Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Мислио сам да она врста чвора, која се користи за бројанице, не може никако другачије него ручно да се исплете.

Мислио сам да она врста чвора, која се користи за бројанице, не може никако другачије него ручно да се исплете.

Može. Postoji mašina za pletenje onakvog čvora, samo ne može da se poveže njome kraj i početak brojanice pa se to radi ručno 

Крајеве спајам на пламен. Користим технику плетења на два прста, ону лакшу варијанту. .smesko.

Ја сам научио у манастиру ону технику на длану, после сам питао једног попа да ми покаже ону другу са прстима али нешто није био вољан.

У једном моменту нисмо ( жена и ја)  могли постићи поруџбине па нам је требала та техника,   но сад с обзиром да их има на сваком ћошку и није нека потражња.

Сад радимо овако нешто... тј. ово ја не радим већ само жена.

Жељко, погледај молим те мој статус, мислим да је још увек при врху, можда ти знаш одговор .smesko.

Жељко, погледај молим те мој статус, мислим да је још увек при врху, можда ти знаш одговор .smesko.

Наравно да знам, одговор је на ПП

Može. Postoji mašina za pletenje onakvog čvora, samo ne može da se poveže njome kraj i početak brojanice pa se to radi ručno 

Интересантно. Волео бих да видим ту машину, има ли да се нађе каква фотографија или још боље видео снимак исте?

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах