Jump to content

Prodaja rucno radjenih brojanica

Оцени ову тему

Препоручена порука

Od skoro poceli smo sa izradom rucno pletenih brojanica koje radimo u vise boja i od razlicitog materijala .

Te vam shodno tome mozemo ponuditi na prodaju odredjene modele. Cena je jako pristupacna i moguce su korekcije u zavisnosti od kolicine koja se porucuje!

post-4385-0-32476900-1364408559_thumb.jp

Подели на овим сајтовима

Мислио сам да она врста чвора, која се користи за бројанице, не може никако другачије него ручно да се исплете.

Подели на овим сајтовима

Мислио сам да она врста чвора, која се користи за бројанице, не може никако другачије него ручно да се исплете.

Može. Postoji mašina za pletenje onakvog čvora, samo ne može da se poveže njome kraj i početak brojanice pa se to radi ručno 

Подели на овим сајтовима

Крајеве спајам на пламен. Користим технику плетења на два прста, ону лакшу варијанту. .smesko.

Подели на овим сајтовима

Postoji vise nacina pletenja brojanica ali izvorno  pletenje tj.stari metod je preko dlana ( tako mi je barem pre vise godina objasnila monahinja koja mi je pokazival kako se to radi ) !

Uskoro cu postaviti i slike brojanica od peli  koje takoddje radimo!

Подели на овим сајтовима

Крајеве спајам на пламен. Користим технику плетења на два прста, ону лакшу варијанту. .smesko.

Ја сам научио у манастиру ону технику на длану, после сам питао једног попа да ми покаже ону другу са прстима али нешто није био вољан.

У једном моменту нисмо ( жена и ја)  могли постићи поруџбине па нам је требала та техника,   но сад с обзиром да их има на сваком ћошку и није нека потражња.

Подели на овим сајтовима

Сад радимо овако нешто... тј. ово ја не радим већ само жена.

Жељко, погледај молим те мој статус, мислим да је још увек при врху, можда ти знаш одговор .smesko.

Подели на овим сајтовима

Жељко, погледај молим те мој статус, мислим да је још увек при врху, можда ти знаш одговор .smesko.

Наравно да знам, одговор је на ПП

Подели на овим сајтовима

Može. Postoji mašina za pletenje onakvog čvora, samo ne može da se poveže njome kraj i početak brojanice pa se to radi ručno 

Интересантно. Волео бих да видим ту машину, има ли да се нађе каква фотографија или још боље видео снимак исте?

Подели на овим сајтовима

Па добро, јел се та машина моли током израде? .mislise. :krstix:

0409_feel smej.gif

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...