Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Иван ♪♫

Какви смо на форуму, а какви лицем у лице

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

jojjj, gde baš da nabasam  na ovu temu. :)))

Na forumu uglavnom čitam, dam komentar, i pišem onako kako i mislim.

U RL sam pričljiva, ama ne zaklapam. Sve mi se čini da ću jednog dana i na uši da progovorim :.mislise. :D

Ali  znam biti stidljiva, tolikoooo da rec jednu ne progovorim.

Kratko jasno-kontradiktorna!!!

Sve uglavnom zavisi sa kim sam u drustvu, i kako mi je.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

I ja sam slučaj, na forumu i van njega.  Ako postoji slučajnost kod Boga (ne može biti od Boga loše ni slučajnost) onda sam ja taj slučaj.

Niedan kalup mi nije dovoljno velik da ne iskipim iz njega... :))

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

У принципу сам прилично затворена и стидљива кад неког видим први пут.

Из тог разлога сам се и укључила овде, да прво савладам страх од непознатих људи преко тастатуре а затим и уживо.

Могу вам рећи да је упалило. Прилично сам опуштенија.

Иначе са људима које познајем сам прилично опуштена а богами по потреби и дрчна. Све по заслузи.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

...to sam što jesam...ne glumim, niti se pretvaram...imam svoje mišljenje i izražavam ga, kada je za to trenutak i licem u lice....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

ovde su svi fini sem mene ;( ja mrzim forume a evo me visim ovde,valjda dobar neki sajt i ljudi neki simpaticni meni mizantropu :>

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Хм. Мислим да сам ја намћор уживо али се то на форуму не види па људи мисле да се шалим.  :)))

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

ja sam jos i gori neg sto babe po komsiluku pricaju

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Хм. Мислим да сам ја намћор уживо али се то на форуму не види па људи мисле да се шалим.  :)))

zeMska ne smije biti namcor,jerbo to nije civilizacijski standard

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ja sam licimur, na forumu pišem sve što, zapravo ne mislim, nego samo da bih se dodvorio i pokupio aminovanje što većeg broja forumaša.

Ma šalim se, naravno, ali rekoh da napišem nešto malo drugačije nego što ostali pisaše. 

A sada nešto sasvim drugačije, ozbiljno :

Forum nam dopušta da se čak i slobodnije izrazimo i kažemo ono što uživo, možda nikada ne bismo ni rekli. U tome nam, itekako pomaže to što smo poprilično anonimni pa onda možemo čak i da pričamo gluposti i pogriješimo, a da "ostanemo živi"! 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ja sam licimur, na forumu pišem sve što, zapravo ne mislim, nego samo da bih se dodvorio i pokupio aminovanje što većeg broja forumaša.

Ma šalim se, naravno, ali rekoh da napišem nešto malo drugačije nego što ostali pisaše. 

A sada nešto sasvim drugačije, ozbiljno :

Forum nam dopušta da se čak i slobodnije izrazimo i kažemo ono što uživo, možda nikada ne bismo ni rekli. U tome nam, itekako pomaže to što smo poprilično anonimni pa onda možemo čak i da pričamo gluposti i pogriješimo, a da "ostanemo živi"! 

problem je sto sagovornici niu u rukodometu,to je velika mana digitalnih diskusija

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

Да вам признам нешто: слабо мрдам из куће, тешко остварујем реалне контакте. Данас ми то не дозвољава транспарентност, до јуче је то био хендикеп. Испаднем и намћор, и горда итд. Молим опраштајте овом индијанцу! molimoli

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ја нисам анонимна.  :.mislise. Ја сам гладна. опет.

Pa što se mene tiče - svi su mi, u neku ruku anonimni, jer vas nikoga ne poznajem lično. Mogao sam i ja da se registrujem pod ličnim imenom, ali vi i dalje ne biste bili sigurni da mi je to pravo ime. 

Dobro, ja tebi vjerujem da si gladna i da nisi anonimna. 

problem je sto sagovornici niu u rukodometu,to je velika mana digitalnih diskusija

Pa zato se svašta i "priča" i piše po ovim forumima, svi su neustrašivi !  

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

:D :D :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...