Jump to content

Црква и свет око нас - предавања оца Милића Драговића

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 175
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ово треба обавезно погледати, говори се о светом цару Константину Великом         Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте!

Послушајте, предивна прича: Свети Максим Исповедник - Црква Св. Царева Константина и Јелене

Hvala ocu Milicu za veoma poucnu pricu... Lako je cediti dobru pomorandzu... jer ce neizostavno iz dobre pomorandze i sok biti sladak i dobar... Na budjave i propale pomorandze niko nece obratiti p

• Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Драги брате, мислим да сам Те упознао кад сам долазио код о. Милића. Била би нам огромна част и жеља да се прота Милић придружи свима нама на овом форуму. Много би нам значила његова жива реч. верујем да овде сви деле моје мишљење, а ми свештеници из модерације би се потрудили да му овде буде пријатно. На многим местима сам говорио да је он мени један од узора свештеника. У то сам се сам уверио када сам походио цркву светог Марка у Ужицу. Заиста, толико љубави се ретко среће. Имам само речи похвале и молитвену жељу да вас све Господ чува и заштити до Његовог другог доласка.Пренесите поздраве проти Милићу, саељом да се одазове нашем позиву.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 4 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...