Jump to content
pokajnik83

Лапсуси и испале (шта вас је насмејало)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Претпрошле године, на Божићној Литургији, стојимо ми у гужви, ја држим детенце, не може да се дише... У реду за Причешће испред нас стоји човек, све време цупка, окреће се нешто, као нервозан, тражи неког, шта ли... Ја прво нисам обратила пажњу, а онда мало по мало, бленем, кад оно Сергеј Трифуновић.

Причестимо се ми, кренемо ка излазу, ја застала да обучем дете и он пролази поред нас, помази детенце и оде. Наилази ми другарица са мужем и ја, онако, одушевљена, као нека тинејџерка,  узвикнем њима: "Јаоо, јел` сте видели Сергеја...?!", па још развучем онај телећи осмех, а другарица ми, смешкајући се, цеди кроз зубе: "Јесмо, јесмо, управо је поново прошао поред тебе и прострелио те погледом..." :-[

kod nas u crkvi ima jedan čovek koji je dosta ogluvio, a pre je bio 30 godina pojac u horu. Posle jedne besede, posle čitanja Svetog Jevandjelja, sveštnik se vrati da nešto doda na besedu, jer je zaboravio nešto da kaže, a ovaj se prodere AAAAAAAAAAMIN! Svi se smejali, a on ne konta čemu se mi smejemo.

0516_music

МОЈА ИСПАЛА

ух тешког срца ово кажем, али... Ја сам за певницом (била је у току вечерња), и када је дошао део где се пева прокимен... Био је понедељак, а ја не размишљајући сам певао прокимен за уторак, а свештеник се збунио па почео да проверава који је дан. После ме само збуњено погледао, а ја  после вечерње само кидно кући

Pre neki dan na fakultetu čekamo da počne predavanje, drug i ja se nešto zapričali i ja viknem nešto "... to je velesila!" Kad utom ulazi profesor koji se zove Vele. facepalm.gifInače čovek ima preko dva metra... :D

Колегиница, музичарка, на једном лепом окупљању, причало се о електричном метроному  и углавном рече у неком контексту "хе, као да има оне durex батерије" (уместо duracell)

Колегиница, музичарка, на једном лепом окупљању, причало се о електричном метроному  и углавном рече у неком контексту "хе, као да има оне durex батерије" (уместо duracell)

Samo da mi je znati o čemu je mislia dok je pričala...  :10900:

Пре једно петнаестак дана сам, сва у паници, одвела бебу код лекара.

Није радила наша докторица, и одемо код неког доктора код ког је било најмање гужве.

Уђем у ординацију, оно неки млад доктор, љубазан 4chsmu1 ... Пита човек шта фали беби, ја почнем да причам и тек тада схватим, слушајући себе шта блебећем, да сам, у ствари, без везе долазила... Обоје видимо да нисам нормална, али он је љубазан човек, стрпљиво ме саслушао, дао савет... Прогутам ја тај блам некако и кренем да изађем из ординације, и, замуцкујући, причам му нешто као "до виђења, хвала Вам...", и покуцам на врата, са унутрашње стране, отворим и изађем. sHa_sarcasticlol

Земљо, отвори се!

једном кад сам решио да коначно средим један зуб, зовем тета зубум приватну и кажем каква је ствар

дуго стоји лек, дал ће бити проблема?

"снимите тај зуб" рече тета зуба

" молим, да га смирим? мислите да попијем неки бруфен или?" 

"СНИМИТЕ тај ЗУБ!"

Моја другарица, још у основној школи, ишла на систематски. Докторица јој рекла: "Изуј се, свуци се и стани испред клупе." Она се изула, свукла и завукла испод клупе." smej.gif

Пре неки дан сам имао једну праву испалу. Наиме, испао сам из аутобуса!

Стао фино аутобус на станицу, онај високи, путнички. И излазим ја последњи, а сав се замрсио, нешто тражио по џеповима. Оклизнем се и смандрљам низ оне степенице, све сам степенике пребројао туром! На крају сам сео на блатњави асфалт!  sHa_sarcasticlol  Ко нека баба!

Да мало "размрдамо" старе теме.

Џеси, имаш част да, после три године ова тема буде "размрдана" твојим лапсусом   0202_238 -

https://www.pouke.org/forum/topic/23717-muškarci-u-porođajnim-bolovima/?p=789039 

Дечији квиз у екипама на тв-у

Питање за једну екипу:" Синагога је храм 1. Јевреја 2. Индуса 3. Кинеза"

Чује се консултација "ма лупи Јевреја..."

Одговор "Малупи-Јевреја!"

Преко распуста је требало да прочитамо лектиру `Проклета авлија`, а пошто је јуче био штрајк, на часу ништа нисмо радили, него нам је професорица постављала питања из опште културе и тако је питала једног ученика: `Ко је Ћамил?` (да провјери је ли прочитао књигу), а он одговара:`Је ли то онај глумац из серије Секс и село?` Ха-xa!

Час физике у осмом разреду, наставник  нервозан и матор, зрео за пензију, све му иде на живце, а посебно када га неко прекине...

О мени и није имао баш лепо мишљење, баш зато што сам често знао да га прекинем.... у његовом излагању.
Тако једном приликом дође нервозан на час, онако занесен крене са предавањем и дођемо до неке дефиниције.

Тада каже: ''....ово морате знати у пола ноћи када вас пробудим....''

Ја му кажем нешто у фазону: ''Зато се ја закључавам да ме нико не буди....''

Човек није знао где је стао, ни шта да ради, колико га је ово избацило из такта. :)

Сећам се тачно кад смо једном у петом разреду на тесту имали питање из Историје:

"Шта је праисторија?"

Моја другарица ладно написала:

"Праисторија је наука о сељацима." :D 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...