Jump to content

Тајна

Баба

Препоручена порука

"Какве су ти мисли, такав ти је живот"

Тајна вере и живота

У чему је тајна вере, како се вера манифестује у животу, како је стећи, подстаћи, повећати, продубити...

На овом документарцу видећете шта су американци успели отвореног ума схватити о вери. Наравно они ће говорити о новцу, о рилејшншип о здрављу и слично.

Покушајте схватити оно што говоре.

Затим размислите кад погледате видео, али без предрасуда, без непотребних негативних критика...

Схватићете - принцип вере је исти , сви људи на целом свету је имају или немају , знају употребљавати или не знау, стичу или губе ...

И то није све...

Размислите шта значе Христове речи да када би имали вере колико и зрно горушичино померали би планине...

П.С. Ово је оно што вера може да учини у вашем овоземаљском животу,  једно пак не може - неможе вас спасити од сигурне и неминовне смрти... али може Христос ... али опет не без вере... и не само то... можете Христом и вером у њега задобити и неслућено много више од овоземаљских блага - Царство Небеско !

А сад погледајте видео

http://www.youtube.com/watch?v=r_Mlky-hH0w

Подели на овим сајтовима

• Одговори 47
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Citala knjigu.Meni se svidjela,ali je ideja isuvise komercijalizovana da bi sluzila duhovnom razvoju.Bas me zanima sta o Tajni misle ostali clanovi ovog foruma posebno teoloski obrazovaniji.

Подели на овим сајтовима

И јесте ли погледали...тачније колико вас је погледало сат и по документарца ?

Погледао сам и прочитао књигу још пре годину и нешто, можда две :)

Поучно

Интересантно

Подели на овим сајтовима

Гледао раније. Нема ово везе са Хришћанством и вером, ово је на принципу деловања магије. Уради правилно поступак А и десиће ти се ствар Б, преко неких "закона привлачења универзума", и потпуно искључује Бога из једначине . 

Подели на овим сајтовима

Гледао раније. Нема ово везе са Хришћанством и вером, ово је на принципу деловања магије. Уради правилно поступак А и десиће ти се ствар Б, преко неких "закона привлачења универзума", и потпуно искључује Бога из једначине . 

Па не баш... мада јесте њу ајџ прича... али без обзира на то препоручио бих је свим песимистима.

Подели на овим сајтовима

Добро је и погледати ...видећеш нису лоши ови амери

pa znam, ako se dobro secam kad smo pricali na chatu poslah ti bas link nekog slicnog videa gde se ljudi vode hriscanstvom a nisu toga ni svesni :)

Подели на овим сајтовима

pa "jeste" tj. nije, o tome i pricamo u ovoj temi :lol:

new age je u pitanju i naivnost ljudi, u ovom slucaju amera, koja moze biti zloupotrebljena za gnusni plan obmane

aha, ja sam te razumela da ima neki drugi video, koji je na slican fazon, dakle pozitivne misli ali da je srz videa hriscanstvo :D

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...