Jump to content

Nemuslimanke nosile hidžab na jedan dan

Оцени ову тему

Препоручена порука

Pa o tome i pišem. To su psihički poremećaji. Takav će napasti i pokrivenu i nepokrivenu.

Pokrivanje ništa ne riješava, samo ugnjetava žene na +40 i više ljeti.

Pitam se zašto svi muslimani muskarci ne nose thobu, jer ovako i oni mozda nekoga dovode u napast, ženu, a možda i muškarca

Па уствари то покривање на +40 и јесте јеако корисно ради заштите од високе температуре, то би практички требала бити и једина сврха тог покривања. 

Подели на овим сајтовима

Па уствари то покривање на +40 и јесте јеако корисно ради заштите од високе температуре, то би практички требала бити и једина сврха тог покривања. 

Radije  ja uzmem kremu sa faktorom 50+ nego se zamotavati. Ne podnosim ništa po ljeti na sebi a kamoli hidjab. Probala jednom i više nikad. Samo obično ispod hidjaba i burki žene imaju jos odjeće. Pa mi reci kako to štiti od tempearture..štiti da, a s druge strane doživi toplotni udar..

Jedini razlog za nosenje nidjaba hidjaba burki itd je dominacija muskaraca i njihova kontrola nad zenama i nista drugo.To se vjerom nema veze. Crkva i dzamija su drugo i tu treba biti odjeven kako priliči. Ni danas da Isus dođe ne bi vjerojatno bio u haljama, sigurna sam da bi nosio traperice kao i mi:)

Подели на овим сајтовима

Ne znam ko je ova dama, mozda je i bilo ranije postavljeno...Njen razlog za prelazak je sto nije bila srecna... :laugh: Cuj, nije imala krila  :krstix:

Gedala sam to..ma to je isto neka dijagnoza

Подели на овим сајтовима

Pa o tome i pišem. To su psihički poremećaji. Takav će napasti i pokrivenu i nepokrivenu.

Pokrivanje ništa ne riješava, samo ugnjetava žene na +40 i više ljeti.

Pitam se zašto svi muslimani muskarci ne nose thobu, jer ovako i oni mozda nekoga dovode u napast, ženu, a možda i muškarca

Radije  ja uzmem kremu sa faktorom 50+ nego se zamotavati. Ne podnosim ništa po ljeti na sebi a kamoli hidjab. Probala jednom i više nikad. Samo obično ispod hidjaba i burki žene imaju jos odjeće. Pa mi reci kako to štiti od tempearture..štiti da, a s druge strane doživi toplotni udar..

Jedini razlog za nosenje nidjaba hidjaba burki itd je dominacija muskaraca i njihova kontrola nad zenama i nista drugo.To se vjerom nema veze. Crkva i dzamija su drugo i tu treba biti odjeven kako priliči. Ni danas da Isus dođe ne bi vjerojatno bio u haljama, sigurna sam da bi nosio traperice kao i mi:)

Vjerovatno bi bio di džej...Ma dajte!

Подели на овим сајтовима

Evo bosanac tata je pored mene i ovo čita. Samo klima glavom i viče: Allah Allah smutljivice..hahhahaha greengrin

Ali eto dozvolio mi je da dođem k tebi u Bosnu i da obućem nidjab..slikati ćeš me i staviti ćemo na forum ovdje..heheheh greengrin  greengrin  greengrin

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Evo bosanac tata je pored mene i ovo čita. Samo klima glavom i viče: Allah Allah smutljivice..hahhahaha greengrin

Ali eto dozvolio mi je da dođem k tebi u Bosnu i da obućem nidjab..slikati ćeš me i staviti ćemo na forum ovdje..heheheh greengrin  greengrin  greengrin

Poselami oca, pozdravom osobe koja poštuje starije, i koja poštuje ljude vjere zato što me moja vjera tome uči. Molim Boga da iskušenja naroda Sirije što prije ostanu. Mi znamo šta znači biti izbjeglica-muhadžir, i osječamo vašu bol. A ako se odlučite ovamo doći bit ćete nam najdraži gosti. 

Подели на овим сајтовима

I naravno kad ovamo kreneš nemoj tu pušku nositi.Ovamo se prijateljstva stvaraju a ne vode se ratovi.

.smeha.  .smeha.  .smeha.  .smeha.  .smeha.  .smeha.  .smeha.  .smeha.

Joj zemo ...

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...