Jump to content

Да ли пушите или зашто је толико тешко оставити дуван?

Оцени ову тему

Srdjan

164 члановâ је гласало

1. 1. Да ли пушите?

• Не.
      73
    • Да.
      40
    • Запалим понекад.
      4
    • Бивши сам пушач.
      47

Препоручена порука

Nisam pušač , jer jednostavno ne vidjeh ništa lijepo u tome , nikakvu čar . Što se tiče ostavljanja , pričali mi jedni da je teško , drugi kažu da nije lako , ali da nije ni tako teško . 

Ja lično mislim da je samo u pitanju karakter osobe i da od njegove snage upravo i zavisi istrajavanje u donesenim odlukama . 

Подели на овим сајтовима

• Одговори 412
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ево овде тема која служи као подршка пушачима који желе да престану да пуше. Поред много савета, подељених искустава и корисних информација будући непушач добија и подршку других који престају или су престали током процеса одвикавања. 

Ко жели да престане или је у фази одвикавања, нека почне полако да чита тему од почетка, биће припремљен и наоружан добро за борбу са тим злом. А кад удари криза увек се нађе неко да помогне.

Свакако молитва и пост то се подразумева и најјаче је "средство" да избацимо пушачког демона заувек из нас

http://forum.krstarica.com/showthread.php/106640-Nepu%C5%A1a%C4%8Dki-kutak-Ostavite-pu%C5%A1enje-sa-nama!

(познаћете ме по аватару)

Подели на овим сајтовима

Zapališ cigaretu i kreneš prema Carstvu. Dok ti je cigareta u ruci Carstvo te uzeti neće ali je srećom cigareta propadljiva stvar i nema veze sa večnošću što budi nadu da kad cigaretu ugasiš ...i prepustiš se Carstvu pre nego upališ novu.(jer je tamo nema) (ako me razumete)

Подели на овим сајтовима

Боље батали овде, ако желиш. Јер има пуно начина да се успе.

Ако ти је баш тешко можеш користити и лекове за одвикавање, Зибан је око 50 евра кутија за месец дана, може да се купује и на табле, толико пара и попушиш тако да аргумент да је скупо не стоји

или Табекс око 1000 динара

воља, вода и подршка и воила! ето тебе слободног од ропства демону.

Подели на овим сајтовима

Ма шта сте ме напали људи на 24 странице када нећу да оставим пушење. Само ми стављате неке секташе да идем да их слушам да би оставио једну прелепу зависност. Цигарете су најлепше! Идите тако па се борите против фабрика које милион пута више загађују људе и околину. Уништили су нас са хемијом. Одједном је сада важно ко пуши, а ко не. Одједном сви постали продуховљени, а пре 10 година вас нигде није било, зато што је до тада било нормално. Сада вас запад наложио на нека права, па су пушачи највећи кривци и крше вам права.

Стоп тиранији, слобода пушењу!

(шта сте се уплашили, само се шалим ) :bleh:

Подели на овим сајтовима

Greh kao greh borimo se svi nekako protiv njega jedino što je pušenje vidljivo pa još više smeta onima koji ga osudjuju....

Da se i prema ostalim grehovima i onim nevidljivim postupa sa takvom propagandom gde bi nam bio kraj.

Milostiv je Bog prema svima podjednako i prema onome koji drži cigaretu i prema onome što ga gleda i brine se za njegovo zdravlje a pri tom ne vidi balvan u oku svom.

Prestaćemo da pušimo prestaćemo da pravimo i druge grehove... ili ne?( znak pitanja) Ja tu samo milost Božju vidim i nikakvu drugu pomoć ne priželjkujem.od čoveka no od Boga samog.

Подели на овим сајтовима

Искрено, ја на пушење и не гледам као на неки посебан грех, то ми дође негде при дну листе, само сматрам да је однос ризика и задовољства баш неповољан. Бар мислим на оне који спале по 2, 3 пакле дневно...

Подели на овим сајтовима

Ja tu samo milost Božju vidim i nikakvu drugu pomoć ne priželjkujem.od čoveka no od Boga samog.

А сопствени труд, или се то подразумева? 

Подели на овим сајтовима

Naravno da se podrazumeva! Što ti je to čudno si prestao da grešiš? :)

Па да не испадне да само чекамо милост Божију па да баталимо духан. Ја сам тако схватио твој претходну поруку.

Подели на овим сајтовима

Пушење је велики грех.

Огроман.

Раван је убиству. Јер, пушењем животно угрожавамо себе, своје ближње и своје потомке.

Осим тога, пушење је као и свака овисност ђавоље, ко год је покушао да престане зна онај глас који га наговара да запали само једну мимо његове воље....ту се најјасније види деловање демона...

Подели на овим сајтовима

Пушење је велики грех.

Огроман.

Раван је убиству. Јер, пушењем животно угрожавамо себе, своје ближње и своје потомке.

Осим тога, пушење је као и свака овисност ђавоље, ко год је покушао да престане зна онај глас који га наговара да запали само једну мимо његове воље....ту се најјасније види деловање демона...

?

Немојмо тако Гордана.

Подели на овим сајтовима

Ја повремено пушим, и углавном за пост престанем. И кад пост прође онда поново почнем :)

Видећемо како ћу сад завршити. Најгоре од свега ми је јадан осећај кад увече пред причешће запалим цигару у 15 до 12, онда видим колико је та зависност опака...

Подели на овим сајтовима

Па да не испадне да само чекамо милост Божију па да баталимо духан. Ја сам тако схватио твој претходну поруку.

Ne nego samo osudjujem licemerstvo... Pušenje su svi napali kao ludi a zaboravljaju i prave se nevešti da tu postoje na toj listi i daleko opasniji grehovi.

Evo dok si navodio greh kao pušenje kad si pisao meni si recimo našao i neki tvoj sličan greh? (znaš da je greh ali ga ipak ponavljaš) i mala laž na primer?

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...