Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest - . . .-

Који мобилни телефон користите?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Sony xperia e

sony-xperia-e_4.jpg

Sony растура. Никад ми неће бити јасно како је онај буђави Samsung успео толико да се пробије испред Sony-ја и HTC-a, кад ови имају и боље уређаје (не мислим само на мегахерце и гигабајте рама, то је најлакше напумпати) и далеко, далеко више стила.

И Google опет не зна или неће то да реши.  Е да, интересантно је да Google-ове апликације конзистентно изгледају боље на iOS его на Андроиду. 

Sve odlicno radi izuzev Google Maps :(. Ima neka osakacenja verzija na US store da se skine samo za Iphone, za Ipad nema nista. Ni upola dobro kao Google Maps na androidu. Nema opcija za skidanje offline mape, nema opcija za latitude, ali dobro, makar latitude ima kao zasebna aplikacija pa onda kombinujem ove dve. :)

Sony растура. Никад ми неће бити јасно како је онај буђави Samsung успео толико да се пробије испред Sony-ја и HTC-a, кад ови имају и боље уређаје (не мислим само на мегахерце и гигабајте рама, то је најлакше напумпати) и далеко, далеко више стила.

Jednom sam isprobao Samsung Galaxy Duos, i nevjerovatno kako je spor, osjetno je spor, stuca malo malo kako se kreces kroz aplikacije i menije. Davno sam imao i Omniu, ali stvarno je bilo katastrofalno, ali bio je stari windows mobile, tako da ne znam sta je bio problem. Ali generalno nemam dobro iskustvo sa samsungom. Kako su se probili, pa mislim da su oponasali Apple, i tako se domogli trona. 

Sve odlicno radi izuzev Google Maps . Ima neka osakacenja verzija na US store da se skine samo za Iphone, za Ipad nema nista. Ni upola dobro kao Google Maps na androidu. Nema opcija za skidanje offline mape, nema opcija za latitude, ali dobro, makar latitude ima kao zasebna aplikacija pa onda kombinujem ove dve.

Мени су Google Maps одличне на iPhone-у (за оно што ми треба, до душе, а то није баш много), осим тог дела са off-line мапама. A Latitude не знам ни шта је, нисам никад користио.

Мени су Google Maps одличне на iPhone-у (за оно што ми треба, до душе, а то није баш много), осим тог дела са off-line мапама. A Latitude не знам ни шта је, нисам никад користио.

E pa to offline skidanje mnogo znaci kad ides u drugo mjesto gdje nemas internet, a zelis imati navigaciju. Latitude je dobar servise kad si u paru ili sa vise ljudi negdje, pa treba te se znati gdje ste u svakom trenutku. Recimo treba te se sastati u odredjeno vrijeme na nekom mjestu, i kroz latitude mozes ubacis google profile nekoga i pozoves da se checkiraju na nekom mjestu i onda ti imas ne ekranu malu slikicu koja hoda po mapi i pokazuje mjesto na kome se ta osoba nalazi u datom momentu. Odlicna je stvar za neka nova mjesta koja se ne poznaju, a treba doci do razmimoilazenja na neko vrijeme i onda ponovo sastajanja. Ili recimo koristis kola, koja ce trebati nekome za dva sata, i svaki je momenat bitan i onda kroz latitude pratis kretanje kada ce stici pa da ih onda preuzmes. Neko ovo koriste iz zeze, da dobre prijatelje pozivaju da se checkiraju da vide gdje su onako neobavezno. :)

Ja sam se dvoumio izmedju vise komata entry levela .. i gledam ovi kao telenor hd   i zte te fore vise megaherca al ovaj je sexy i nekako mi kvalitetnije deluje i dok rukujem njime i dok ga drzim... 

@, E Mиле, можеш ли ми нешто рећи о овом телефону пошто планирам да га узмем, а цена му је око 138е. Занима ме какав је у пракси.  :)

Za entry level najbolji od svih koje sam gledao.. sta te konkretno zanima? 

Багује ли, има ли кварова, неки твој утисак, да ли би га мењао, како функционишу игрице, меморија, РАМ..? :)

Za te pare - ne mogu da nadjem bolji. Najveca mana je kada si na suncu pa se lose vidi display. Ume da bude spor ako ga malo preopteretis aplikacijama... ja bih mu rado pobrisao fejsbuk i neke gluposti koje su stalno u pozadini da malo brze radi... Druga mana je baterija - dan/dva zavisi od koriscenja interneta. Vajrles jede pa sabija.  To su mu mane.

Igrice ne igram, sajtovi su pregledni, slika je lepa, ekran se odaziva pristojno, relativno je "techan' 

eto te tri najvece mane - brzina (ali u toj klasi je standard), baterija i preglednost na suncu.

Ne bih ga menjao....

Сони ериксон С312. Служи искључиво за куцкање порука. Најбоља фора је што немам навику да га носим са собом.

Морам да приметим, да наши атеисти са форума "фурају" баш добре телефоне :)

Шала мала...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...