Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

JESSY

6 komplimenata koje muškarci ne vole

Оцени ову тему

Recommended Posts

драги наши мушкарци, а да ли се слажете са овим....?

LEPE REČI KOJE TO ZAPRAVO NISU
Možda mislite da vaš muž izgleda slatko dok pokušava da popravi kosilicu, ali taj komplimnet zapravo može dobiti sasvim drugačiju konotaciju. Muškarac to može shvatiti kao vređanje ponosa zato budite obazrive na koji način saopštavate komplimente takve vrste, koje mogu da povrede njegovu muškost.

TAKO JE SLATKO ŠTO ŽELIŠ DA POMOGNEŠ, ALI ĆU SAMA BRŽE OČISTITI KUĆU

Iako žene kućni posao smatraju naukom, muškarci to ne gledaju tako. Budite zahvalne kada hoće da pomogne i ne podcenjujte njegovu brzinu rada jer oni ne vole kada se osećaju da nisu dovoljno dobri za vas. Pustite ga da odradi posao na svoj način a vi tog dana odmorite i zahvalite mu se što se ponudio da pomogne.

ZADIVLJENA SAM ŠTO SI POPRAVIO SLAVINU KOJA CURI
Ne reagujte iznenađeno kada završi posao bez stručne pomoći, naprotiv, recite mu da ste napravili pravi izbor što se se udali za njega obzirom da je jako sposoban i vešt muškarac.

JA NE SREĐUJEM ODEĆU  TAKO, ALI HVALA ŠTO SI POKUŠAO BEZ KONSULTACIJA SA MNOM
Ako mu budete tako nešto rekli, teško će se ponovo uhvatiti istog posla, obzirom da vi to ipak bolje radite. Nađite kompromis i na lep način mu objasnite kako da sledeći put sklopi svoje stvari.

TI SI JEDINA OSOBA SA KOJOM PRIČAM
Izbegavajte da tako težak emotivni teret prebacujete samo na njega. On ne želi da bude vaša sestra, drugarica niti majka. To vrši pritisak na njega da bude jedini sistem podrške. Bolje mu recite da pričate sa drugaricama ali da je on vaš najbolji slušalac i podrška.

TAKO SI SLADAK
Muškarac ne voli kada ga upoređujete sa bebama i lutkama. Takvi komlimenti ga čine malim dečakom a ne zgodnim zrelim muškarcem.34757_shutterstock_62907706_iff.jpg?ver=

TAKO SI SLADAK Muškarac ne voli kada ga upoređujete sa bebama i lutkama. Takvi komlimenti ga čine malim dečakom a ne zgodnim zrelim muškarcem.

Мени кажу да сам бебаст...А НИТАМ НИТАМ НИТАМ НИТАМ! САД САМ СЕ ИЗНЕЛВИЛАО И ОЋУ МОЈУ КАШИЦУ! 

Најгора ствар по мени,кад ти каже :"Ти си баш добар" ,што у преводу значи,"не би била са тобом и да смо сами на пустом острву"... 

Најгора ствар по мени,кад ти каже :"Ти си баш добар" ,што у преводу значи,"не би била са тобом и да смо сами на пустом острву"... 

Не. То значи да би ти радо дозволила да радиш шта год желиш...што се тиче чишћења, прања, одласка у трговину, поспремања, усисавања...и заузврат те частила ципелом.

Sto bi rekao Pervan kad ti kaze dobar si,kao da ti je rekla NE POSTOJIS... a kad ti kaze uhh  stvarno si bezobrazan,  zivotinj... tooo to je dobro... :D

Verovao ti ili ne Željkane, ja baš znam neke parove koji su poput ovih iz Bazara i Praktične Žene.

Žena: Mišu moj šta ćemo za večericu?

Muž: Oh mila imam za tebe jedno iznenađence. Vodim te na večericu u "Franš".

Žena: Srećo moja, kako si ti pažljiv i koliko te volim. To se ne može opisati. Do neba ljubavi moja.

Muž: I ja tebe najdraža volim svim svojim srcem i dušom.

(Ljube se...)

Žena: Kako si samo dobro skinuo onaj kamenac sa tuš kabine.

Muž: Skinulo je sirće koje si ti razredila.

Žena: Jeste, ali si ti to spretno i precizno brisao. Išla sam čak tri puta da gledam kako je čisto. Ljubavi moja.

(Opet se ljube...)

itd...

Tako da postoje i ovakve priče. Čisto za ljubav istine.

Verovao ti ili ne Željkane, ja baš znam neke parove koji su poput ovih iz Bazara i Praktične Žene.

Žena: Mišu moj šta ćemo za večericu?

Muž: Oh mila imam za tebe jedno iznenađence. Vodim te na večericu u "Franš".

Žena: Srećo moja, kako si ti pažljiv i koliko te volim. To se ne može opisati. Do neba ljubavi moja.

Muž: I ja tebe najdraža volim svim svojim srcem i dušom.

(Ljube se...)

Žena: Kako si samo dobro skinuo onaj kamenac sa tuš kabine.

Muž: Skinulo je sirće koje si ti razredila.

Žena: Jeste, ali si ti to spretno i precizno brisao. Išla sam čak tri puta da gledam kako je čisto. Ljubavi moja.

(Opet se ljube...)

itd...

Tako da postoje i ovakve priče. Čisto za ljubav istine.

Ххахахахахахахаха!!! Лудо буразеру лудо !

Хахахаха, умрех :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...