Jump to content
Жељко

Зашто више волим да пишем него да причам

Оцени ову тему

Recommended Posts

Да чујем?

На форуму сте, на фејсу сте ... који су разлози. Сигурно је да имате макар једног пријатеља али са њим радије причате него пишете . Док овде сте по ваздан.

Зашто више волите да пишете него да причате ?

Ја волим да пишем, а тек што волим да причам..........јаоооооо  grouphug1

исто такође :D

него мени је "феномен" како се људи који се нису упознали заволе, братски

а у ствари није ту ништа чудно, откривамо се и писаним речима и "капирамо се" и препознајемо :) и заволимо

исто такође :D

а у ствари није ту ништа чудно, откривамо се и писаним речима и "капирамо се" и препознајемо :) и заволимо

Е ту си 100% у праву! 

Има заиста много људи са форума који су ми драги, које волим, за које се молим, а које никад нисам упознала! Доживљавам их као род рођени.......браћа и сестре! :)

То је прелест и углавном је својствена форумашима-гуштерима, пунух ентузијазма,опчињени једним новим видом комуникације где те свако види шта пишеш,а ти желиш оставити леп утисак и онда креће еротика без додира... :0104cheesy:

Мада није искључено да добијеш заиста и неког доброг пријатеља...

То је прелест и углавном је својствена форумашима-гуштерима, пунух ентузијазма,опчињени једним новим видом комуникације где те свако види шта пишеш,а ти желиш оставити леп утисак и онда креће еротика без додира... :0104cheesy:

Мада није искључено да добијеш заиста и неког доброг пријатеља...

шта фали еротици без додира?

откуд та сумња у пријатељство и љубав? 

хм......чему ово Зоске? 

Ove teme koje se ovde pominju i o kojima se piše, ne mogu tek tako da se pokrenu u društvu ono, ajde sad ću ja da pričam kako Bog nepostoji, a vi slušajte.

Ili ja ću da pričam o svetom pismu a vi slušajte itd. Malo je ljudi koji su zainteresovani za ovakve teme, barem kod mene. Pri tom nije mi bitno da li je vernik ili ateista, ono zanimljivo mi je o par stvari da pričam (ili pišem), a to su religije, fizika (uglavnom sve nauke, ali fizika najviše), IT i uglavnom sve geek stvari volim. E za IT nije problem pošto sam okružen takvim ni ovo geek po neki put, ali religija nikako. I još pride što ne znam ko je koje religije, pa da ne uvredim ljude ako krenem da pričam onako otvoreno protiv muslimana npr.

I da, zanimljivi ste, onako neki put samo čitam ne pišem ništa, npr ima tema na kojima bih pokvario doživljaj i atmosferu kada bi se kao ateista uključio pa vas pustim preskočim to, po neki komentar možda pročitam, ali ne pišem

хм......чему ово Зоске? 

Одосмо од анкете, али и ја мислим да се не може рећи да си с неким пријатељ само преко форума. Јер овде вероватно нису сви баш као у реалности, не каже се баш све што се мисли. Како има маска у реалном животу, овде има бар још једна :)

Одосмо од анкете, али и ја мислим да се не може рећи да си с неким пријатељ само преко форума. Јер овде вероватно нису сви баш као у реалности, не каже се баш све што се мисли. Како има маска у реалном животу, овде има бар још једна :)

не може увек, али има где сам и проверио и потврдио осећај :)

више волим да верујем, и мислим да се људи ипак покажу какви су чак и кад само пишу

Pisem jer ovde mogu da kazem sve sto mislim a da ne budem sankcionisan :D Takodje, imajuci u vidu da ljudi koji me okruzuju uglavnom imaju totalno suprotna misljenja o raznim stvarima, ovde nas ima svakakvih pa nekako osecam da nisam sam :)

хм......чему ово Зоске? 

Права пријатељства и љубави су веома ретка, и треба много више енергије уложити,него ли лупати по тастатури и комуницирати са људима којима очи ниси видео...

Мислим да генерално гледано,сви патимо од недостатка истог,па овде покушавамо то да надоместимо.

Видиш,мени најдражи форумаши су моји пријатељи из реалног живота,које сам знао много пре форума.

Ако посматрамо онако локално-патриотски,мени су сви форумаши на неки начин драги,јер смо сви инвентар овог форума, и кад год дођем,ви сте ту,спремни на разговор... :0104cheesy:

И немој ме више тако препадати,са тим питањима,чему то,јел ти сумњаш и слично...то сам ја Зосима,причам што мислим ,без услова да се неком допаднем или не,  па јел си ме ти сам хвалио за искреност?!

Права пријатељства и љубави су веома ретка, и треба много више енергије уложити,него ли лупати по тастатури и комуницирати са људима којима очи ниси видео...

Мислим да генерално гледано,сви патимо од недостатка истог,па овде покушавамо то да надоместимо.

Видиш,мени најдражи форумаши су моји пријатељи из реалног живота,које сам знао много пре форума.

Ако посматрамо онако локално-патриотски,мени су сви форумаши на неки начин драги,јер смо сви инвентар овог форума, и кад год дођем,ви сте ту,спремни на разговор... :0104cheesy:

И немој ме више тако препадати,са тим питањима,чему то,јел ти сумњаш и слично...то сам ја Зосима,причам што мислим ,без услова да се неком допаднем или не,  па јел си ме ти сам хвалио за искреност?!

jјесам те хвалио и не повлачим ту похвалу :) зар ја неког да препаднем? веруј ми искрено сам те питао, стрепећи чак да ћеш да ме покопаш

вежбам моју искреност :) стиснуо сам петљу да бих тe питао онако како ми беше на уму

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...