Jump to content
Srdjan

Да ли пушите или зашто је толико тешко оставити дуван?

Оцени ову тему

164 члановâ је гласало

1. 1. Да ли пушите?

• Не.
      73
    • Да.
      40
    • Запалим понекад.
      4
    • Бивши сам пушач.
      47

Recommended Posts

Guest - . . .-

Пушио сам док нисам постао свештеник. Када сам се рукоположио баталио сам их и никада више нисам запалио, нити ме привлачи. То је било пре 8 година.

Дакле, свако може да батали цигарете ако хоће и има воље. 

Била би корисна и четврта опција за гласање, "Бивши сам пушач", било би интересантније, можда и као подстицај људима који пуше стално или повремено, да виде колико је људи баталило дуван.

Била би корисна и четврта опција за гласање, "Бивши сам пушач", било би интересантније, можда и као подстицај људима који пуше стално или повремено, да виде колико је људи баталило дуван.

Хајде нека администратор дода и ту опцију, пошто мени неће.

Нисам пушач, али запалим понекад. Рецимо, на сваких сат времена. :10500:

Zapalim ponekad, ali vrlo retko. Nekoliko puta godisnje cisto iz zezanja za Novu godinu, rodjendane.... i tako.

Kao klinac sam bio redovni konzument, ali sam prestao jer mi smeta i ne podnosim.

pa ako se nargila racuna

Preko leta se desava kod komsije da zapalimo nargilu. Covek je bio nekoliko puta u Egipat i doneo nargilu i te aromaticne duvane. Mislim..... samo duvan :D

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...