Jump to content
Жељко

Форум или ФБ

Оцени ову тему

38 члановâ је гласало

1. 1. Форум или ФБ ?

• Форум - јер ја сам стара гарда
      20
    • ФБ - јер се брже долази до пријатеља
      2
    • И једно и друго
      16

Recommended Posts

Да ли је могуће да имаш 100кг ?! :D

хехехехех :0104cheesy:  Имао сам до прошле године, али сам доста смршао :0104cheesy:

Неам ФБ, избрисо јер смара за медаљу. Овде готивно. Зезање, журке, другаства, смејање, црни и жути сокови...

ФБ - као кад прођем главном у шпицу - оном махнем, оном се осмехнем, оног цмокнем, на оног се намрштим, некога нагазим (наравно и они мене).

ФОРУМ - моја екипа у сепареу неког локала - неко дође, поздрави се и оде; неко седне са нама; неко сврати, плати туру ; неко нам проспе пиће; али, смо ту -  наш сепаре, наша екипа - как'и смо да смо - наши смо. stadaradim

Guest - . . .-
Форум је одличан, само ми недостаје још један ефекат да употпуни доживљај:

подешавајућа провидност (transparency) порука, тако да може да се назире и позадина.

Када би то наместили, и повећали број позадина (можда ставити и да се смењују сваког дана), било би одлично.

Сваки члан има избор од 4 скина а овај има могућност да се замени позадина и постави било која (само за регистроване чланове).

Кажем, нема шта нисмо убацили.

Црква.нет који ће ускоро бити готов има другачију концепцију и од форума и од фб-а а опет ће бити, на неки начин, друштвена мрежа.

Присутан сам и тамо о вамо , али некако ми ФБ делује неозбиљно , као сликовница за забавиште , а тако се и људи понашају тамо. Приде нема правила па којекакви манијаци дозволе себи да се понашају .

Дакле какви су ваши утисци , шта је боље по вама форум или фб и где сте присутнији?

Sta je to FB?

Сваки члан има избор од 4 скина а овај има могућност да се замени позадина и постави било која (само за регистроване чланове).

Кажем, нема шта нисмо убацили.

Црква.нет који ће ускоро бити готов има другачију концепцију и од форума и од фб-а а опет ће бити, на неки начин, друштвена мрежа.

јел ће Црква.нет да замени форум или да буде додатак?

Guest JelenaLela
Много више времена проводим на форуму. Што се тиче изгледа, изглед ми и није толико битан колико садржај.

Сада сам се већ навикао и знам где шта стоји, па могу лако да пронађем. Још само пар ситница да савладам, а и овде су људи људскији и човечнији.

Тамо одем због пар пријатеља, па на брзину прелетим нове објаве и то је то. Као што рече Жељко, има много манијака на фејсу. Ја сам се уверио да има женских, којима је морал на минимуму и те њихове поруке и понуде су ми се одавно смучиле. Нисам ја лак мушкарац.

Много више времена проводим на форуму. Што се тиче изгледа, изглед ми и није толико битан колико садржај.

Сада сам се већ навикао и знам где шта стоји, па могу лако да пронађем. Још само пар ситница да савладам, а и овде су људи људскији и човечнији.

Тамо одем због пар пријатеља, па на брзину прелетим нове објаве и то је то. Као што рече Жељко, има много манијака на фејсу. Ја сам се уверио да има женских, којима је морал на минимуму и те њихове поруке и понуде су ми се одавно смучиле. Нисам ја лак мушкарац.

Ama gde vi nalazite ove žeskinje i muške, eto ja imam finu cifru 'prijatelja' (iskreno spremam se da malo 'počistim i sredim fb :D) ali nisam susretala takve likove. Naprotiv!!! Preko fb sam upoznala toliko divnih ljudi, a sa nekima sam danas nerazdvojna i držim ih za jako bliske prijatelje, skoro pa familiju :D

A što se tiče same teme- kao što se da zaključiti- posećujem i forum i fb. Nema tu mnogo mudrovanja, sve može da se sredi, preuredi, filtrira i poprilično iskontroliše. Ne mogu da ih baš poredim jer za mene imaju sasvim drugačiji značaj, ali priznajem da mi je fb više kvantitet, a ŽRU kvaitet ;):D

Ama gde vi nalazite ove žeskinje i muške, eto ja imam finu cifru 'prijatelja' (iskreno spremam se da malo 'počistim i sredim fb :D) ali nisam susretala takve likove. Naprotiv!!! Preko fb sam upoznala toliko divnih ljudi, a sa nekima sam danas nerazdvojna i držim ih za jako bliske prijatelje, skoro pa familiju :D

A što se tiče same teme- kao što se da zaključiti- posećujem i forum i fb. Nema tu mnogo mudrovanja, sve može da se sredi, preuredi, filtrira i poprilično iskontroliše. Ne mogu da ih baš poredim jer za mene imaju sasvim drugačiji značaj, ali priznajem da mi je fb više kvantitet, a ŽRU kvaitet ;):D

А нису оне мени међу пријатељима :0104cheesy:  Оне су међу блокиранима :0104cheesy: Као и неколико мушкараца хомосексуалне оријентације који су ме малко помешали са њиховим истомишљеницима. Нисам ја никога налазио, ја сам само добијао у инбокс свашта :smile:

Guest JelenaLela
А нису оне мени међу пријатељима :0104cheesy:  Оне су међу блокиранима :0104cheesy: Као и неколико мушкараца хомосексуалне оријентације који су ме малко помешали са њиховим истомишљеницима. Нисам ја никога налазио, ја сам само добијао у инбокс свашта :smile:

hahhahahhahahhaha :D eto, nisam ni ja baš ružna za oko, pa opet nisam dobijala u inbuks svašta :D hahahahha ma sad lepo ti nama priznaj kakve ti to slike kačiš po fb ;):D 

ruku na srce- ima svega tamo, ali opet kažem, da se u velikoj meri iskontrolisati 

Неам ФБ, избрисо јер смара за медаљу. Овде готивно. Зезање, журке, другаства, смејање, црни и жути сокови...

Алекс шта су то црни и жути сокови?

Или опет не капирам нешто :D

hahhahahhahahhaha :D eto, nisam ni ja baš ružna za oko, pa opet nisam dobijala u inbuks svašta :D hahahahha ma sad lepo ti nama priznaj kakve ti to slike kačiš po fb ;):D

ruku na srce- ima svega tamo, ali opet kažem, da se u velikoj meri iskontrolisati 

Променило се време .smesko.  Сада су жене-девојке те које нападају и спопадају, а мушкарци су се смирили, јер не морају више да се "муче" :0104cheesy: 

И тамо ми је иста ова профилна слика, а остале слике су или шаљиве или озбиљне или едукативне .smesko.

Људи свашта себи дају за право, али хвала Богу, има много више нормалних људи .smesko.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...