Jump to content
Иван ♪♫

Какви смо на форуму, а какви лицем у лице

Оцени ову тему

Recommended Posts

Рекао бих да смо на форуму сви слободнији, веће ,,фаце" и свакоме можемо да одбрусимо, док уживо сигурно нисмо сви такви. То ми је рекао и другар који је био на жру окупљању, да нису сви одважни уживо. као на форуму.

И то је ок. Овде имамо прилику да окушамо своје карактере у релативно безбедном окружењу и да боље упознамо себе на неки начин. Кажем ,,релативно" јер није свеједно рећи било шта.

Дакле, да ли сте отресити и мангупи и лицем у лице као што сте на форуму? :)

Ево рецимо ја сам нешто отреситији уживо, али и опрезнији. А на форуму умем и да поткачим по неког. Поткачим ја и уживо али праг толеранције није исти :)

На форуму сам стидљивији и опрезнији но уживо :)

ја сам ти уживо другачији... тактизирам више а реагујем само кад сам сигуран да нема алтернативе... форум ми служи као вентил

уживо се трудим да будем фин, а онда крећем да се испаљујем и тако......

додуше и овде се испалим ал већа ми је задршка

Интересантна тема. :)

Интересантан је уопште тај феномен где имамо једног човека уживо, а другог када је у питању електронска комуникација. О томе може доста да се прича/пише.

За себе бих рекла да сам мање-више иста уживо и електронски. Кад кажем "мање-више", мислим на то да писмени начин комуникације даје човеку више времена за размишљање, а самим тим и могућност да одреагује другачије него што би уживо, а опет, сусрет са непознатим људима је специфичан, тако да и он може да одведе у неку крајност које не би било да се људи познају и виде уживо...

Ја сам, иначе, стидљива кад разговарам са непознатим људима, нарочито уживо. Обично се спетљам, излупетам... да се после смејем самој себи. На форуму је мало другачије,али то је то - то сам ја.

А, иначе, ко ме добро познаје и ја њега, е, то је већ друга прича :drugarstvo:

Рекао бих да сам исти и на форуму и уживо. Бар се мени тако чини.

Nisi uzivo si malo visi. :P 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...