Jump to content
pokajnik83

Лапсуси и испале (шта вас је насмејало)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Prepricava Sveti Pajsije kako je jednog dana kod njega dosla neka zena po savet. I on joj kroz razgovor fino skrene paznju na to da nije pozeljno da ima duge nokte ofarbane u crveno, na sta ona pita (ne ironicno):

- Mozda da ih ofarbam u belo? 

(Pouke savremenom coveku)

Sveti Pajsije tako simpaticno to preprica, uspesno prenese celu atmosferu, bas se dobro nasmejem. Zao mi je sto nemam tu knjigu ovde, prepisala bih ceo odlomak.

С почетка пролећа стоји моје најмлађе чедо (непуних 6) крај жардињере са цвећем и гледа. Приђе мама и пита га :

"Знаш ли које је то цвеће?"

"Не?"

"ВисиБАБА!"

"Значи, то је старо цвеће!?"

Znate onaj joga polozaj zvani > Orao...    ...stojis na jednoj nozi,druga je upletena oko prve,a i ruke su uvijene ....    :)))    ...  

Upredanje  ...    :)))   ...  Probajte da ne izgubite ravnotezu ...   Meni je to zabavno ....  

Ponekad ,zapravo skoro uvek se smejem svojim improvizacijama...To  lici na sve,a ponajmanje na jogu . 

P.s. Priaju mi ove vezbe ...   

Kakva je ovo tema? Opšte je poznato da se Isus nije smejao, gde vama pada na pamet da se smejete ... Bog da čuva!

Покушавамо да га насмејемо :) 

ево ово.... 

https://sr-rs.facebo...ИЈЕ/93589526605Недуго после форумских заташкивања, али и негодовања због "дирања у највеће чудо у женском монаштву"(Јessy-форумска београдска новотарка која сања да се замонаши, али ако би постала ђакониса тог момента),
:))

Dok se vi smejete,ja jurim slepog misa...   :smilies-vampires-00005: ...

Juce je kroz otvoreni prozor u  moju sobu uleteo slepi mis. I dalje imam utisak da ce nesto da mi sleti na glavu... 

Zvuci kao teska izmisljotina,ali nije ...   Slepi mis . 

Da sam ga samo ja videla,pa i da se zamislim ...   

Tesko meni... 

Kakva je ovo tema? Opšte je poznato da se Isus nije smejao, gde vama pada na pamet da se smejete ... Bog da čuva!

Исус је једини Безгрешан , а ми обични смртници и грешници волимо да насмејемо.

Ma znam ....   0703_read     

Preterujem...Dasada je neprijatelj...    1324_womens

Odjavljujem se. ..

A jesu ruzni...ne postoji ruznija zivotinja na svetu..Bog je sve lepo stvorio ...ali mi se oni ne svidjaju. 

P.s.  Jos malo i necete me videti i jos malo i videcete me....    :D

Ma šalim se ljudi ... :)

Mene najviše nasmeju moje sopstvene šale na moj sopstveni račun; uglavnom kad se sprdam pred drugima sa svojim (namćorastim i gnevljivim) karakterom ...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...