Jump to content
Sign in to follow this  
Miki

Чудан култ у Русији

Оцени ову тему

Recommended Posts

nije los glumac, samo me zanima sta je ono sto nismo videli, tj kakvu tajnu krije taj kult, nesto sigurno ima sto znaju samo provereni clanovi, ono nesto kao u filmovima :D

i jos me zanima ko ga je postavio tu, nije sam od sebe doso sigurno, iza njega stoji neka agenCIA :lol:

a eto pravi primer laznog Hristosa, pa je jos i potkrepio sa vanzemaljcima tj demonima, "lepo" nema sta... pripreme u toku

Јесте ли видјели ово?

Это известный самосвятный учитель. Отец Олег Стеняев даже пытался с ним дискутировать:

Опасный субъект. До сих пор активен.

Видио сам тај клип, не знам шта да кажем. Фино је да ти секташи имају неког идола, чак што више чини се океј месија, за разлику од оних који траже жртве и слично. И свиђа ми се идеја да се требамо вратити природи :) А осим тога, тај Вајс (та емисија) је чиста Америчка пропаганда

spisak nije potpun, tamo nema ove, fali im još ona: 

njeno pismo ruskoj ambasadi u BG, navodno je poslala i nekakav vrlo dramatičan apel

Njegovoj Svetosti Patrijarhu Srpskom +Irineju i Svetom Arhijerejskom Sinodu SPC

molim Vas da ispunite moju želju i omogućite mi da postanem vlasnica Vašeg državljanstva. Formalno ne ispunjavam uslove za dobijanje ruskog državljanstva: nisam živela u Rusiji 5. godina, ali sam bila gost Vaše zemlje i gospođe Jelene Guskove, u januaru 1994. godine kao novinar, neman stan u Vašoj zamlji, ... ali Vaša ambasada zna da sam žena Hrist – Isus Hrist u telu žene (Hrist Ružica ) i godinama mi pruža veliku pomoć.

ali Vaša ambasada zna da sam žena Hrist – Isus Hrist u telu žene (Hrist Ružica )

Vaše državljanstvo mi je potrebno i da bi ste moj Apsolutni, visokofrekfentni, Arhetipski um zaštitili od mentalnih ubica koji su zarobili moj um, u nameri da mojim umom vladaju, pa čak i da režiraju stanje svesti u mom umu i preobražavaju božji um za potrebe masona i non-stop čine stravične zločine unutar mog mozga mikrotalasnim, vanzemaljskim oružjima, sistemima SIGINT, ...Sve oblike neokortikalnog rata primenjuju na mom golorukom, ženskom, božanskom biću. Čak me po šest mentalnih ubica istovremeno napada i muči.

http://www.hristruzica.in.rs/

ja mislim da po mjeri originalnosti zaslužuje biti

ubjedljivo na prvom mjestu te "mesijanske"  top liste 

apsolutni pobjednik u svim disciplinama i kategorijama

To njeno legendarno pismo ruskoj ambasadi bi stvarno moglo ući u anale

i u svjetsku zbirku, riznicu bisera sci-fi/psycho literature od cjelosvjetskog značaja.

Toliko dramatike u tako malo riječi, po tom se može mirno izravnat i samom Šekspiru.

http://en.wikipedia.org/wiki/Messiah_complex

da, zloupotreba medicine u političke svrhe, to bude i taj njen slučaj valjda:

Nemogavši da je nateraju da ćuti službe su je čak i kidnapovale i mesec dana držale zatvorenu u bolnici „Laza Lazarević“ misleći da će tako prisvojiti njenu kosmičku platu od nekoliko desetina kvadriliona dolara i negirati njeno Božansko poreklo koje su Kosmičke sile svakodnevno potvrdjivale, kažnjavajući ljude koji joj čine zlo.

ta njena plata tamo uopšte nije bila tako loša, kvadrilioni $$$$
ja bih isto bio zaintaresovan radit za te pare u takvoj kompaniji

pa ja nju razumijem sasvim, naravno da su joj samo dušmani mogli učiniti tako užasno nešto, 

zamislite da vama neko uništi takav dobar job i platu u kvadrilionima dolara,  bez sumnje je to rat

te njene neokortikalne ubice i mučitelji u želji da se domognu te njene plate su spremni uraditi sve.

takve te pare, ti kvadrilioni dolara su više nego dovoljan motiv za urotu i zločinačke akcije protiv nje.

Slika:

http://www.hristruzica.in.rs/data/_uploaded/image/Ruzica_Mitkovic.JPG

Evo tog pisma koje je gospođa Ružica Mitković alias

"Hristoružica" uputila SPC i patrijarhu srpskom +Irineju:

http://www.hristruzica.in.rs/Pismo_patrijarhu_Irineju

Ima vrlo egzotičnu "teologiju" i "soteriologiju",

patrijarh i SAS su imali šta pročitat i saznat.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...