Jump to content

ДОМАЋА ЦРКВА - СВЕШТЕНИК ПАВЛЕ ГУМЕРОВ

Оцени ову тему

Препоручена порука

A što se tiče ženske emancipacije - pa evo jedan detalj: pola žena se bori da se na njih ne gleda kao na objekte, a druga polovina jedva čeka da se na njih gleda kao na objekt.

:))  :))  :))  :))  :))  :))  :))  :))  :aplauz:  :aplauz:  :aplauz:  :aplauz:  :aplauz:  :aplauz:  :good2:  :good2:  :good2:  :good2:  :good2:

Bravo!

Подели на овим сајтовима

Lako je nauciti zivotinju lako je nauciti prostaka ali je tesko nauciti onoga koji je nenaucen postao ucitelj drugima! Vladika Nikolaj

Ja nase bake nisu imale mozga i nisu znale da razmisljajui nisu jadne bile sposobne da razmisljaju jer su plele neke tamo demperice i pravile ajvar. Sta ce mucenice nije imao ko da ih pocio. Steta sto se nisu rodile kasnije.

ako uzmemo istorijski kontekst, onda naše babe i prababe nisu baš adekvatan primer.

Подели на овим сајтовима

Nista na ovoj slici nema spektakularno niti posebno, najobicnije poziranje za FB.

A to da ce vecina muskih da se kao odusevi ovakvom slikom si samo lupila i ostala ziva. Ocigledno je da u stvari ti bas imas krajnje nakaznu sliku o ljudima domacinima, cak bih mogao da kazem mirne duse - ako cemo po ovome sto si napisala - da razmisljas prilicno bolesno i izopaceno na relaciji musko-zensko.

Ako ti imas problema sa muskima, to nikakve veze nema sa vecinom ostalih zena...

Ali oduševilo se... Našla sam ovu sliku na nekoliko portala i jedva ostala živa od šoka čitajući komentare... Oduševljavali su se svi redom... posebno muškarci.

Da...to i sotona rado potpisuje :) Važi doduše i za muške...ali mi se ipak čini da je to SAM ODLUČITI ŠTA JE NAJBOLJE ZA JEDINKU DOBRO, i dovelo dovde di smo sada.

Ne znam čoveka, njegov potpis nigde videla nisam.

Подели на овим сајтовима

Znam na šta si mislio kad si rekao bludnica, ali to je lutanje iz našeg Hrišćanskog pogleda na život.

Iz pozicije nekog drugog to nije lutanje već življenje, a mi nemamo pravo da namećemo nekom svoje poglede na svet.

Evo ja ću sad tebi da nametnem moj pogled na svet i ovaj sajt, tako da ako se bude desilo da još jednom , napišeš da je ovaj sajt "pravoslavan" , trajno ću ti zabrnaiti da pišeš na njemu.

Spasiću te od naše "pravoslavnosti", jeste da se to tebi neće svideti ali ja ovo prisilno spašavanje ću sprovesti zarad tvog dobra...

А ти докажи мало и својим смирењем да је сајт православан а не само претњама. На страну то што има гомиле и гомиле тема које не да нису православне него су чак и антиправославне. Не могу да схватим да сваку прилику користиш да се обрачунаш са неким ко ти се не допада и спреман је да се супростави твом мишљењу? То неби требало да буде мерило за учествовање у разговору.

Подели на овим сајтовима

Ali oduševilo se... Našla sam ovu sliku na nekoliko portala i jedva ostala živa od šoka čitajući komentare... Oduševljavali su se svi redom... posebno muškarci.

Ne znam čoveka, njegov potpis nigde videla nisam.

Kako a taj tvoj avta nije njegovo delo???? :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.

Подели на овим сајтовима

`Oces da kazes da ti ozbiljno na osnovu komentara na kojekakvim portalima formiras svoj krajnje misljenje o necemu?

Подели на овим сајтовима

А ти докажи мало и својим смирењем да је сајт православан а не само претњама. На страну то што има гомиле и гомиле тема које не да нису православне него су чак и антиправославне. Не могу да схватим да сваку прилику користиш да се обрачунаш са неким ко ти се не допада и спреман је да се супростави твом мишљењу? То неби требало да буде мерило за учествовање у разговору.

Sta li ti pa ovo sada znaci?

Meni je ovaj sajt jako drag jer za svakoga ima ponesto i poneko :)

Pa tako i za pravoslavce, globaliste, mundijaliste, Drugo-i Trecesrbijance pa i sotone :D

Подели на овим сајтовима

Kako a taj tvoj avta nije njegovo delo???? :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.

Zmija je životinja kao i svaka druga. Da sam stavila macu ili zeku (koje btw obožavam, ali to nije tema) ti ne bi formirao mišljenje o meni na osnovu avatara.

`Oces da kazes da ti ozbiljno na osnovu komentara na kojekakvim portalima formiras svoj krajnje misljenje o necemu?

Formiram svoje krajnje mišljenje o nečemu na osnovu svog mišljenja jer ga imam. Komentari na kojekakvim portalima su takođe mišljenja. Takođe, komentari i stavovi ljudi oko mene su takođe mišljenja. Pokaži sliku ljudima, vidi reakcije pa se vrati i pročitaj ponovo to što sam napisala o oduševljenju fotografijom.

Подели на овим сајтовима

Zmija je životinja kao i svaka druga. Da sam stavila macu ili zeku (koje btw obožavam, ali to nije tema) ti ne bi formirao mišljenje o meni na osnovu avatara.

Formiram svoje krajnje mišljenje o nečemu na osnovu svog mišljenja jer ga imam. Komentari na kojekakvim portalima su takođe mišljenja. Takođe, komentari i stavovi ljudi oko mene su takođe mišljenja. Pokaži sliku ljudima, vidi reakcije pa se vrati i pročitaj ponovo to što sam napisala o oduševljenju fotografijom.

Pa ne govorim ja zbog zmijceta. Nego eto zbog 3 zene iz cijih usta ona izlazi pa ulazi pa opet izlazi pa ulazi i na kraju izlazi. Vrlo andjeska simbolika. Doduse odgovara tvom pisanju!

Подели на овим сајтовима

Formiram svoje krajnje mišljenje o nečemu na osnovu svog mišljenja jer ga imam.

Kako mozes da formiras nesto na osnovu tog samog dok jos ne postoji? scratch_head.gif

Komentari na kojekakvim portalima su takođe mišljenja. Takođe, komentari i stavovi ljudi oko mene su takođe mišljenja. Pokaži sliku ljudima, vidi reakcije pa se vrati i pročitaj ponovo to što sam napisala o oduševljenju fotografijom.

To je sve izuzetno daleko od stvarnosti. Ne uzimam uopste za ozbiljno ljude koji tako formiraju svoj stav o bilo cemu...

Подели на овим сајтовима

To je sve izuzetno daleko od stvarnosti. Ne uzimam uopste za ozbiljno ljude koji tako formiraju svoj stav o bilo cemu...

Ne uzimam ni ja ozbiljno ljude koji su napisali vazda (za mene)  gluposti na ovoj temi, ali oni postoje, hodaju, žive, dišu i imaju svoje istomišljenike, i postoje.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...