Jump to content

Etički i politički aspekti šerijatski dozvoljene konzumacije ljudskog mesa (kanibalizma) hrišćana i nevjernika u islamu

Оцени ову тему

Zayron

Препоручена порука

Čekam da se završi  sa izlaganjem o ovoj temi... I ako mi dopustite poslije kada budete spremni i to za one jakih želudaca ću pokazati slikovito i to video materijalom kako to mi muslimani jedemo meso hriščana. Pokazat ću vam mesnice ljudskog mesa u kojima mi muslimani kupujemo meso ljudi. Ja jesam musliman ali istine se ne stidim. Stoga ako želite pokazat ću vam kako mi jedemo mesa hriščana. Do vas je ako želite da vam to prikažem! Kada budete spremni ja ću to prikazati ali zapamtite nije za gledanje onima koji su vegetarijanci.

Ako želite da vam to prikažem potvrdite to lajkom! Kada bude pet jajkova pokazat ću vam ono od čega će vam se krv u venama slediti!

Znači pet lajkova je uslov !!!

Подели на овим сајтовима

Fale još tri lajka. Šta je ne smijete gledati kako muslimani jedu meso hriščana? 

Mene više od tih lajkova zanimaju ozbiljni razlozi zbog kojeg bi mi muslimanima u Evropi imali dozvoliti zavoditi paralelni pravni sistem šaria koji pedofiliju, nekrofiliju, kamibalizam. sadizam toleruje kao alternativne ipravni teoretski moguće praktike ili ih čal dopušta u šurem mjerilu kao na primjer to spomenuto vjenčavanje osoba pod donjom granicom maloljetnosi i fizičko kažnjavanje žena. tema nije otviorena da bi neko gledao mećku kako pleše ili bradatu ženu i čudio se nečemu već  da imamo mogućnost stvoriti svoj sopstveni zaključak o šarii i- šerijatu i njenom eventualnom zavođenju u Evropu. Na temi je jedino čudno to što se šaria naziva "pravom". Što se tiče prava onda šaria s onakvim pravom kakvo se praktikuje u Evropi nema ama baš nikakve veze a ni ne treba joj uopšte k ničemu. A zbog ovakvih ovdje iznesenih stvari je sasvim nekompatibilna s evropskim pravom. Za razliku pd šarie sve ove mabrojane i teoretski ili čak i praktično tolerovane praktike u šerijatu su u evropskom pravnom sistemu teškim deliktima protiv ljudskosti, povelji OUN o pravima i slobodama čovjeka i krivičnim djelima..

Подели на овим сајтовима

Mene više od tih lajkova zanimaju ozbiljni razlozi zbog kojeg bi mi muslimanima u Evropi imali dozvoliti zavoditi paralelni pravni sistem šaria koji pedofiliju, nekrofiliju, kamibalizam. sadizam toleruje kao alternativne ipravni teoretski moguće praktike ili ih čal dopušta u šurem mjerilu kao na primjer to spomenuto vjenčavanje osoba pod donjom granicom maloljetnosi i fizičko kažnjavanje žena. tema nije otviorena da bi neko gledao mećku kako pleše ili bradatu ženu i čudio se nečemu već  da imamo mogućnost stvoriti svoj sopstveni zaključak o šarii i- šerijatu i njenom eventualnom zavođenju u Evropu. Na temi je jedino čudno to što se šaria naziva "pravom". Što se tiče prava onda šaria s onakvim pravom kakvo se praktikuje u Evropi nema ama baš nikakve veze a ni ne treba joj uopšte k ničemu. A zbog ovakvih ovdje iznesenih stvari je sasvim nekompatibilna s evropskim pravom. Za razliku pd šarie sve ove mabrojane i teoretski ili čak i praktično tolerovane praktike u šerijatu su u evropskom pravnom sistemu teškim deliktima protiv ljudskosti, povelji OUN o pravima i slobodama čovjeka i krivičnim djelima..

Neki bi samo vrijeđali.I iza svakog njihovog posta je to sve očiglednije. Čekam i peti lajk!

Подели на овим сајтовима

Neki bi samo vrijeđali.I iza svakog njihovog posta je to sve očiglednije. Čekam i peti lajk!

