Jump to content

Несрећни Гаврило и манастир Прибина Глава

Оцени ову тему

Recommended Posts

ib1EJhFZx8UgGk.JPG

драга браћо и сестре већ годинама несрећни игуман Гаврило у манастиру Прибина глава се бави свим и свачим осим оним што треба. Гатар, врачар, слуга ђавољи, маг , дерикожа, преварант; саблазан која траје и траје већ годинама, сви у Цркви знају о томе и? Он је и даље тамо, ради све исто. Зашто?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

• Одговори 82
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Прозирем да ће ово бити посећена тема

Једна страна је што јерархија то дозвољава, а друга што смо и ми верници заборавили да имамо глас у Цркви и да смо сви "царско свештенство".   Послушност смо претворили у покорност па дозвољавамо св

Prozorljiv je ko što je i otac Makarije iz Čuda nevidjenoga....

kao što rekoste na onoj temi,ako sveštenik greši ja bi ga pokrio svojom mantijom...

može mu se,nadležni episkop ništa ne radi povodom toga a ni ostali..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

овде се не ради о тренутном паду , типа сагрешио са неком женом или сл. где би га сигурно покрио...овде се ради о свесном служењу нечастивом у православном манастиру: у сред поста игуман у цивилу са цигаром у устима једући мрсан сендвич седи на столици, док му пере ноге у лавору једна ,,сестра,, и диктира лек за болест детета: оставите на сваку икону по 300евра...и тако сваки дан, хиљаде људи у току године

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

Има тема о овоме, па нека се споји...

Да, заиста треба да се питамо зашто се све то дозвољава а опет у исто време се из тог краја чују разни људи који "бране Православље"...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја не могу да уђем у ову тему.

@Партибрејкерс

Јел то има негде да се види снимљено? Важно ми је јер су ме релативно скоро неки питали о одласку код њега

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
овде се не ради о тренутном паду , типа сагрешио са неком женом или сл. где би га сигурно покрио...овде се ради о свесном служењу нечастивом у православном манастиру: у сред поста игуман у цивилу са цигаром у устима једући мрсан сендвич седи на столици, док му пере ноге у лавору једна ,,сестра,, и диктира лек за болест детета: оставите на сваку икону по 300евра...и тако сваки дан, хиљаде људи у току године

Znam,ovo kao i narkomanija i alkoholizam nisu trenutni grehovi.

Evidentno je da episkop sremski nije u stanju da reši ovaj problem...

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости
Јер доноси кинту.

Ако је ово истина онда је боље ту ништа не дирати, јер када се разјаре они који кинту сабирају биће свашта :)

Тако то иде...

Искрено, ни ја немам ни једно друго објашњење.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

сваки пут када гледа кроз прозор 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...