Jump to content

Sajtovi sa besplatnim knjigama u PDF formatu

Odahviing

Препоручена порука

пре 4 часа, Џуманџи рече

Све су живо погасили, стока. :1314_womens:

Zato sto nije legalno, meni su pretili prijavom zbog nekih ekskluzivnih prava itd... Ako ti treba neka knjiga koju ne mozes da nadjes, kazi .

Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Djapa рече

Zato sto nije legalno, meni su pretili prijavom zbog nekih ekskluzivnih prava itd

Koliko sam poskidala knjiga, mogla bih da ocekujem tuzbu i presudu koju bih mogla da otplatim u nekih 80 godina. :D

Ok, hvala. :)

• Хахаха 1
Подели на овим сајтовима

• 1 month later...
  • 10 months later...

Помаже Бог, ја сам Немања Родић, да ли знате гдје могу пронаћи књигу у Едуарда Лозеа, Свет Новога завета. Верске и политичке прилике у Христово време, Београд 1985., у елекронској форми цјелу књигу? 

Ја сам особа са инвалидитетом, а књига ми хитно треба због диферецијалног испита.

У напред захваљујем!

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Nemanja neco рече

Помаже Бог, ја сам Немања Родић, да ли знате гдје могу пронаћи књигу у Едуарда Лозеа, Свет Новога завета. Верске и политичке прилике у Христово време, Београд 1985., у елекронској форми цјелу књигу? 

Ја сам особа са инвалидитетом, а књига ми хитно треба због диферецијалног испита.

У напред захваљујем!

Немања, то је стари уџбеник.

Објављен пре фртаљ столећа. Има га на стању у књижари у Патријаршији. Успут, гледао сам на мрежи, нема га у ПДФ. Или ја пак не могу га наћи.

Како год друже, звао сам сада књижару, има га, тј. има је на стању и кошта 210 динара.

http://www.patrijarsija-puo.rs/e-prodavnica/knjige/udzbenici/knjiga-28/

Ти их контактирај, на:

http://www.patrijarsija-puo.rs/kontakt/

Продавница 2 (Краља Петра I бр. 5): +381 11 / 3025 118

Жена ми рече да они из зграде Патријаршије немају онлајнио продају, али свакако се то може учинити преко продавнице на Теразијама. Углавном, зврцни их. Ако не успеш да се договориш, реци на ПП или како год, па ћемо нешто учинити већ.

Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Nemanja neco рече

Ја сам из Републике Српске из Кнежице, малог мјеста између Приједора и Козарске Дубице, тако да би била најбоља електоска форма.

Херојска Кнежица и Међувође-"дом" партизанске авијације. 

Ајде питај овде, а ако нема, видећемо некако да ти се достави одавле

http://www.knjizarariznica.com/index.php/site/catalog/knjige

Подели на овим сајтовима

• 2 months later...
On 7.2.2019. at 11:42, Nemanja neco рече

У напред захваљујем!

377294880-Eduard-Loze-Svet-Novog-Zaveta-129s.pdf

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Креирај ново...