Jump to content
Жељко

Форум или ФБ

Оцени ову тему

38 члановâ је гласало

1. 1. Форум или ФБ ?

• Форум - јер ја сам стара гарда
      20
    • ФБ - јер се брже долази до пријатеља
      2
    • И једно и друго
      16

Recommended Posts

Присутан сам и тамо о вамо , али некако ми ФБ делује неозбиљно , као сликовница за забавиште , а тако се и људи понашају тамо. Приде нема правила па којекакви манијаци дозволе себи да се понашају .

Дакле какви су ваши утисци , шта је боље по вама форум или фб и где сте присутнији?

И ја сам присутна и тамо и овамо, али више овамо.

На фб су ми пријатељи из дјетињства и школских дана, па родбина, па неки новији пријатељи, радне колеге...људи свих профила. Ту прочитам најновије вијести из "земље и свијета" и онда се пребацујем на форум и уживам.

Хвала вам, пријатељи с форума, помало примјећујем да сам другачија особа (у позитивнијем смислу) од кад се дружим с вама.

Guest - . . .-
pa još malo da se doradi forum sa nekim opcijama i bataljujem fb

Које опције? Искрено, нема шта нема... све што смо могли смо уградили :) али можда нам је нешто промакло.

Форум је одличан, само ми недостаје још један ефекат да употпуни доживљај:

подешавајућа провидност (transparency) порука, тако да може да се назире и позадина.

Када би то наместили, и повећали број позадина (можда ставити и да се смењују сваког дана), било би одлично.

Форум више него фб

ФБ је мало неозбиљан ко што рече Жекс, користи ми за поруке, понеку новост, али је превише "јаван" за мој укус

Овде се научи, поучи, одахне, подели.......само фали да се попије по нека ;)

Форум и фејсбук су две различите ствари. Иначе једини форум на коме сам активан је ЖРУ. Форуми су досадни јер те увлаче у бесконачне дискусије које ти само одузимају вријеме. Тако да комуникација са људима јер форум тако омогућава нимало ми није интересантна. Тако да сам овдје на жру не због форума, већ због самих људи који ми пријају, ојединих одабраних дискусија у којим узмеме учешће, и у границама је довољнога. 

Фејсбук је опет другачији концепт, чешће се врти око кратких порука, статуса, слика итд. Ако неко дави са глупим порукама, сликама итд..лако га блокирам да ми се ништа не појављује његово. Тако се може филтрирати сав садржај који не желим да видим. Иначе са неким људима преко фејсбука сам у контакту са којим не могу бити на форуму. 

Тако не преферирам ниједан медиј, већ сваки користим према датој потреби. 

Форум је одличан, само ми недостаје још један ефекат да употпуни доживљај:

подешавајућа провидност (transparency) порука, тако да може да се назире и позадина.

Када би то наместили, и повећали број позадина (можда ставити и да се смењују сваког дана), било би одлично.

То је колико се сећам био некада... Можда пре две године или тако нешто, нека ме неко исправи...  Исти као овај ЖРУ скин + подешавање...

На фб се играм а овде се осећам корисном и при том још и учим. .smesko. .Форум ми личи на велику породицу.

Много више времена проводим на форуму. Што се тиче изгледа, изглед ми и није толико битан колико садржај.

Сада сам се већ навикао и знам где шта стоји, па могу лако да пронађем. Још само пар ситница да савладам, а и овде су људи људскији и човечнији.

Тамо одем због пар пријатеља, па на брзину прелетим нове објаве и то је то. Као што рече Жељко, има много манијака на фејсу. Ја сам се уверио да има женских, којима је морал на минимуму и те њихове поруке и понуде су ми се одавно смучиле. Нисам ја лак мушкарац.

Нисам ја лак мушкарац.

Да ли је могуће да имаш 100кг ?!   :D

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...