Jump to content
pokajnik83

Лапсуси и испале (шта вас је насмејало)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Газдарица једног дечијег бутика, услужује муштерије (брачни пар са двоје мале деце) и, трудећи се свим силама да им прода фармерице које су детету превелике, каже: "Нема везе, госпођо, што су мало веће, порашће он, а и остаће вам, да их носи беба касније... Који сте месец, јел` бата или сека...?" Жена одговара: "Ја нисам трудна." И није била, само је, буцка, имала велики стомак :)

Мислим да нема веће испале него кад кажеш нешто што не треба, и то још на телевизији.
''Новинар: Шта је 14-ог фебруара? - Бака одговара: ''8. март!'' :D  

Moja najveca ispala, srednja skola sam bio i trebao da imam neki pismeni zavrsni iz fizike, a decembar mesec , ja se ufrkeniso maaa samo mi to na pameti. Zavrsavam sa skolom u cetvrtak jos prepodnevna smena bio, dolazim kuci oko 15h, reko ajde malo da prilegnem i da se bacim na obnavljanje cele noci. Ja se tako uspavam i budim se kad na satu 19:55 (ja umislio da je 7:55, da sam prespavao dan i da je vec petak, i da kasnim na cas), ja na stajalistu, ma nesto mi mracno mnogo, vidim nema guzve pitam se sta je ovoooo svako jutro znam na stanici po 20 ljudi ceka , ja nastavljam, ulazim u autobus, kad ono prazan, nista ja i tu ko ovan nastavljam dalje. Dolazim do Slavije, vidim Mc radi ,ja i to prodjem, penjem se uz Deligradsku kad vidim radi klizaliste, ja prolazim i krstim se (mislim se u sebi da'l su ovi ljudi normalni, pa klizaju se u 8h sati ujutro, rekoh sve to poludelo). Dolazim ja do skole, ja za kvaku , kad ona zakljucana (sta je sad, nisu valjda poceli da zakljucavaju vrata, pa ko kasni da ne moze da udje? Psujem , lajem, ziv se pojedoh) ,rekoh ajd da pozovem druga da vidim sta je sa njim, zovem ga, on mi se javlja.... Ja: Halo, Marko gde si? kad On: Ja, brate kuci? Ja: Sta ces kuci, a pismeni? On: Pa sutra imamo! Ja: Marko koji je dan danas? On: Cetvrtak ,ceo dan Ja: Dobro, pricacu ti sutra.....biggrin.png

Хоће то у Медицинској.. Поготово кад је у питању ,,Београд", још ако је био Бранко..   :)))

*tako sam ja umesto škakljiva pitanja rekla čakljiva pitanja...

*il kad kazu drzim te kao malo vode na dlanu, a ja izvalila drzim te kao grasak na dlanu..

*a jedan prof u srednjoj kako bi nas ohrabrio, pa rece:'samo se ubiti mora!'.. :D

*a prof mate kaze nasem drugu koji ga preklinje da mu da dvojku za kraj,:od ciganke dete bi isprosio' :D

*sestricina kad je bila mladja Isusa zvala Usis :D

Звони телефон, запенио човек са друге стране жице

-Па, где си ти до сада?! Мислиш да ћу да дреждим овде цео дан, да те чекам!

-Ево ме на Панчевачком мосту, кркљанац је, мора да је неки судар био...

-Какав бре Панчевачки мост, на фиксни си се јавио!

Дошао пре десетак година татин добар пријатељ видно узнемирен. Иначе је мало пре тога био потресен ћеркином раном и брзом удајом и још бржим разводом. Поверава се тати (ја прислушкујем):

-Ове две моје (ћерке) нон-стоп се нешто домунђавају и само причају како је неки тамо Душан кул. Те баш је кул, те не да је кул... Мени је он баш кул... Ја већ данима слушам, правим се да не чујем. Не знам, Земо, не могу ни било кога да питам шта је то кул.

-Аууу, Мишо, да тај дечко није неки кулов?!

12:smeha:

- Ne, direktor prodaje ne može da Vam se javi, trenutno je zauzet. Javiće Vam se čim završi preturanje po korpi za smeće...

Tek kad sam spustila slušalicu, ukapirala sam šta sam rekla. A direktor prodaje je stvarno preturao po svojoj kanti, pošto je mislio da je slučajno bacio zdravstvenu knjižicu tu :)

Ispit iz internih bolesti pre par dana, odgovara kolega: Hronično opstruktivno oboljenje pluća konja je prouzrokovano raznim agensima, kao što su: (nabraja 5-6 virusa, bakterija, alergena), takođe preteranim konzumiranjem cigareta...

Каже комшиница: Данас се не ваља радити. Како то? Па пребачен је празник од суботе па је и данас црвено слово :)

Данас на послу, куцам другарици на врата кабинета, завршамо разговор одлазим и опет куцам на врата са унутрашње стране (ка ходнику)

Пролуп

Зрео сам за нешто освежавајуће, надам се :)))

Buka u Beogradu na ulici, pokušavam da pronađem neku adresu. Zovem telefonom tu firmu u koju treba da odem  i tražim ženu koja tamo radi da se javim da sam stigla gde treba ali nigde ne vidim ulaz u firmu. Javlja mi se neko na telefon i ja čujem "zovite kasnije, otišla je, letuje". Pitam ja ko je zamenjiva ? Kaže mi taj čovek zašto bi je neko menjao vratiće se .Kad će se vratiti, počnem da se raspravljam da nije u redu što sam došla po dogovoru, nje nema i niko je ne menja dok letuje. Čujem smeh i kaže mi evo je ide, bila je u toaletu :unbelieveble:

Она чувена, млађа сестра моје другарице каже :

Вегеније Огњеније ... за ... ... ааа, погодили сте, за Евгенија Оњегина. :))

и још каже .

Е, ово ће да ми разбије аутономију

Мисли, грдна, на монотонију. :)))

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...