Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Sign in to follow this  
Жељко

Ја теби ти мени

Recommended Posts

Ово би више приличило неком пдф-у новом него теми , али нема везе почећемо овако па да видимо прво докле ће догурати.

У чему је идеја ?

Сигурно сте имали ситуацију да ...

http://www.youtube.com/watch?v=CiPJ1YHvzR0

Ово претходно је била шала а сад мало озбиљно . Дакле сигурно вам се десило да вас на неком форуму банују а да сте остали недоречени, али уколико бисте имали пријатеља на другом форуму који би хтео да пренесе ваше речи на тај форум где сте бановани , наравно на један суптилан начин ( да и он не би попио бан ) тада би вам много мање сметало што сте бановани, зар не ?!!

Такође дешава вам се да имате сјајан текст који бисте желели да поделите са много људи , али просто ви користите само један до два форума и сматрате да је права штета што тај текст неће видети више људи ...

Могуће је и да имате свој лични блог, али после првих пријатеља које сте задобили на блогу нешто вам не полази од руке да скупите још пријатеља.

Или рецимо отворили сте фб профил, но имате јако мало френдова на профилу а желели бисте да продајете оримфлајм препарате за изобличење лица и коже , како то да изведете ...

Или просто покренули сте свој сопствени православни форум а немате ни једног јединог члана, шта чинити ?

Ееееевооо решењаааа !!!

Довољно је само да капу пребаците у већем луку или параболи како би то рекао наш народ а и Ђура у кућним чаролијама , дакле решење је надохват рукава .

Потребно је само да се размене банери, линкови, и да се учини стари трговачки подухват звани - танте за кукурику !

Питате се како ?

Веома лако.

Овде на овој теми која се надам да ће прерасти у нови пдф мењаћемо бодове за линкове и услуге а ако администрација касније нешто смисли може да уведе и реалне виртуелне бодове у профил сваког члана форума.

Guest - . . .-

Јој, мене ово млого интересантно, само не капирам најбољи јер ја сам прос човек.

Ајде још мало нам појашњавај како и шта, примери, ово-оно...

Јој, мене ово млого интересантно, само не капирам најбољи јер ја сам прос човек.

Ајде још мало нам појашњавај како и шта, примери, ово-оно...

Види вако оне прве примере сам дао чисто да би привукао пажњу , али рецимо постоје специјализовани форуми управо за ово .

Дакле измисле се неки виртуелни појени, нека квота појена коју добијеш одма по регистрарицији на форум , а и са стажом на форуму расте ти број појена као у неку непропадљиву банку.

Рецимо да ти је почетна квота појена или бонуса или жрубаља 40 а сваких месец дана проведених на форуму добијеш автоматски као камату још неких 5% на ту суму. Такође у току месеца можеш и да зарадиш жрубље , рецимо неко окачи вођена оглас треба ми ФБ пријатеља , сваки нови пријатељ добије 10 жрубаља а свака препорука 5 жрубаља.

Затим ти лепо зарадиш мало више од почетне квоте и онда + камата од 5% на месечном нивео брез инфлације и ето ти.

Онда дођем ја лепо после пола године са мелеон жрубаља и кажем ево 200 жрубаља ономе кој ће бре да ми испамује цео видовдан форум , значи за сваку поруку коју остави на видовдан форуму добиће по 20 жрубаља.

И тако неки зарађују , неки трошеду , али битно је да се окрећу линкови , блогови , дешавања, и послови.

Наравно може и рецимо ја се направим сиса па велим ево 200 жрубаља свакоме ко ми лајкује традиција.рс сајт на фејсу .

Значи осем ових личних промоција можеш за скупље жрубље да промовишеш и неке своје странице које су вако новчане природе.

У чему је поанта , прво то привлачи форумлије да дођу у већем броју, друго то помаже бољем умрежавању људи, треће може заиста реално да користи , рецимо водиш кампању против неких неонациста , и кажеш ко удари негативан лајк на коментар н овоме линку ђе се фале ови неонацисти , значи само један лајк добије жрубаља 5 рецимо.

Или гласамо за поуке на веб фесту , сваки онај кој гласа и окачи усликано гласање на овој теми автоматски добија од админа 50 жрубаља !!!

Ето јел сам био и више него довољно јасан !

:)

Но у одређеним ситувацијама ја сам рецимо , када будне нека верска или политическа компања спреман бодове да исплатим и у риал новцу.

Али о том потоп.

За почетак док админи не уведу виртуелне појене , бележићемо на тефтер појене ко колико има, можемо одма почети .

Дакле ко гласује за ЖРУ на веб фесту добија неке појене , попо Иван нека одреди колико је то појена, а сваки који оће те појене да му се утефтере ( јер ће касније и сам са њима моћи да тргује) нека постави слику гласања или више слика уколико је фемили гласала управо на ову тему .

ко ми лајкује традиција.рс сајт на фејсу

Ovaj, ja sam samo ovo razumela...

http://www.youtube.com/watch?v=sEB3ENhT-GU

Ako želite da vaša koka bude rastresita :)

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1351161385' post='734579]

јел може ретро поЈени за постовe? greengrin greengrin greengrin

хехехе алај си скрушен чоек...

Па неможе, нема везе са постовима

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...