Jump to content
Иван ♪♫

Какви смо на форуму, а какви лицем у лице

Оцени ову тему

Recommended Posts

Мислим да сам иста, можда, на форуму нешто рјечитија, пошто не волим пуно да причам и убјеђујем се с неким, ја све што имам кажем у двије три реченице и сва прича за мене је завршена.

То у већини случајева није добро, али шта ћу, таква сам.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Na forumu se vise zezam i lupetam nego u stvarnom zivotu. Inace cesto znam biti jako ozbiljan... i tada sam, kazu ljudi, najsmesniji :laugh:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja sam u privatnom životu mnogo pričljiviji , kada bi kucao na forumu kao što pričam u  RL  onda bi to bili romani . Samim tim što ovde moram da sve otkucam što želim da kažem onda to deluje nekako odmerenije i staloženije . Ljudi koji su me upoznali posle telefonskog razgovora ili posle upoznavanja preko interneta da li forumi ili chetovi  su bili iznenađeni . Jedan mi je rekao ja sam Ratko mislio d ati imaš dva metra i da sečeš pogledom ( Pogled je pogodio ) .

Dokazano je da se ljudi puno slobodniej ponašaju  u komunikacijama  elektronskim putem nego uživo .Ali da ta sloboda kod većine je ipak pristojna  čak ko dnekih i pristojnija nego u direktnoj komunikaciji . Zamislite da sa nekim chetujete mesecima i da ga upoznate posle uživo ? Odjednom imate i sliku  , vidite vizuelene mane sagovornika i odma menjate stav o njemu ( Dokazano ) .

Predpostavka : upoznaju se nacista i  jevrejin preko četa i ne dotiču se tog detalja raspravljaju samo oko  oružija primer , zamisli kad ase oni prvi put sretnu sFun_bat .

E promaši ja temu sHa_sarcasticlol

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Кажем ,,Добар дан" и то је то.

Нисам имао прилике да се поздрављам са игуманом.

Били смо у манастиру, не много пре почетка литургије, и нормално би било да сам узела благослов или назвала "....помоз' Бог ".

Чак и то твоје - " Добар дан " је боље и примереније.

Сећам се да сам била сва збуњена, а не волим тај осећај.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
vidite vizuelene mane sagovornika

Šta su vizuelne mane sagovornika!?  

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Biljana  vizuelen mane sagovornika , su široki pojam , Recimo "mana " za nekoga može biti i boja kože , odma će d apromeni način razgovora sa nekim ako ima predrasude recimo o romima ili crncima . Zamisli da upoznaš nekoga koji ti je pričao o njegovim rukotvorinama a posle u direktnom kontaktu sa njim vidiš d aje čovek invalid i nema jednu ruku ( odma uključuješ predrasude) .

Kada kažem uključuješ nemislim ni nakoga lično ali to je ljudski .

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

drugim rečima ovde bi mane bile sve ono što odudara od tvoje predstave o toj osobi

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  Biljana  vizuelen mane sagovornika , su široki pojam , Recimo "mana " za nekoga može biti i boja kože , odma će d apromeni način razgovora sa nekim ako ima predrasude recimo o romima ili crncima . Zamisli da upoznaš nekoga koji ti je pričao o njegovim rukotvorinama a posle u direktnom kontaktu sa njim vidiš d aje čovek invalid i nema jednu ruku ( odma uključuješ predrasude) .

Kada kažem uključuješ nemislim ni nakoga lično ali to je ljudski .

Onda takvi ljudi imaju veliki problem! Ali ne sa sagovornicima, već sami sa sobom!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Дакле, да ли сте отресити и мангупи и лицем у лице као што сте на форуму? :)

Dodji, mangupe, da ti odgrizem nos za ovo prozivanje, ajde! (ako imas preko 50kg telesne mase i vise od 11 godina zivota, izvini,izvini,izvini...)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја не знам како бих објаснио и описао себе? Често сам ћутљив и замишљен, а некада не знам да станем са причом. Често ме насмеју ситнице, како овде, тако и уживо. Са ЖРУ-а познајем само једну особу, радили смо пар пута заједно, а надам се да ћемо и још који пут. Вас, остале чланове, које не познајем, не видим зашто бих био другачији према вама ако би се срели негде? Понашао бих се исто као и према оним људима које дуго познајем, без обзира да ли смо и овде директно комуницирали или би нам то била прва комуникација.

Добро, још сам ја нов овде и више гледам и читам него што залазим у неке детаље и конверзације јер имам мало другачији смисао за хумор, па ме је страх да се неко не увреди.

А, свакако, сви смо овде јер нас спаја иста љубав.

С поштовањем, Срђан

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Примећујем и криво ми је што се на теми нису јавили они које сам ту и тамо ,,поткачио" (а присутни су)?

Где је сад она тема за извињавање? 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

да не испаднем ја најгори, и ја сам од њих добијао ћушке, шамарање је било узајамно :)

а вероватно и на обострано задовољство

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Креирај ново...