам овим старим телефоном, али опет, ако ћу већ да купујем нови, узећу нешто модерније :)

Ово ново и нису телефони. То су поприлично моћни џепни компјутери са могућношћу телефонирања и слања SMS порука. Phone и Messages су само две апликације, ни по чему посебне или привилеговане.

Моје саучешће!

Why? Fora je što ako se smatra da je van škole, tj nije predmet koji je vezan za školu/fakultet itd meni je to veoma zanimljivo, ali kada se pojavi školski predmet sa istim tim stvarima, postaje odbojno. Ne znam zašto 

7683776492_9c916e6edf_c.jpg

Баш данас ми стигао. Уз мој пакет ме коштао динар. Резолуција је остала на нивоу јефтиних смарт телефона. Дијагонала екрана је ок и андроид је 4.0, није ни квалитет израде лош..мада, када је за динар, не буним се много :D

Приватни, јер за боље пара немам

imgSamsung%20M1502.jpg

Службени је исти као у Дарлинг-а :) па сам тим путем стекао неко искуство са андроидом (додуше верзије 2.3.нешто). Чим се мало оптерети апликацијама почиње да брљави, успори тотално па не можеш ни да телефонираш.

У то име мислим да би апликација "телефон" требала бити избачена из андроида и остављена да се "врти" на самом хардверу, без уплива ОС-а који се врло лако може довести у фазу грцања због мањка ресурса.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...