Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Иван ♪♫

Какви смо на форуму, а какви лицем у лице

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest JelenaLela

E sad, ja sam bila ubeđena da sam ista :D, ali pitah pa mi rekoše između ostalog: 'на форуму више кажеш него уживо, отвореније приступиш'. Sad nešto kontam, pošto retko kad nešto duže piskaram, to onda znači da uživo tek ne progovaram :D hmmmm... :D moram se još malo raspitati ;)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ја сам на форуму, као и у животу доста повучен. Само сам овде мање безобразан него што знам бити у животу :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ТЕОЛОГ

Ја сам једна брбљива особа. 4chsmu1 Уживо сам велико спадало, а на форуму сам прилично ћутљива. Ваљда зато што шале могу погрешно да се протумаче, па се не шегачим, опрезности ради. С обзиром на моју професију, сви очекују једну скромну и мирну особу...а јааа, врцава само тако :cheesy2:

Од оних сам што на ум то на друм, а многи не воле искреност. Зато ме људи или воле или ме се клоне. greengrin  Од ћалета сам наследила оне кучкице међ' обрвама, зато ми многи кажу да делујем опасно, ако се намрчим ;) али, у стварности сам опасна само према безобразним особама.

..кажем ја да сам брбљива.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Волим све што воле млади и навијам за Црвену Звезду...  Како на форуму тако и лајв...  :D

Мислим да постоје разлике, јер писаније и уживо није исто...  А имам и чудан мисао за хумор (мислим да је већ неко то споменуо, Срђан чини ми се) па се мало контролишем овде... и обожавам да се шалим на сопствени рачун...

У сваком случају немам појма какав сам на форуму а какав лицем у лице...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Na forumu se trudim da budem odmjerena i nikako ga ne shvatam kao priliku za 'bezbjednu ventilaciju' i izivljavanje tipa 'udri do pobjede''. Uvijek sam svjesna (ili nastojim da budem) da je ovo pisana komunikacija, da trag ostaje. Narocito s obzirom da treba da sluzi promovisanju hriscanskih stavova i vrijednosti.

Dakle, mnogo bolja na forumu nego u stvarnosti gringrin

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Uživo sam predsednik udruženja namćora, ugursuza i baksuza, još malo pa će decu da plaše sa mnom, umesto sa Ruškom Jakić.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
Kol'ko članarina? :)

Nemoj brate mnogo da se raspituješ, kod nas namćora se krvlju plaća sve :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Mislim da sam na forumu više onakav kakav bih želeo da budem, nego onakav kakav sam stvarno. Prosto, niko te ne poznaje lično pa možeš da se predstavljaš kako hoćeš. To deluje tragično, ali mislim da na forumu to i ne može da ode predaleko, kao što može na fejsbuku npr.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest JelenaLela

Hmmm... Nikola, ovo je jako zanimljivo što si napisao- onakav kakav bih želeo da budem :) ima u tome nečega; 

a što se tiče fejkovanja i lažnog predstavljanja- to je stvarno ili tužno ili bolesno, izuzeci su mi samo šaljivi profili koji nisu 'realni', ali to odslikava pozitivni karakter osobe tako da teško tu nešto može loše da izađe :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Много опрезнија него иначе и то је основни разлог моје форумске пасивности. Једноставно, писана ријеч је подложнија свакојаком тумачењу и док ја пет пута "премјерим па пресијечем" прође ме воља за даљим писанијем 0409_feel Наравно, таква сам према свима које тек упознајем! Према онима који ме јако добро познају, мноооого сам опуштенија и отворенија. Вас форумаше тек полагано упознајем... 0703_read

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

Ја сам брбљива па то ти је. Добро је што постоје правила понашања па ми то коригује језик. 4869

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

Не контам што се кријете иза никова и аватара разних, ако смо Црква онда чему скривање? Зар је могуће да се више стидимо од људи нег од милиона анђела?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
Не контам што се кријете иза никова и аватара разних,

E, ne znam, meni je to, recimo, navika sa ostalih foruma. A ovde sam okačila i sliku i predstavila se na početku punim imenom i prezimenom, i komentarišem i na FB pod punim imenom.

Alć valjda volem da menjam sličice na avataru :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
Не контам што се кријете иза никова и аватара разних, ако смо Црква онда чему скривање? Зар је могуће да се више стидимо од људи нег од милиона анђела?

A ja opet nekako kontam, onaj ko laže, taj će da laže i u stvarnom životu, i na forumu. To što će neko da stavi svoju sliku i da napise svoje pravo ime o toj osobi govori manje nego nik í avatar.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...