Jump to content

Offtopic до миле воље

Оцени ову тему

Guest свештеник Иван

Препоручена порука

• 4 weeks later...

Na vestima, rts, dnevnik.. Jedna vest. Došla profesorka istorije, našim djacima da predaje srpsku istoriju iz Amerike. Amerikanka, dovela je američka ambasada... 

Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, sanja84 рече

Na vestima, rts, dnevnik.. Jedna vest. Došla profesorka istorije, našim djacima da predaje srpsku istoriju iz Amerike. Amerikanka, dovela je američka ambasada... 

Циа снајка, циа. :D

WWW.B92.NET

Sara Ajer (24) diplomirala je istoriju na Univerzitetu u Dejtonu. Njen diplomski rad bavi se srpskom...

Ако, нек је дошла. Добродошла.

Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Н И Н Е рече

Циа снајка, циа. :D

WWW.B92.NET

Sara Ajer (24) diplomirala je istoriju na Univerzitetu u Dejtonu. Njen diplomski rad bavi se srpskom...

Ако, нек је дошла. Добродошла.

Nije ona došla da bi bila naša snajka, već da nam piše istoriju. Kao i svaki pobednik. 

Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, sanja84 рече

imam, nego me on zna i neprijatno mi je da se ispovedam kod njega.

Ako je baš toliko neprijatno idi kod drugog. Ne može niko online da ti stavi epitrahilj na glavu (nije samo do toga, ali jedna od stavki...).

Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Smaragdni kamičak рече

Ako je baš toliko neprijatno idi kod drugog. Ne može niko online da ti stavi epitrahilj na glavu (nije samo do toga, ali jedna od stavki...).

Hvala mila ali nisi mi rešila problem. Nije ovo Beograd sa deset sveštenika u crkvi, koja je na svakih kilometar i po... Plus ovde se svi znaju. 

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Креирај ново...