Uozbilji se molim te konačno, stvarno ne mogu shvatit kakvu to sad igru igraš,  da ili nećeš shvatiti ili se praviš da ne shvataš jer Bosanci stvarno tako spori na shvatanje nisu. Jesam li ja to sjeo pa pisao one članke u kojima su navodi Kurana u uslamskih učenjaka, jesam li ja snimio onaj video? Umjesto da prokomentiraš ovo šrto sam iznio samo gledaš kako ćeš to izbjeći i zaobići nekakvim.okolo-kere pričama i Markovim konacima kako neko tu nešta izmišlja itd. Odakle meni da ja šta izmišljam,  ja sam auitor Kurana ili autor izreka islamskih učenjaka navedenih u tim člancima ili autor tih videa? Pa ja ovo ne bi stigao izmislit ni u ludilu, čovječe! A ni kad bi mi neko platio odmah milion dolara da mu za 5 minuta izmislim nešto taklvo. A kako vidim ni ti drugi nisu to izmislili nego prepisali iz Kurana i iz zbirki islamskih propisa i izreka islamskih učenjaka. Zašto onda ne prokomentira neko od vas onaj video, znate i arapski pa možete razumjeti i šta se tamo priča u originalu, mi smo prepušteni samo tom engleskom prevodu. A tamo na tom video taj profesor pokazuje i lista knjigu koja je kako sam shvatio udžbenik islamskog prava šarije na visokoj školi Al Ahzar, univerzitetu u Kairu i u njoj se sve to spominje i piše pa bi bilo krajnje vrijeme da prokomentarišeš konačno i taj video koji je već ovdje postavljen prije nego što počneš postavljat neka svoja videa. Da imamo bar nešto riješeno, ovako ne riješimo ništa. Ovdje smo da bi svi doznali istinu a ne da bi se vrojeđali. A sad ako je istina takva kakva je i ako su istinom i činjenica da šarija sve to nabrojano: pedofiliju, nekrofiliju, kanibalizam i sadizam toleruje onda je to drugi problem. Istina nije od toga da nekoga vrojeđa ili ne vrijeđa već da se zna kakva je. A u svakom slučaju je trebamo znati pa da je ne znam kakva.

Подели на овим сајтовима

Uozbilji se molim te konačno, stvarno ne mogu shvatit kakvu to sad igru igraš,  da ili nećeš shvatiti ili se praviš da ne shvataš jer Bosanci stvarno tako spori na shvatanje nisu. Jesam li ja to sjeo pa pisao one članke u kojima su navodi Kurana u uslamskih učenjaka, jesam li ja snimio onaj video? Umjesto da prokomentiraš ovo šrto sam iznio samo gledaš kako ćeš to izbkeču nwkakvim.okolo-kere pričama i Markovim konacima kako neko tu nešta izmišlja itd. Odakle meni da ja šta izmišljam,  ja sam auitor Kurana ili autor izreka islamskih učenjaka navedenih u tim člancima ili autor tih videa? Pa ja ovo ne bi stigao izmislit ni u ludilu, čovječe! A ni kad bi mi neko platio odmah milion dolara da mu za 5 minuta izmislim nešto taklvo. A kako vidim ni ti drugi nisu to izmislili nego prepisali iz Kurana i iz zbirki islamskih propisa i izreka islamskih učenjaka. Zašto onda ne prokomentira neko od vas onaj video, znate i arapski pa možete razumjeti i šta se tamo priča u originalu, mi smo prepušteni samo tom ebgleskom prevodu. A tamo na tom video taj profesor pokazuje i lista knjigu koja je kako sam shvatio udžbenik islamskog prava šarije na visokoj školi Al Ahzar, univerzitetu u Kairu i u njoj se sve to spominje i piše pa bi bilo krajnje vrijeme da prokomentarišeš konačno i taj video koji je već ovdje postavljen prije nego što počneš postavljat neka svoja videa. Da imamo bar nešto riješeno, ovako ne riješimo ništa.

Zar nismo se dogovorili da između nas nema više komunikacije? Ja ću te prijatelju kulturno zaobići. A ti po svome. 

Подели на овим сајтовима

I na kraju kad Egipćani mogu o tom pričat i to još javno i otvoreno na TV i neko se od njih tamo zato ne vrijeđa niti smatra uvrijeđenim ne znam zašto bi to ovdje imalo biti ili se smatralo vrijeđanjem, uvredom ui uvredljivim kad čak ni u Egiptu nije? 

Подели на овим сајтовима

Zar nismo se dogovorili da između nas nema više komunikacije? Ja ću te prijatelju kulturno zaobići. A ti po svome. 

OK, pa što onda išta pišeš na temi koju sam ja otvorio? Bilo ko da piše na ovoj temi podrazumijeva se da vodi raspravu s pokretačom teme tj. sa mnom koji je istovremeno i moderujem, vodim kao pokretač. Svaki pokretač je stovremeno i moderator teme što se tiče sadržaja teme a ne banovanja, propisa i prestupaka naravno. Usmjerava dakle temu onim planiranim smjerom gdje smatra to potrebnim kao bi se ostalo pri temi. Najbolje onda bude da otvoriš onda svoju temu i tamo to lijepo objasniš što sam vam i predložio ako to budete htjeli s aspekta teološkog ili religionistike. Ovdje se o tom govori s aspekta etičkog, političkog i pravnog - s pozicija važećeg evropskog prava. Inače previše često koristiš svoje pravo na uvrijeđenest, naročito kada ti ponestanu argumenti. Tako se u raspravama ponašaju djeca i vrlo mlade i nezrele osobe a ne odrasli i zreli pojedinci. 

