Jump to content

Време је за бебе

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 453
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Војска Стојиљковића са једанаесторо деце   Домаћица Мануела и војни пилот, пуковник Зоран, одгајају многочлану породицу уз помоћ многобројних пријатеља и СПЦ     Породица пуковника Зорана Стој

Скорашњи догаћај ме подстиче да отворим ову тему.Имам три детета и то људи који ме познају знају,а и добар део њих ,који тек сазнају реагују слично.Ту су присутни коментари у којима има сажаљења у вид

NOVI SAD OBARA REKORD: Najviše beba u poslednje dve decenije!    U najvećem novosadskom porodilištu Betaniji zaključno sa septembrom na svet je došlo 4.720 mališana, a kako se očekuje, do kraja godi

0442_feel 0442_feel 0442_feel klapklap klapklap klapklap 319.gif 319.gif 319.gif kolo2 kolo2 kolo2 kolce kolce kolce 0212_rolleyes :291291291: eheeeej 1510_baby 1510_baby 1510_baby 1510_baby 1510_baby 1510_baby 1510_baby

Nećemo dozvoliti da ovaj fond ikada bude bez sredstava..... prstgore

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Заиста људи, има ли ко одговор на моје питање?

Шта значи термин "херцеговачке мајке"?

Да ли ће Црква помагати свако треће дете, без обзира на верску и националну припадност?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Браво! Многаја љета! Тако се ради.

Ako sami prave decu , sami treba i da ih hrane; zar to ne bi trebao da bude komentar jednog libertarijanca; posto sam ovakvu stvar od slicnih cuo vec hiljadu puta.

A Vladici facenew22222222 facenew22222222

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 3 weeks later...

Pomaze Bog!

Samo kratko da se javim,porodila sam se pre 3 nedelje,dobili smo cerkicu Angelinu,nase trece dete.Ako Bog da,krsticemo je druge nedelje oktobra,cim prodje 40 dana.

Pozdrav svima,nemam sad ja puno vremena da se druzimo...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

Pomaze Bog!

Samo kratko da se javim,porodila sam se pre 3 nedelje,dobili smo cerkicu Angelinu,nase trece dete.Ako Bog da,krsticemo je druge nedelje oktobra,cim prodje 40 dana.

Pozdrav svima,nemam sad ja puno vremena da se druzimo...

Нека је срећно и благословено! Када можеш да навратиш на форум дођи. Поздрави све кући.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...