Jump to content
w.a.mozart

Biseri prehrambene industrije u nas

Оцени ову тему

Recommended Posts

Pokrećem ovu temu da se barem ismejemo prehrambenoj industriji koja prema nama ima odnos koji narko dileri imaju prema svojim mušterijama.

Za početak, SMOKIĆ.... smoki za decu od 8 VRSTA ŽITARICA ... udeo tih žitarica je 1 posto (ne računam kukuruz)

smokiz.jpg

Skoro je bambi lansirao integralni Zlatni pek koji ima udeo od 2 posto integralnih žitarica LOL

a na sajtu im inače stoji PROMOTION - discoverE now

http://ukusnidani.bambi.rs/b/?lang=en&p=zlatni_pek

rum-kasato.jpg

Банинијев "Рум касато"... Неодољиво ме подсећа на детињство и укус земље и песка док сам се играо у истом... Дакле, не могу да се отмем утиску да су технолози Банинија умешали песак, земљу, рум и шећер, те то све прелили чоколадом...

rum-kasato.jpg

Банинијев "Рум касато"... Неодољиво ме подсећа на детињство и укус земље и песка док сам се играо у истом... Дакле, не могу да се отмем утиску да су технолози Банинија умешали песак, земљу, рум и шећер, те то све прелили чоколадом...

Ma kakva cokolada, ko zna sta je to... gringrin

Pokrećem ovu temu da se barem ismejemo prehrambenoj industriji koja prema nama ima odnos koji narko dileri imaju prema svojim mušterijama.

Ајде бре докле више пљување и исмејавања на рачун Србије. Овде се од пар људи води једна прљава кампања против свега што има везе са Србијом,и многи су подлегли том притиску...

Што се прехране тиче,ту смо одлични,најбољи у целом региону и шире!

Проблем је друге врсте,што поједини људи на власти или блиски њој (читај увозна мафија),покушава да уништи све оно што ваља,и онда увозе шкарт робу питај Бога одакле.

Живео нама Пионир из Суботице и Бамби Пожаревац kolo2

@@Зосима, слажем се да треба подржавати све што припада нашем а добро је.

Залажем се да се добре особине, сваког појединца који доприноси позитивном имиџу србије,истакне, да се свако не дело појединца или превара именује његовим именом и презименом,

а да се ни један народ не поистовећује са чињењу појединца коме припада.

Прилог;

pionir_salon_slatkisa_cokolade_slatke_price_09_beograd_ekapija.jpg

Miroljub Aleksić, vlasnik "Alco Group" - Novac me nije promenio

Не знам да ли је све што пишу медији истинито, искуство говори да се новинарство и медији одавно изгубили кредибилитет и оно место важности јер су многи продали своје душе пишући у име већег евра којег ће добити за вест коју ће пласирати.

Moca je u pravu kad bih pocela da vam pisem iz struke i objasnjavam svi bi ste se uhvatili za glave.

pa piši sestro slatka... biće mi lakše kad čujem

jedan moj drug, veroučitelj-član ovog foruma, kaže

hrana je droga

rum-kasato.jpg

тај фазон, и дан данас једна од најјефтинијих и најукуснијих посластица која може да ме засити одједном, пошто баш волим слатко :)

Hajde da pocnem od higijene:

U pekarama npr gajbice bi trebalo da se peri pod mlazom vode svaki dan. Sta mislite radi li se to?

Verovatno u hlebu nadjete deo dzaka ili misa ili dlaka. Ja jos ne videh da se svaka vekna upakuje u celofan itd.........

Guest JelenaLela

Za početak, SMOKIĆ.... smoki za decu od 8 VRSTA ŽITARICA ... udeo tih žitarica je 1 posto (ne računam kukuruz)

smokiz.jpg

Marketing je čudo i baš sve primam sa velikom dozom rezerve, a neretko je vrlo poželjno (čitati neophodno) uključiti mozak i zaviriti na 'poleđinu' tj. pogledati i sa 'druge strane'. Mali spam u prilog ovoj priči da nije sve kao što se čini jeste i primer iz moje struke. Poslednjih par godina pričalo se u medijima kako se u Srbiji broj stranih turista povećao skoro za duplo, pa kao to super po državu, sve pozitiva, a kad pogledate statistiku na prvom mestu Crnogorci, a zatim Bosanci, Makedonci, Slovenci itd. 7896634

Da se vratim na temu. Lično sokovi su mi šou. Kupite breskvu, kajsiju ili ananas, a pijemo ustvari aromatizovanu tikvu i dženariku :dry: .

meni su(nekad su postojale)dozivljaj one Cica Maca cokoladice,onda Bambijeve napolitanke (malo pakovanje,imale su ljubicasti omot),zatim Slane Zanimacije....joooj kad se setim sta je sve bilo....

A sad em sto je sve skupo,em ne znas sta sve stavljaju...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...