Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest свештеник Иван

Offtopic до миле воље

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Цццц...Херцеговина је за Босну Калифорнија :)

Рече Вики у центру Београда :smeh1:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 3 минута, GeniusAtWork рече

ДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Замишљам Крсту црвеног у лицу, буљавих очију, како се дерња: ”Да!!!” :смајли са срцима у очима:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, Tavita рече

Је л’ се и ви замиљате кад видите два и више узвичника на крају реченице аутора исте како се хистерично дере? :)))

Uzvičnici me ne dodiruju. Doživljavam ih kao grešku, manu, ili kao mucanje...

Управо сада, GeniusAtWork рече

ДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... ali velika slova... ajme, kao da je neko zinuo i unio mi se u lice, uz neviđeno urlanje. 7896634

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Узвичника доживљавам као нервозу... гдје она тема са предрасудама??

А велика слова.... Особа не зна нормално да прича већ се стално дерња....ма гдје је она тема са предрасудама? 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
On 9.2.2018. at 12:43, Tavita рече

Је л’ се и ви замиљате кад видите два и више узвичника на крају реченице аутора исте како се хистерично дере? :)))

Meni je upitniji ovaj smajli. Izgleda mi kao da ću mu osetiti dah kad se tako unosi, i da to neće biti naročito prijatno iskustvo.

A uzvičnici su mi prijatni. Kao da se robot koji piše najednom pretvorio u čoveka. Gle, pa ovo je živ čovek! Budi mi, dakle, osmeh i osećaj zadovoljstva koji se temelji na činjenici da su oko mene živi ljudi, sa noktima, kosama, venama, porama, nedoumicama, radostima, strahovima, mišićima, strijama... pa ako treba i nervozama.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 4 часа, Nebojš.a рече

Meni je upitniji ovaj smajli. Izgleda mi kao da ću mu osetiti dah kad se tako unosi, i da to neće biti naročito prijatno iskustvo.

A uzvičnici su mi prijatni. Kao da se robot koji piše najednom pretvorio u čoveka. Gle, pa ovo je živ čovek! Budi mi, dakle, osmeh i osećaj zadovoljstva koji se temelji na činjenici da su oko mene živi ljudi, sa noktima, kosama, venama, porama, nedoumicama, radostima, strahovima, mišićima, strijama... pa ako treba i nervozama.

:dobro: Potpuno se slazem sa tobom.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 2 часа, Nebojš.a рече

Meni je upitniji ovaj smajli. Izgleda mi kao da ću mu osetiti dah kad se tako unosi, i da to neće biti naročito prijatno iskustvo.

Управо сада, Лидија Миленковић рече

:dobro: Potpuno se slazem sa tobom.

Jednostavno nevjerovatno...
Dva meni omiljena forumaša, prkose meni najdražem emotikonu. 
Različitosti se privlače, očigledno. 1324_womens

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 1 минут, Ayla рече

Jednostavno nevjerovatno...
Dva meni omiljena forumaša, prkose meni najdražem emotikonu. 
Različitosti se privlače, očigledno. 1324_womens

Taj emotikon sigurno u tebi izaziva drugaciji osecaj nego nama :stadaradim::drugarstvo:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, Лидија Миленковић рече

Taj emotikon sigurno u tebi izaziva drugaciji osecaj nego nama :stadaradim::drugarstvo:

Da.... i ja se upravo tako iskezim, mada, vjerujte mi na riječ, moj dah je kao proljećni lahor.  :1319_womens:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Дошли Богу на истину свештеник и возач .

И каже Бог возачу да он иде у рај а свештенику да иде у пакао.

Чуде се и један и други, возачу мило, свештенику криво, па пита свештеник Бога.

- Зашто ја у пакао а возач у рај ?

Каже Бог :

- Кад год си ти служио Литургију сви су спавали, а овај возач кад год је возио сви су се ватрено молили. :smeh1:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 3 часа, obi-wan рече

Eto ti sad...

Ma dobro 

Znate vi mene

Moram da kukam malo

Ali. ....sve je moguće ☺

Idemo dalje?☺

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 3 минута, Драшко рече

Ma dobro 

Znate vi mene

Moram da kukam malo

Ali. ....sve je moguće ☺

Idemo dalje?☺

Zapanjujuce je da se i meni desilo nesto pre dan-dva, taman tako da sam sebi rekao bas ovu istu recenicu. Sta ti je zivot...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Логос,
      “Мали повод дај да примиш сјајни опроштај. Јер једно произилази од Бога, а друго морамо ми да придодајемо – и Он своју милост јавља. И премда је Бог оно што је до њега – као сунце и месец – одавно дао – и као што је утврдио разна сазвежђа звезда, ваздух пролио, земљу простро, мора опасао копном, горе, долине, брежуљке, изворе, језера, реке, и дрвеће и траве безбројних врста и све остало изнео – потребно је да се и ти постараш, да ти се небеска блага не учине недоступним“.   Свети Јован Златоусти, Беседа трећа (о покајању)    
      Извор: Ризница литургијског богословља и живота   Поука о садејству воље Божије и воље човечије
      BRANISLAVILIC.BLOGSPOT.COM “Мали повод дај да примиш сјајни опроштај. Јер једно произилази од Бога, а друго морамо ми да придодајемо – и Он своју милост јавља. И...
  • Креирај ново...