Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest - . . .-

Неопаганска "прослава" Миланског едикта у Виминацијуму 18. 05. 2013. (видео запис)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Не,ствар је у томе што ће да им западне прослава.Нисам никада био злурад,али треба тако.Направиће пометњу.Очекује се огромна гужва иначе.

Nema tu zluradosti, već tuge, slave hrišćanstvo bez predstavnika pravoslavaca. To je užas. 

Pokušavam da povežem sve likove iz opere sa Viminacijumom, nama hrišćanima, Konstantinom...i ne ide mi. Ajde kao izdaja sopstvenog naroda, pa andergraund, izdajnici zazidani u podzemlju... mmm ima tu nešto?

Не,ствар је у томе што ће да им западне прослава.Нисам никада био злурад,али треба тако.Направиће пометњу.Очекује се огромна гужва иначе.

Dobro veli Zawisza, treba razlikovati zluradost od radosti, zluradost je radovanje tudjoj nesreci tj zlu, a radost je kad se radujes tudjoj sreci, tj dobrome... svakako da je za te prevarene ljude dobro da se ne odrzi taj okultni performans, najbolje bi bilo da se osveste i skroz batale

Vasilije provaljen si evo sam ti sklepao lep & poucan logo greengrin

https://www.pouke.org/forum/topic/26576-dijalog-o-masoneriji/page-23

И тако масони опоганише и ову тему и форум,није ми јасно зашто их администратор не удаљи са форума,класично спамовање теме да се изгуби смисао теме и свака подршка Оцу Александру.Веома су вешти у томе.Нису они случајно на овом и сличним сајтовима,задатак је задатак,а сутрашња свадба без младожење(Хришћанска прослава без свештенства) у Виминацијуму је само доказ да је Србија окупирана и да окупатор слави своје идоле.

И шта се постигло овим оглашавањем ? Обавестили смо буквално све медије у Србији и ништа нису објавили.У недељу ће да брује новине о прослави,ето они се старају за промоцију Хришћанства .Парада снобизма и лицемерја.Глупост ужасна глупост.Једина утеха ми је што нико из моје Епархије неће ићи,обавестио сам и Еп.Андреја,рекао је да Патријарх неће ићи.Да видимо.

Е па ето видиш.Наметљиви су и бахати.Но,неће моћи својим прославама да затамне светлост Цркве,наше време тек долази.

Proslava Milanskog edikta u Viminacijumu

Arheološko nalazište Viminacijum 18.maja biće velika kulturna arena u kojoj će se održati dva centralna dogadjaja u okviru državnog programa obeležavanja sedamnaest vekova Milanskog edikta.
690246770519607e2dd322541063477_orig.JPG

Tim povodom gost vesti B92 bio je savetnik predsednika za kulturu i rukovodilac projekta Milanski edikt, Radoslav Pavlović.

http://www.b92.net/kultura/video.php?nav_id=714712

Е па ето видиш.Наметљиви су и бахати.Но,неће моћи својим прославама да затамне светлост Цркве,наше време тек долази.

Ima jedno tummacenje poslednjih vremena od strane jednog monaha koji kaze:

Mi Hriscanima koji ce ziveti u poslednjim vremenima necemo biti ni do kolena.

Ne znam zasto me je povuklo ovo da kazem ali mislim da bi trebalo svakom Hriscaninu ponaosob da da snagu da se maksimalno borimo u svom sadasnjem vremenu.

Ne treba gledati skrstenih ruku ovakve stvari pa te Oce u tom smislu i podrzavam.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...