Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest - . . .-

Неопаганска "прослава" Миланског едикта у Виминацијуму 18. 05. 2013. (видео запис)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Проблем са Виминациј-УМОМ, је то што ову подспрдну манифестацију ОРГАНИЗУЈЕ ДРЖАВА... која је у најблискијим односима са Црквом Православном, на својој територији .. И што је на исту (прославу) позван и сам врх исте ( Цркве) ... 

Sve je to skaradno .... , od drzave do ponasanja nekih vladika ,samim tim je i SPC umesana u tu proslavu .....nek nam je Bog u pomoci

da da, vladike su krive za sve, tako je najlakse. nije ni mafija toliko strasna, ni politicari, ni pevacice koliko su svima vladike trn u oku. To i jeste cilj anubisovih keceljaša. A to kako se ko ponasa ima Bog koji sudi i djavo koji pise a ne mi. SPC nije izmenila ustav Srbije i dala slobodu verskog izrazavanja ovima nego vlastodrsci koje je izabrao ovaj u mozak ubogaljeni narod. Crkva je iovako na udaru sto iznosi stavove po drzavnim pitanjima, sta bi tek bilo da je ostro rekla ne takvoj izmeni ustava. Najlakse je ovom narodu izgleda gledati serije dok se menja ustav, a posle kad pocnu posledice toga kriviti onoga ko je najmanje kriv. Crkva je tu da duse spasava, i nije ovu proslavu organizovala Crkva vec vlast i kojekakva udruzenja, a mislim da ni njih niko nije pitao da li hoce i da li znaju o cemu se radi.

Оче Александре, извините, мало сам нестрпљива. На овој теми 

https://www.pouke.org/forum/topic/14880-%D1%85%D0%BE%D1%9B%D0%B5-%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D1%9B%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B5-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%88%D1%9B%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B2/

сте рекли да ћете после Ускрса званично да обавестите владику Игњатија и Андреја о Виминацијуму. Ево прошао је Ускрс, да ли сте их обавестили?

До те назови прославе има само 10 дана, јако мало времена да се нешто уради.

И стварно, без увреде, не знам шта сте чекали до последњег тренутка. Свака вам част на овом видеу, али то сте требали раније да кажете надлежнима у Цркви. Бојим се да је сада касно за било шта. :(

Ko da ga je mrak pojeo, nigde ga nema...nadam se da je sve ok sa njim! :(

Мораћу поново да се огласим.Срећан Празник свима.Молим чланове да укуцају вест под називом - ПЕТЛОВА ГЛАВА У ТЕМЕЉУ ПЛАВЕ ДВОРАНЕ ,латиницом, и видеће да нисам ништа измишљао.Поздрав свима чућемо се ових дана.П.С.Већ сам примио прве претње,али безначајне.

Мораћу поново да се огласим.Срећан Празник свима.Молим чланове да укуцају вест под називом - ПЕТЛОВА ГЛАВА У ТЕМЕЉУ ПЛАВЕ ДВОРАНЕ ,латиницом, и видеће да нисам ништа измишљао.Поздрав свима чућемо се ових дана.П.С.Већ сам примио прве претње,али безначајне.

Драги оче Александре,  наравно да вам верујемо, то ваљда не морате ником да доказујете.

Оно што је важно јесте шта може да се уради да се ствари поправе, да се Христов монограм не гази.

То збиља може да се уради само преко Синода, нема потребе да ово буде неки ваш "приватни рат".

Надам се да сте обавестили владике Игњатија и Андреја, као што сте рекли, а они Синод.

Имате ли икаквих назнака да ће Синод реаговати?

Мислим да ће се проблем ставити под тепих, тј проблема и нема, што се тиче владика и синода. Јер, ако би се огласили, медији би то представили као борбу цркве са науком. Ипак је то неки др мр, школован човек, и све што раде, је да би привукли туристе, зарадили држави неке паре, отворили радна места. А истовремено се баве науком, археологијом, историографијом,....

Боље је не замерати се, што је чини се, политика синода...

@@Рилски,

Пре су могли да организују ослобађање на правди Бога заточеног Архиепископа Јована охридског и да покажу шта је Милански едикт, него да праве ове сатанске баханалије...

Да ли се још ико сећа Архиепископа Јована... 

Mislim da je sad očigledno da im to nije bitno, da su hteli davno su mogli da pokrenu nešto. Izgleda je važnije da se žrtvuje petao za proslavu, jer baba Ljubina koja je dala tog petla verovatno više zna o hrišćanstvu od Arhiepiskopa Jovana.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...