Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest

ŽRULLZ.Net - Детаљи са конференције осме силе у вези "Web Fest 2012"

Recommended Posts

Guest

slika_3.jpg

И ове године се озганизује велико такмичење за најбољи сајт године - Web Fest 2012.

Мећу такмичарима налази се и на далеко чувени сајт Поуке.орг и Живе Речи Утехе. Тим поводом, због великог интересовања популарне осме силе, уредник сајта свештеник Иван Цветковић - по чину протопоп-камилавка организовао је конференцију за све медије у сали биоскопа "Мирко Ђорђевић". Интрересовање је било баш велико, било је више стотона представника различитих медијских кућа из целе Србије,а и шите.

Због тога , ŽRULLZ.Net ће вам издвојити неколико занимљиво-интересаних питања како би вам дочарао какво је то било велико интересовање за Поуке.орг , већ ранијег дуплог добитника ове престижне награде. Цео видео снимак налази се овде!

Да видимо, како је протекла коференција?!

На почетку овог скупа, протопоп Иван је објаснио зашто Поуке.орг један од главних играча за победу, једноставно је рекао:

"Јер смо тако у могућности! Нема нам куд, победа или ладна Морава" - додао је часни Отац.

Сада следе неколико занимљива питања и одговора Уредника.

Антилопа Клеопатрић ( новинарка "Треће око" ): Помаже Бог Оче! Ми из наше редакције смо веома заинтересовани за ваш сајт, редовно пратимо сва ваша дешавања, а поготово како сте у току гласања постали главни лидер. Занима нас како сте дошли до о ове идеје да створите овај сајт?

Отац Иван: Бог вам помогао! Знате како, као мали сањао сам како ћу једнога дана да полетим у небо и како су године протицале ипак сам успеу у томе. Временом сам схватио која су та крила- ова, ова осма сила - не сила трећег ока, као када попијете Ред Бул и дај вам крила.

Силвано дел Тинторето: Padre, come stai? Sei novotarac?

Отац Иван: Које овај?! Ви немате акридитацију за ову конференију - Деки, избаци овог човека , ај даље - следећи!

Ооооооооооооо кога ја то видим , госпоћо Мицо , баш ми драго што вас видим - изволите?!

Мица Трофртаљка (новинарка "Естада"): Драго ми оче да се видимо - кад ће да певамо ону чувеку нашу пјесму - Ах што ниси мали кунић, хахахаха ...

Отац Иван: Кад победимо има да одпевано - Браћа ме из кафане терала моткама , изволите, питај те!

Мица Трофртаљка: Какав вам ово нови чин? Видим унапређени сте и нови имиџ?

Отац Иван: А, да, то је нови чин у цркви . Пторопоп-камилавка или протокамилавка-поп је заправо свештеник са шлемом, ради одбране. Ево приближава се крај феста, идемо победи и сад морам да размишљам како ће ме ко прихватити тано када изаћем на бину, те ако налети нек црвени патлиџан - ето шлема, и спасао сам се!

За нас је то одбрана од свега! Ето тако, имали још неко нака питања?!

Нема - ништа ускоро заказујем нову конференцију ако сте заинтересовани!

Мене занима једна ствар - те вас питамдал неко зна вге има да се набави неки добри чварци да би почастио госте када добијемо награду?!

Хвала вам на стрпљњу и на питањима!

Хвала што гласате!

Ово је био само један део са конференције, морамо похвалити нашег домаћина на лепом гостопримству! Послужење је било као у добра стара времена са дуван чварци и добром зачињеном кавурмом!

За Поуке.орг,

Персида Кајганић

ŽRULLZ.Net

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...