Jump to content

Kako izgledaju kolege forumaši koji se "kriju" iza avatara

Оцени ову тему

Препоручена порука

А да ти руски љубитељу из италије мене заобиђеш мало, ово је други пут да ме прозиваш и провоцираш од кад ти је скинут бан?

Све има неку границу и меру. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 52
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ljudi su danas mahom gluvi i slepi za metafizikom kao sto u mahom gluvi za kvalitetnom muzikom. Zato se i obaziru na trivijalne stvari kao sto je kako neko izlgeda, koliko je tezak, kako je obucen. Mo

Овај аватар: јер се вера налази на најмање очекиваним местима.   Јер указује да је циљ живота - обожење, успостављање целовите - интегралне личности.   ...јер одговара почетничком нивоу моје вере

Ја волим да се скривам иза слике овог лепог младића на мојој профилној. .smesko.

Овај аватар: јер се вера налази на најмање очекиваним местима.

Јер указује да је циљ живота - обожење, успостављање целовите - интегралне личности.

...јер одговара почетничком нивоу моје вере и чињеници да сам увек хтела да будем шефица тајне службе која тамани којекакве караконџуле. :)))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја сам увек присталица дисциплине и сматрам да аватар треба да буде у складу са форумом где се налазиш и да аватар показује твој став .

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Moj avatar kaze da ja mnogo  volim naseg nobelovca Ivu Andrica i njegove stihove:

"
U daljini cuju se kao gromovi
auto putem prolaze kao vjetrovi

Odlaze na dalek put
ko to moze znati
samo neki stoper ljut
sto ih prstom prati "

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Овај аватар: јер се вера налази на најмање очекиваним местима.

Јер указује да је циљ живота - обожење, успостављање целовите - интегралне личности.

...јер одговара почетничком нивоу моје вере и чињеници да сам увек хтела да будем шефица тајне службе која тамани којекакве караконџуле. :)))

Их, а ја  хтео да будем као Алукард и да таманим караконџуле са дугачким пиштољем, носим онај шишир и злоћасти осмех на лицу.  :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Имам наранџасте очи.

По твом аватару бих закључио да си масон, илуминат и члан Бохемијског клуба са којим идеш сваки године у неке шуме и клањаш се великој сови,  и да планираш неку заверу, очигледно на овом форуму, а и све се то види кроз твоја писања овде. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...