Jump to content

Само Душка, ето само тако... Душка...

Препоручена порука

Ја сам Душки (као и многи на овом форуму), и на овој, и на другим темама, више пута рекла "главу горе", ал` неће да слуша :)

Ma Duska je lud-luda. I samoj sebi idem na nerve a kamoli drugima. Hvala Lari i Jeleni i svima drugima koji me dosad nisu blokirali ili stavili na ignore :) E ovako dr. konstatovao prosirene vene, i pocetak isijasa, sto objasnjava ove moje otecene zglobove s vremena na vrijeme, koljeno, zglob na ruci, zglob na vratu i dr. Za pocetak moram stitnu dovest u neku normalu, i rijesit probleme sa stresom. Uzasno me poceo bolit zelidac jer sam u zadnje vrijeme dosta sama sebi stresa napravila a i svekrva me ne stedi :D . Tako da, prvi korak je mijenjanje frizure ( sto sam btw obavila ). Zatim, fitnes i dr. E sad Laro, ne bih ja isla nikakvim bakama dekama i sl. To nije melanom, ne daj Boze jer melanom veoma brzo zavrsava sta je poceo. To su benovi iliti madezi koji su sumnjivi, te ako bi se zakinuli ili sta vec drugacije iziritirali nastao bi melanom. Tako da ih definitivno treba odstraniti HIRURSKI nikako kod nekih baka i deka... Dosta sam citala o tim madezima jer ih moj muz ima i previse. Bas bas previse ih ima, jedan uz drugog. Znam isto da su sumnjivi oni koji su veoma tamni, skoro pa crni i nepravilnog oblika. Ono, nisu okruglasti. E a inace dermatolog ih posmatra pod lupom i utvrdjuje da li neki mogu biti opasni, sto ne znaci odmah da jesu opasni. E ako ima nekih koji su opasni njih lijepo odstranis i mirna Bosna sto bi rekli "u nas". To je moje misljenje i iskustvo. Sretno Laro i ne brigaj to nije melanom definitivno. Ne daj Boze da je melanom, ne bi mogla sigurno par godina da ga vuces. LOVE <3 

Подели на овим сајтовима

Hahahah ne :)Da se primjetiti jel da? :)

Poprilicno :D, bez ljutnje.

Ja mrzim motivacione govore, pa ti svakako necu reci "glavu gore", sunshine rainbow lollipops, ali bih ti svakakko preporucila da pocnes da trazis posao, pod hitno. Kakvi bolovi, zglobovi, nervoza, nista tebi ne fali, samo izadji iz kuce i pocni da zaradjujes. Znam da je to lako reci i da je tesko za posao danas, ali bar pocni da trazis.

Nadam se da se ne ljutis, ne bih da ti solim pamet, ali imala sam potrebu da ti to napisem.

Подели на овим сајтовима

Poprilicno :D, bez ljutnje.

Ja mrzim motivacione govore, pa ti svakako necu reci "glavu gore", sunshine rainbow lollipops, ali bih ti svakakko preporucila da pocnes da trazis posao, pod hitno. Kakvi bolovi, zglobovi, nervoza, nista tebi ne fali, samo izadji iz kuce i pocni da zaradjujes. Znam da je to lako reci i da je tesko za posao danas, ali bar pocni da trazis.

Nadam se da se ne ljutis, ne bih da ti solim pamet, ali imala sam potrebu da ti to napisem.

Pises sve ono sto i sama znam. Odavno sam vec  u potrazi za poslom, ali cim cuju da imam dvoje male djece...nista. Dzaba moje znanje, skola, iskustvo...

Подели на овим сајтовима

@Duska

E,Duška,Duška,kad bi ti znala sa kim ja živim sve bi ti bilo jasno... :D ...

Na alternativne metode lečenja ne smem ni da pomislim,a kamoli da pomenem.....Tu je medicina,tu je nauka koja je svemoguća.  :fik: 

Drago mi je da si dobro i da je sve uredu...

Šta ti rade deca,kad će u školu?

Подели на овим сајтовима

Ma ja sam racunovodja... trenutno radim kod kuce nesto malo privatno kvrckam... 

Јао Дуле, па и ја сам рачуновођа :) Не волим тај посао! Мислим, не волим посао гдје је човјек статичан, у мом случају, осам сати! Ја волим "кретање" и у животу и у послу! Зато ваљда имам пуно "хобија" :) 

Е сад, ако желиш да се запослиш, јер колико сам ја схватила теби је овај млађи син још увијек беба и ти си такорећи још на "породиљном", :) можда бих ја могла ја попричати са неким људима везано за посао. Познајем их доста са тог подручја (Бањалука, Лакташи, Трн), мислим, радим са њима :) Не знам ни да ли имаш каквог искуства у тим пословима, имаш ли лиценцу и то, али свакако бих могла обавити неке разговоре! :);)

Подели на овим сајтовима

Јао Дуле, па и ја сам рачуновођа :) Не волим тај посао! Мислим, не волим посао гдје је човјек статичан, у мом случају, осам сати! Ја волим "кретање" и у животу и у послу! Зато ваљда имам пуно "хобија" :)

Е сад, ако желиш да се запослиш, јер колико сам ја схватила теби је овај млађи син још увијек беба и ти си такорећи још на "породиљном", :) можда бих ја могла ја попричати са неким људима везано за посао. Познајем их доста са тог подручја (Бањалука, Лакташи, Трн), мислим, радим са њима :) Не знам ни да ли имаш каквог искуства у тим пословима, имаш ли лиценцу и то, али свакако бих могла обавити неке разговоре! :);)

Ja stvarno volim taj posao, al stvarno :) Trenutno ucim i spremam se za ispite u Savezu za licencu :) Imam ja radnog iskustva, i znam raditi... Takodje znam dosta ljudi ali posla nigdje... Da mi se javis na pp ono, koga znas i to, ako ti nije problem? Ne boh voljela nista onako iz nebuha sto bi rekli :) Ajd kad stignes javi mi se na pp Moze? I hvala Biljo, znala sam ja da nas dvije imamo dosta zajednickog :) 

Подели на овим сајтовима

Samo da mahnem rucicom,iako vas ne znam.Al mi odgovara zensko drusvance,posle svih ovih muskih tema na forumu. :bendoff:

Iskreno, u poslednje vrijeme uopste nisam u toku sa temama na forumu :) Skroz sam off :) Ali tu smo da se upoznamo jel da? :) Samo mahni s vremena na vrijeme... Mada i ova tema ce te nakon nekog vremena smoriti :) 

@,

praktična žena :) Odlična si! :)  

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...