Jump to content
Sidarta

Kako prepoznati bludnicu? ili Zašto se dobri momci zaljubljuju u problematične devojke?

Rate this topic

Recommended Posts

Jedan moj prijatelj se oženio jednom jako finom devojkom. Ozbiljna, kulturna, sa jednim prosto menadžersko poslovnim stavom.Ništa jeftino, ništa zavodnički, smerna devojka, tako je izgledala. Nije prošla ni godima dana, kad je moj prijatelj počeo čudno da se ponaša. Upao je u teška duševna stanja i očajanje, a onda mi je jednom priznao ono šta je ona njemu priznala. Pre njega spavala je sa preko 500 muškaraca i to mu je pokazala u svom imeniku, bila grupi girl nekim pop grupama, znači spavala sa svima njima redom itd. Na kraju je počela da ga vara i srećom po njega posle nekog vremena su se razveli. Opet srećom nije bilo trudnoće pa ni dece. A da je bilo? Kakav bi to bio brak.

On bi joj bio oprostio za prošlost da nije počela  da ga vara.

Bila je tema zašto se dobrim devojkama dešavaju loši momci, mislim da se može postaviti pitanje i obratno.

Nisam mislio na te, takve, baš sam napisao da ničim nije odavala kakva je u stvari. Više je pitanje kako se zaštititi od obmane. Tvoje pitanje nije isto kao moje ti se pitaš zašto ih privlače , a ja pitam zašto se zaljubljuju.

Imam još jedno pitanje kako se poništava post, tema ,jer sam greškom postavio temu dva puta?

Nisam mislio na te, takve, baš sam napisao da ničim nije odavala kakva je u stvari. Više je pitanje kako se zaštititi od obmane. Tvoje pitanje nije isto kao moje ti se pitaš zašto ih privlače , a ja pitam zašto se zaljubljuju.

Imam još jedno pitanje kako se poništava post, tema ,jer sam greškom postavio temu dva puta?

pa pod tim privlace mislim i zaljubljuju, jer svakako ne mozes odmah da se zaljubis u nekog, vec ide postepeno.

mislim da toi je proslo vreme za ponistavanje teme, moderatore mogu da uklone, a ti vise ne mozes, ja mislim.

Мислим да се девојке данас морају облачити како се облаче, јер када једна крене са обнаживањем то после иде ланчано. Што да она прикупља више пажње од мене и сл...

Младе девојке, при томе мислим још у основној школи носе "лоу вејст" панталоне (не са танга гаћама, него без ичега) - то значи поента је да се види да нема гаћа. Ја сам ово видео у аутобусу ГСП у редовној свакодневици.

Што је више страха то се брже "срља" из везе у везу, из кревета у кревет. А где има страха нема љубави, где има таме нема светла,... где има ђавола нема Бога.

Мислим да се девојке данас морају облачити како се облаче, јер када једна крене са обнаживањем то после иде ланчано. Што да она прикупља више пажње од мене и сл...

Младе девојке, при томе мислим још у основној школи носе "лоу вејст" панталоне (не са танга гаћама, него без ичега) - то значи поента је да се види да нема гаћа. Ја сам ово видео у аутобусу ГСП у редовној свакодневици.

Што је више страха то се брже "срља" из везе у везу, из кревета у кревет. А где има страха нема љубави, где има таме нема светла,... где има ђавола нема Бога.

A devojcicama to sve serviraju mediji. I nazalost su im jedine ambicije u zivotu da budu privlacne obnazivanjem muskarcima..

e, ovo i mene zanima.  zasto muske uvek privlace nevalajale devojke i one koje svesno zavode pogledom i tako to.?

pa pod tim privlace mislim i zaljubljuju, jer svakako ne mozes odmah da se zaljubis u nekog, vec ide postepeno.

mislim da toi je proslo vreme za ponistavanje teme, moderatore mogu da uklone, a ti vise ne mozes, ja mislim.

Naslućujem odgovor negde u dubini duha ali ga još nisam definisao, mislim da je i muškima i ženskima u genima u suštini bića negde utisnuta želja da se o nekome brinu, da su potrebni nekome, pa kada naiđu na nekoga ko im se pre svega fizički dopada osete tu neku hemiju, pa još shvate da su potrebni, stvarno ili su umislili toj osobi onda se zaljubljuju, tako nekako?!!??

Naslućujem odgovor negde u dubini duha ali ga još nisam definisao, mislim da je i muškima i ženskima u genima u suštini bića negde utisnuta želja da se o nekome brinu, da su potrebni nekome, pa kada naiđu na nekoga ko im se pre svega fizički dopada osete tu neku hemiju, pa još shvate da su potrebni, stvarno ili su umislili toj osobi onda se zaljubljuju, tako nekako?!!??

svima je potreban neko, jer nismo stvoreni da budemo sami, sem onih koji su od Boga dobili dar celibata itd.

ah zaljubljenost, kako objasniti to..

Шта ћеш, људи лажу . Лагали су увек , лажу и сада, само је раније ,конкретно што се теме тиче, било лакше открити . Иначе , ово уопште није усамљен пример. Колико девојака има, помислио би човек мироточе колико су добре и фине, кад оно међутим... запрепастиш се кад сазнаш неке ствари. Зато памет у главу, трипут мери , једном сеци и распитај се по комшилуку.

У тим годинама је то једино битно. Све је кренуло, мислим, од тога: "Како продати производ?". Па су видели да са појачавањем жеље за тим код људи расту жеље и за осталим. Треба нам лепа гардероба, да бисмо изгледали привлачно, ауто, скупи изласци ... Тако да ако се рекламира било шта најисплатљивије је да се уради са голотињом.

i ja sam cula za jedan primer, kako je neka tako devojka bila sva fina i slatka i skoro se udala za nekog lika, pa je lik otkrio kako se ona bavila magijom i tim glupostima. hvala Bogu pa je saznao pre zenidbe!

takve stvari je jako tesko otkriti, zato trebamo biti u svakodnevnom odnosu sa Bogom i na taj nacin cemo dobiti smernice. bar ja tako mislim.

У тим годинама је то једино битно. Све је кренуло, мислим, од тога: "Како продати производ?". Па су видели да са појачавањем жеље за тим код људи расту жеље и за осталим. Треба нам лепа гардероба, да бисмо изгледали привлачно, ауто, скупи изласци ... Тако да ако се рекламира било шта најисплатљивије је да се уради са голотињом.

bas tako! bas pre neki dan gledam reklamu, ono ljubi se u donjem vesu par, mislis reklama za nesto nevaljalo, a ono reklama za ves masinu. jes da je smesno al je i zalosno.

svima je potreban neko, jer nismo stvoreni da budemo sami, sem onih koji su od Boga dobili dar celibata itd.

ah zaljubljenost, kako objasniti to..

To je alhemija .smesko.  Mislim zaljubljenost je kao dobar parfem, kombinacija osećanja.  Osova: fizička privlačnost, zatim duhovna privlačnost, malo hemije, malo provokacije , malo zabranjenog malo, malo mistike, malo leptirića u stomaku , malo klecanja kolena, malo egzotike i eto zaljubljenosti