Подели на овим сајтовима

Čekam da se završi  sa izlaganjem o ovoj temi... 

Pa pričekaj još na taj petil lajk, ja bih ti ga vrlo rado dao kako bi to išlo brže ali neću da dovodim u pitanje objektivnost teme, još me neko optuži da ustavru pišem u isti rog s tobom, samo smo si razdijelili uloge na dobrog i zločestog policajca kako bihn ti ja mogao nabacivati lopte i biti povodom da pišeš ono o čemu hoćeš i kako to ti hoćeš. Uvodno izlafanje je završeno s tim videom ali tema a ni rasprava završene nisu, tek su na početku ustvari. Isto tako primanje lajkova od takvih s kim "nehočeš" komunikovat vjerovatno ne bude baš halal ili košer.

Подели на овим сајтовима

Zayron

A i ti si se uhvatio muslimana....

Pusti ljude imaju pravo da jedu šta hoće, samo ne bi bilo lepo da ubijaju, a ako je već mrtav, ako oni mogu šta tebe briga, vidiš nestašica hrane svuda u svetu, a i onako bi to telo samo satrulilo.

Kako smo krenuli (7 miliardi ljud nije malo), hrane će biti sve manje, možda ovo postane i globalni fenomen, samo žto se tada neće pitati za veru.

Подели на овим сајтовима

Zayron

A i ti si se uhvatio muslimana....

Pusti ljude imaju pravo da jedu šta hoće, samo ne bi bilo lepo da ubijaju, a ako je već mrtav, ako oni mogu šta tebe briga, vidiš nestašica hrane svuda u svetu, a i onako bi to telo samo satrulilo.

Kako smo krenuli (7 miliardi ljud nije malo), hrane će biti sve manje, možda ovo postane i globalni fenomen, samo žto se tada neće pitati za veru.

Ne, ja se nisam uhvatio muslimana več islamista, ne zanima mene šta oni rade po Saudijskoj Evropi već kakvo je to pravo šaria ili šerijat koji nam dovlače i zavlače ovdje u Evropu i hoće ga uzakoniti pored već postojećeg prava i važećih zakona koje ovdje imamo. 

Ja ću pustiti njih odmah istog časa kad oni puste Evropu i odustanu od pravljenja organizovanih demonstracija, nereda i političkih protesta, pritisaka i natlaka na vlade i građane evropskih zemalja u cilju zavođenja šerijata. Dakle obraćaš se pohrešnoj strani, obrati se njima da nam daju već jednom pokoj s tim svojim šerijatom pa će bit mirna i Bosma i ravan Srem. Ne skačemo mi njima po glavama u Saudijskoj Arabiji da im hoćemo zavodit evropske običaje tamo već oni svima nama ovdje s tom šarijom njihovom, šta će to nama u Evropi?

Ne smeta meni što neko brani muslimane ili islam i kad su se oni sasvim sposobni odbraniti sami, dapače, i više od toga. Već što braneći ih izvrće isto kao oni sve naopako. Mi smo to došli smarat njih s tim da bi oni u Saudijskoj Arabiji odmah trebali odobrit svinjetinu, alkohol i otkrivanje žena u javnosti ili su ustvari oni došli nama u Evropi zavodit te svoje običaje i traže da u Evropi vladaju isti takvi običaju i ti običaju oitim uzakone, podrže državnim zakonima.. Dakle postanu zakonskom normom u važećim zakonem ovdje u Evriou gdje nikada do sada nisu bili..

Подели на овим сајтовима

Ne, ja se nisam uhvatui muslimana več islamista, ne zanima mene šta oni rade po Saudijskoj Evropi već kakvo je to pravo šaria ili šerijat koji nam dovlače i zavlače ovdje u Evropu i hoće fa uzakoniti pored već postojećeg prava i važećih zakona koje ovdje imamo. 

Ja ću pustiti njih odmah ustog časa kad oni puste Evropu i oduustanu od pravljenja demonstracija, nereda i protesta u cilju zavođenja šarijata. dakle obraćaš se pohrešnoj strani, obrati se njima da nam dahu već jednom pokoj s tim svojim šerijatom pa će bit mirna i Bosma i ravan Srem.

A kako mozes zabraniti islamistima da dodju u Evropu, prosetaju se gradom i aktiviraju bombu? Ne znam kako se mogu kontrolisati takvi ljudi koji su spremni da umru da bi nekome nacinili stetu...

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...