Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest - . . .-

Неопаганска "прослава" Миланског едикта у Виминацијуму 18. 05. 2013. (видео запис)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Па жене већ носе сукње и владају светом. Ви сте масони по рођењу... :)

Као што већ напоменух на 10-ој страници не носе се сукње него кецеље. Одело Масона у Србији треба да је црно, црна лептир машна, бела кошуља, црне ципеле, беле рукавице и кецеља.

Ко ће да ми гарантује да нечег сличног,  као што је у овом филму,није било у Плавој дворани у Виминацијуму?

Тешко да је нешто слично могло да се деси у Плавој дворани из простог разлога што женама није дозвољен приступ у Ложу.

Као што већ напоменух на 10-ој страници не носе се сукње него кецеље. Одело Масона у Србији треба да је црно, црна лептир машна, бела кошуља, црне ципеле, беле рукавице и кецеља.

A koji papak je smislio "uniformu"?

@@хирам,

Да не спамујемо ову тему отворио сам нову  https://www.pouke.org/forum/topic/26576-dijalog-o-masoneriji/#entry855937

Ајде да се тамо говори о Масонерији, а овде о прослави.

То сам и ја предложио у овој поруци (#140).

Ja Vam se gos-n Masonu izvinjavam i nadam se da niste bas Vi bili designer srpske masonske odezde ...

Нема потребе да се извињавате, мислим да није тешко водити комуникацију на пристојан начин.

Evo kako se prosvetitelji pripremaju za proslavu Milanskog edikta

Надам се да барем на ју тјубу можете видети шта све раде промотери Св.Константина.

Боже сачувај шта се све ради  :krstix:  Стварно човеку дође да побегне негде у шуму док ово паганско лудило не прође. 

Не, уопште није безазлено,све то држава подржава и она је финансирала прославу.Ето колико они поштују СПЦ. Ово је део заједничке  прославе Миланског едикта, коју су договорили и СПЦ и Република,завршница је у Нишу 6.октобра 2013. само што нико из Цркве није  тада знао да ће бити  све ово, Упаковали су у обланду и ајд сад. Сазнао сам да Патријарх неће ићи, али не зато што бојкотује већ  зато што је одсутан

Нису сукњице него кецеље, прегаче, осим код браће из Шкотске

Jaaaao kako je lepo biti mason...pa vi se i salite...hahahaha...

Propusteno je reci da je masonerija jedna najobicnija sekta...

Sta ima da bude tajno ako je ispravno? Znaci, prvo mi se prikloni, pa cu ti ja reci sta si prihvatio za nekih 10 godina...alo bre, koga ti zamlacujes svojom nebulozom... masoni = sekta... vozdra!

Иначе у суботу на сабат се очекује око 4000 људи.Спремање је већ увелико.Из Бг-а ће доћи многи министри,културни делатници,али и многи представници геј организација,много Београдчића,затим феминистичке лезбејке,наравно масони из многих обедијенција,ови наши сељаци-политичари из Пожаревца и Костолца али НИКО,НИКО и  НИКО од свештенства,.по чему се види да  ту негде смрди и трули.

Иначе у суботу на сабат се очекује око 4000 људи.Спремање је већ увелико.Из Бг-а ће доћи многи министри,културни делатници,али и многи представници геј организација,много Београдчића,затим феминистичке лезбејке,наравно масони из многих обедијенција,ови наши сељаци-политичари из Пожаревца и Костолца али НИКО,НИКО и  НИКО од свештенства,.по чему се види да  ту негде смрди и трули.

У светлу недавних дешавања око цркве мислим да ово не треба потенцирати ...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...