Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Иван ♪♫

Какви смо на форуму, а какви лицем у лице

Оцени ову тему

Recommended Posts

Zavisi.

Kada je u pitanju komunikacija sa damama, u stvarnosti i ako ih čačkam (da ih iznerviram),to radim mnogo suptilnije nego na forumu. Još nisam imao realan susret sa verskim fanaticima kakve sam trolovao, a neke bih baš voleo da sretem kada "sloboda dođe u Srbiju", naročito Miroljuba.

Je l nazivas trudnice debelim kravama greengrin ?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

у принципу сам иста....мада је овде лакше у смислу изражавања емоција....имаш времена да се исконтролишеш....док пишеш , размишљаш....уживо, понекад не могу да обуздам свој темперамент...илити језик... :bla:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Inače,Zoske je uživo mala maca :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Fora je biti drugačiji.

Na forumu sam jevrejin koji vuče na geja, dok u životu mi se omakne i nešto strejt, a umem i da se prekrstim.

Na forumu vučem na humor, a u životu čitam Ničea, Hesea i Dostojevskog, a tu nema ništa smešno.

Na forumu prozivam, a u životu svima klimam glavom.

Da li sam ja u stvari jevrejin koji je gej, ili pravoslavac koji je strejt??? Hm..

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Нема много везе са самим форумом, на Интернету сам генерално нервознији него уживо.

Не мислим само на то да ћу да одреагујем на нешто другачије него уживо (не претерано другачије генерално), него да ми је теже да неке ствари једноставно искулирам, или да имам мање стрпљења или живаца. На пример, за факс који сам завршио сам учио књиге које су у просеку имале по 500 страница, док на Интернету једва да имам стрпљења да прочитам неки дужи чланак. Овако могу да гледам ТВ, док на Нету пустим неки документарац да ми иде у позадини, док овамо радим нешто друго.

Некако ми се на Интернету расипа пажња и раздражљивији сам за многе ствари.

Дал је то од зрачења можда?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Na forumu su mi antipatični anonimusi.

Ljudi koji silu prosipaju na mjestima gdje ih ne može niko vidjeti ili prepoznati, slabo u njima ljudstva a i hrabrosti ima.

Nastojim uvažavati svakog sugovornika.

A one koji nemaju respekta i glume velike ove ili one volio bih uživo da ih sretnem i da provjerim njihovu hrabrost licem u lice.

Mislim da večina takvih ako ne i svi u stvarnom životu su malecki i ne smiju ponoviti ono što napišu iza "zavjese"

Iskren sam u razgovoru sa sagovornicima, mada zbog svoje iskrenosti i dobronamjernosti osjetim ponekad gorčinu u ustima. Ali strpim se mada ponekad i planem, nadajući se nagradi kod Boga zbog toga.

Jedno iskreno prijateljstvo čini da zaboravim na sve neugodnosti na koje ovdje naiđem.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Ја сам, иначе, стидљива кад разговарам са непознатим људима, нарочито уживо. Обично се спетљам, излупетам... да се после смејем самој себи. На форуму је мало другачије,али то је то - то сам ја.

А, иначе, ко ме добро познаје и ја њега, е, то је већ друга прича :drugarstvo:

Neka bolje je izgleda držati te na distanci.Jer vi žene kada se razgovorite....(šalim se ne zamjeri).

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Neka bolje je izgleda držati te na distanci.Jer vi žene kada se razgovorite....(šalim se ne zamjeri).

.smesko. d13qw7qišaimaba

Управу си ти, нема шта. Јесам брбљива, признајем. Само кад се мало опустим :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

He, najbolje od svega je što sam ovde mnogo finija i blaža, pošto ovako moram na mnogo mesta da budem agresivna i nadrndana :D 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
.smesko. d13qw7qišaimaba

Управу си ти, нема шта. Јесам брбљива, признајем. Само кад се мало опустим :)

138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999  138999

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Уживо сам много, много смотана .....јооооој, то знају они који су пре две године били на сабору у Денковцу.

Толико сам била смотана да сам приликом упознавања једном монаху (игуману ?) рекла : " Поштовање", и пружила руку да се рукујемо (дете комунизма, добро је да га нисам ословила са  ДРУЖЕ).

И, само сам трчала за Медом (њега сам првог препознала), а он је био диван, и само ми је причао : " Ма, опуштено..."

Зоске (тада Макс) је, исто, био диван и духовит.

Медо , Зоске, хвала вам. srcee srcee poljubac poljubac poljubac

Маааадааааа, знам да бидем и ...хмммммм.....отресита, па онда изненадим многе, па и себе.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
He, najbolje od svega je što sam ovde mnogo finija i blaža, pošto ovako moram na mnogo mesta da budem agresivna i nadrndana

najiskreniji post na temi laie_14

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Нема много везе са самим форумом, на Интернету сам генерално нервознији него уживо.

Не мислим само на то да ћу да одреагујем на нешто другачије него уживо (не претерано другачије генерално), него да ми је теже да неке ствари једноставно искулирам, или да имам мање стрпљења или живаца. На пример, за факс који сам завршио сам учио књиге које су у просеку имале по 500 страница, док на Интернету једва да имам стрпљења да прочитам неки дужи чланак. Овако могу да гледам ТВ, док на Нету пустим неки документарац да ми иде у позадини, док овамо радим нешто друго.

Некако ми се на Интернету расипа пажња и раздражљивији сам за многе ствари.

Дал је то од зрачења можда?

Da znas. Ja ne mogu recimo da citam nesto sa compa i da to zapamtim. Ako hocu nesto onda lepo stampac, nastampam, pa k'o covek procitam. Ovako sa monitora samo se rasipa paznja. Otvoris nekoliko sajtova, ide muzika, neke fotke ... i na kraju nista ne ostane. A i nervozniji sam. Doduse zabedjivac sam i ovako ali ne sa svima ... mozda kada popijem malo .... onda davim sve redom bez pardona...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Толико сам била смотана да сам приликом упознавања једном монаху (игуману ?) рекла : " Поштовање", и пружила руку да се рукујемо 

А како треба?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...