Jump to content
pokajnik83

Лапсуси и испале (шта вас је насмејало)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Сетих се данас нечег из основне школе, и насмејах се поново као тада. :2v2e0jr:

Наиме, на часу географије, седели су заједну најнемирнији у разреду, ја и другарица. У току предавања, јави се другарица да пита нешто професорку везано за градиво. Подигне онда два прста, а ја јој причао нешто, засмејавао је. И у тренутку када се професорка одазвала, другарица, уместо да каже професорка, рече Мајмунеее, које је било упућено мени. :0205_whistling: Професорка није знала о чему се ради, па је убрзо закључила.

Тај сам се цео дан смејао. :0102_laugh:

Један брат када смо млади из Љубљане били да се поклонимо једној светињи (манастир), пришао је тамошњем игуману (са којим смо се пре тога већ боље упознали) замоливши га за благослов.

Учинио је то овако: Оче бетмене, благословите!  0110_hahaha  0110_hahaha  0110_hahaha

Један брат када смо млади из Љубљане били да се поклонимо једној светињи (манастир), пришао је тамошњем игуману (са којим смо се пре тога већ боље упознали) замоливши га за благослов.

Учинио је то овако: Оче бетмене, благословите!  0110_hahaha  0110_hahaha  0110_hahaha

знам ја за једну још бламажнију ситуацију, исто један Љубљанац Србин у манастиру......боље да не пишем 8086.gif

Bicu vam onda ja puno jasniji sa svojim biserima jer sam i ja odrastao u Ljubljani :)

моји пријатељи прве године кад су се доселили у Љубљану, имали ситуацију где се моја другарица нешто отровала и повраћала

зове њен муж хитну помоћ "моја жена поврача"

још нису научили словеначки, каже се ваљда бруха

A што оче бетмене? :DD

моји пријатељи прве године кад су се доселили у Љубљану, имали ситуацију где се моја другарица нешто отровала и повраћала

зове њен муж хитну помоћ "моја жена поврача"

још нису научили словеначки, каже се ваљда бруха

Ja zelo res! :)

Potukli se moji drugovi u ljubljani i jedanom slome nos.

Otisli oni u hitnu pomoc i dok su mu previjali ranu on prica sve Srpski.

Kaze mu ova sestra je li mozes li ti malo slovenacki da govoris!

Tek ce on: Sestro ne mogu u ovo stanje :))))

Nije moja, al' jedna od osoba koje su nagrabusile sam ja :D

Koleginica spava na krevetu, a društvo sedi za stolom, igramo remi. Nas desetak. Ja joj viknem: ,,Nensi, imaš nešto protiv bolova?''

Ona meni onako bunovna: ,,Nemam, sve si popila!''

Kad nisam u zemlju propala :D

Krenem u goste kod rodjake,kaže mi koji bus da sečekam i gde,a ja se napravim pametna pa udjem u drugi za koji pouzdano znam da prolazi pored željene lokacije,ali ne znajući odakle kreće isti.

Usred crne noći se pojavljuje broj autobusa koji priželjkujem i ja ulazim.Lepo sam videla šta piše.Krenem tako stanicu za stanicom i sve mi je nešto neobično,prolazila sam autom,ali bus kao da ide nekim zaobilaznim putem.U jednom momentu eto mene na mostu na Adi,i tek tada mi je postalo jasno da nešto nije u redu.Neću da je zovem,neću da diže frku,ići ću do kraja, a i 78 je menjala put,kao i 59,pa što ne bi i neki drugi broj.....ali vreme prolazi i ja postajem svesna da sam definitivno promašila bus,ali kako :.mislise.  ,znam u koji sam ušla.Sidjem lepo na sledećij stanici i pogledam da je sa zadnje strane zalepljen neki potpuno drugi broj.Gledam na sat....i razmišljam da li ću uopšte stići do dvanaest,ili da odmah zovem taksi...Ne....čekam bus,pa ponovo na početak...i tako još pola sata.....Sada samo da kažem da nije sve onako kako izgleda i da dobro pogledate bus sa svih strana pre nego li u njega udjete... :) ...Ja sam na kraju uspela da dodjem kod svoje drage rodjake,noseći sa sobom gomilu nekih besmislica koje su joj poslale neke druge osobe i koje su opet mislile da ja mogu sama da ponesem tolike kilograme....0228_hot.gif 

I da,pre neki dan kad je padala kiša, i opet kasno uveče, umesto u jedan ja udjem u drugi bus i stignem na Karaburmu :))) ....

P.s.Ne znam šta mi je ovih dana....

Сретнем комшију пекара код кога понекада пазарим хлеб, а он са дечачићем од 3 године шета.

Рекох: "Добар дан комшија! Јел то са унуком мало у шетњу?"

Он се намргоди и рече: "То ми је син."

Ја, шта ћу, рекох му : "Баш сте младолики комшија, ко би реко."

Сретнем комшију пекара код кога понекада пазарим хлеб, а он са дечачићем од 3 године шета.

Рекох: "Добар дан комшија! Јел то са унуком мало у шетњу?"

Он се намргоди и рече: "То ми је син."

Ја, шта ћу, рекох му : "Баш сте младолики комшија, ко би реко."

To je оно кад сам ја рекао једној жени у "Манојловићу" ..."чекате унука" а она "не ...сина" а ја још дубље " а баш хтедох да кажем како сте млада бака"

(можда сам већ писао ово, простите ;) )

Имао сам једног ђака, мали Ром, много симпатичан, Милош се звао

Пар пута ми је слао смс са једног броја, после је прешао на неки други број. Поруке су биле типа "kad imam solwebo?" што у преводу треба да буде "кад имам солфеђо" ал нема везе, то је просто грешка у типкању

Зовем ти ја тог Милоша једном, на тај број са којег сам последњи пут добио смс

Јавља се његова мама, у позадини нека забавна атмосфера

Молим вас Милоша, .......ево одмах , рече жена

Да....јавио се дечак на телефон

Милоше, здраво, сутра је смотра у 9, обавезно дођи

Да?! зачуђен је мало Милош..... ни ја га не чујем баш најбоље али ајде

Реко сутра је смотра, немој случајно да не дођеш, јел јасно!!! (већ сам нервозан)

Смотра из клавира! Рекао сам ти прошли час!

чује се нелагодност са друге старне жице....."али ја не идем у музичку школу"

Углавном то није био тај Милош, овај мој је слао смс са разних мобилних па се једном потрефио и неки друг Милош

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...