Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest свештеник Иван

Offtopic до миле воље

Оцени ову тему

Recommended Posts

"Moram još jednom naglasiti: biti lep (kao i uspešan), to nije pitanje anatomije - već roditeljske dozvole. Anatomija, naravno, utiče na lepotu lica, ali samo kao odgovor na osmeh oca ili majke može da procveta istinski lepo lice ćerke. Ako roditelji u svom sinu vide glupo, slabo i nespretno dete, i u ćerki ružnu i glupu devojku, oni će takvi i postati".
Erik Bern

Добих савет да стављам смајлије и у јавне објаве, јер ће у супротном они који ме не познају уживо помислити да се не шалим. :D

Ооокееееееееееејјјј... :)

ПС. Верујем да људи овде све доживљавају у складу са сопственим тренутним стањем/расположењем и не верујем да ико овде уопште размишља да ли се шали онај други и у каквом је осећању, али добро, послушаћу и од сада увек смајли, никад хероин, јер ја са свима најбоље, ја са свима фин, јер ја сам ћерко татин син, на судбину се не жалим што је тако било, што се више никад нисмо срели смо се у априлууу-у-у у београду, једно прошло доба...

Poštovana tehnička podrško,
molim vas za pomoć!��Pre 20 godina sam unapredila svoj program Dečko 5.0 u verziju Muž 1.0.��Primetila sam da novi program pravi neočekivane promene u modulu za knjiženje. Tako je ograničio pristup aplikacijama Cveće i Nakit, koje su radile savršeno pod programom Dečko 5.0.��Povrh svega, program Muž 1.0 je deinstalirao većinu mojih programa, kao što je Romantika 9.9, a instalirao neke nove module NFL 5.0 i NBA 3.0, koje ni sama ne znam šta znače.��S druge strane, aplikacije Dijalog 8.0 i Čišćenje Kuće 2.6 jednostavno sruše ceo sistem.��Probala sam da situaciju očistim programom Zvocanje 5.3, 5.4 i 5.5, ali, nažalost, nisam ništa postigla.
��Očajna���

Draga Očajna, ��Niste obratili pažnju na deklaraciju! Dečko 5.0 je zabavni paket, a Muž 1.0 je operativni sistem. Pokušajte da unesete sledeću komandu:�C:/MISLILA SAM DA ME VOLIŠ i instalirate program Suze 6.2.�Tada bi trebalo da program Muž 1.0 automatski pokrene aplikacije: Krivica 3.0 i Cveće 7.0.�Ali upamtite, preterana upotreba ovog metoda može da pokrene aplikacije:�Neprijatna tišina 2.5 i Pivo 6.1. Posebno je Pivo 6.1 neugodna aplikacija!�Nikako ne instalirajte program Tašta 1.0 i ne pokušavajte da reinstalirate neku od starijih verzija programa Dečko. Oba ova programa nisu podržana i samo će srušiti sistem programa Muž 1.0.��U suštini, to nije loš program, ali ima ograničenu memoriju i ne može da nauči nove aplikacije tako brzo.��Razmislite o nabavci novog softvera, lično vam preporučujem Začinjenu hranu 5.3 i Seksi donji veš 1.0 .��Oprezno koristite program Zvocanje, jer onda može doći do tajne instalacije virusa Ljubavnica 1.0, koji jedino možete obrisati programima:Privatni detektiv 5.8. ili čak Advokat 9.8.��To je veoma teško izvesti pravilno, jer može doći do resetovanja sistema programa Muž 1.0, koje je bespovratno i zahteva instalaciju novog programa Muž 2.0.��
S poštovanjem, tehnička podrška

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Логос,
      “Мали повод дај да примиш сјајни опроштај. Јер једно произилази од Бога, а друго морамо ми да придодајемо – и Он своју милост јавља. И премда је Бог оно што је до њега – као сунце и месец – одавно дао – и као што је утврдио разна сазвежђа звезда, ваздух пролио, земљу простро, мора опасао копном, горе, долине, брежуљке, изворе, језера, реке, и дрвеће и траве безбројних врста и све остало изнео – потребно је да се и ти постараш, да ти се небеска блага не учине недоступним“.   Свети Јован Златоусти, Беседа трећа (о покајању)    
      Извор: Ризница литургијског богословља и живота   Поука о садејству воље Божије и воље човечије
      BRANISLAVILIC.BLOGSPOT.COM “Мали повод дај да примиш сјајни опроштај. Јер једно произилази од Бога, а друго морамо ми да придодајемо – и Он своју милост јавља. И...

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...