Jump to content

HAARP - masoni i satanisti udarili na nebeski narod?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Књига "Неокортикални рат - брисањем свести до "вечног мира"", пуковника Радишића:

http://www.scribd.co...ortikalni-Rat-2

Ово је чисто њу ејџ лупетање. Нема никакве везе са стварношћу. Ако је и од пуковника, много је. Ем је тешко секташење, ем је тешка псеудонаука.

Људи, нису то никакве теорије завере. То је НАЧИН РАТОВАЊА. Начин да се, неборбеним средствима, остваре стратешки политички циљеви

Једно је тврдити да неко ратује неборбеним средствима (кроз заверу или не), а сасим друго је тврдити да неко ратује средствима која не постоје, бар у овом нашем свемиру.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

• Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Док Саша Поповић не почне на Пинку да се у емисијама Гранда појављује са капом од станиола на глави - ништа није опасно.

Узео је службено име ”Исток” како би преварио наивне.

Znao sam! Opet ta harpa pravi haos...     Ali najjače je što je tekst objavljen danas, a izgleda da je pisan avgusta prošle godine... .smeha.    

stvarno se nekad pitam da niste vanzemaljci iz nekog paralelnog univerzuma koji su juce banuli na planetu Zemlju

Нисмо, само не верујемо у разноразне ствари из разноразних разлога. Например нашег искуства какве псеудонауке лагарије увек до сада испадну.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nadao sam se da ćeš se javiti na ovoj temi, kao kompetentan autoritet.

Ма какав црни ауторитет, ово је очигледно. Велика је невоља што људи немају основно образовање из физике (рецимо средњошколске) да сами препознају очигледне глупости, па им требају ”ауторитети”. Ту је наше образовање очигледно омануло...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ма какав црни ауторитет, ово је очигледно. Велика је невоља што људи немају основно образовање из физике (рецимо средњошколске) да сами препознају очигледне глупости, па им требају ”ауторитети”. Ту је наше образовање очигледно омануло...

Знаш шта је најгоре? Онако мени лично. ЈА ето имам тај ниво образовања из физике.. и могу рећи да знам то - мало извођење образаца (то сам заборавио) али генерално знам основне ствари. И онда када неког подсетим на то основно они ми кажу - много се ти правиш паметан и оно чувено "ма све ти знаш" а уствари сам рекао нешто што би свако ко има средњу школу требало да зна.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Знаш шта је најгоре? Онако мени лично. ЈА ето имам тај ниво образовања из физике.. и могу рећи да знам то - мало извођење образаца (то сам заборавио) али генерално знам основне ствари. И онда када неког подсетим на то основно они ми кажу - много се ти правиш паметан и оно чувено "ма све ти знаш" а уствари сам рекао нешто што би свако ко има средњу школу требало да зна.

Е, много си паметан! Није ти довољно да будеш паметан, него си и нама овде нашао да солиш памет!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

on je covek iskusan znas, prosao je vec odavno sve to kroz sta mi prolazimo, i oce da nam pomogne posto smo u zabludi i shvatio je sta je sta... isto ko onomad kad smo kao verujuci bili u teskoj zabludi

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

on je covek iskusan znas, prosao je vec odavno sve to kroz sta mi prolazimo, i oce da nam pomogne posto smo u zabludi i shvatio je sta je sta... isto ko onomad kad smo kao vernici bili u teskoj zabludi

Е сад си већ безобразан, ја никад али НИКАД нисам рекао да су верници у тешкој заблуди.

А ово не могу да ти врдим да си у тешкој заблуди пошто ти у суштини ништа ни не кажеш сем да ето ти мислиш да они оће да нам нашкоде јер мислиш да су лоши па је то твоје убеђење базирано без трунке доказа.... нит си реко ни зашто мислиш да оће да нам нашкоде нити си објаснио како може да нам нашкоде него ето тако... таласи могу свашта...

Поента је да генерално свет пати од непознавања неких основних ствари, веровања тешким шпекулацијама и слично. БАр када су у питању природне науке.... и ја нормално као жртва тог веровања имам потребу да се борим против наивности типа - харп оће да уништава људе, ваземаљци су градили пирамиде, постоји планета на којој живе анунанаки која ће да слети 2012 године, атлатида је постојала и била је напредна цивилизација, лице на марсу и све остале сличне ствари које људи шпекулативно износе у јавност... а људи као ти им верују. Ти си свидело се теби или не тешка жртва њу ејџера.

Јер да ниси ти не би рекоа ови људи су зли таласи могу свашта, него би се мало едуковао по питању таласа па када видиш как отврде за оне облаке да су производ ХАРПА а јасно сам показао да такви облаци постоји и на другим местимаи пре ХАРПА ти би се запитао.. да ли ти људи од којих сам то чуо и остале ствари тако лупетају па би мало проверио. Да ли си једно у животу узепо да прочиташ дебунк шпекулације или узмеш да провериш шпекулативне приче у које верујеш? Одговор је не.. чак и када сам ти понудио - ти си одбио... мислећи да ти ето интуитивно знаш шта је тачно.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

pa koja je onda bila svrha onih tvojih maratonskih Iuris kontra-postova, jesi to monologom hteo sebi da objasnis tj da se ubedis da si u pravu?

evo prica se ponavlja :D

a ima i ona stara dobra narodna "istorija se ponavlja", tako da knjigu u sake pa ce ti stvari biti jasnije, tu knjige iz fizike ne pomazu

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

pa koja je onda bila svrha onih tvojih maratonskih Iuris kontra-postova, jesi to hteo sebi da objasnis tj da se ubedis da si u pravu? prica se ponavlja :D

Сврха је да ти кренеш и да размислиш мало... не смета мени то да ти мени кажеш да ја нисам у праву, смета ми то што ни не размишљаш о стварима о којима причаш.

А што се тиче тога да ли сам у праву или не, реци ми молим те .... која је поента дискусије ако не да докажеш да ниси у праву или будеш оповргнут т.ј да друга страна докаже да је у праву т.ј да се брани свој став? Пошто ми никад није била јасна та критика оћеш да докажеш да си у праву? Наравно да хоћу, зато и улазим у дискусију.... оћеш и ти зато и улазиш у дискусију и измишљаш све појмове као што су необична логика и слично.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

e vidis ja ne razgovaram po tom sablonu za koji mislis da jedino postoji, cuj da ja dokazujem da sam u pravu, neka hvala, taj sport prepustam mladjima u boljoj kondiciji

Него за шта ти разговараш? За кромпир?

Бај д веј не знам да ли си приметио... Александар је био саркастичан...није био озбиљан...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Поента је да генерално свет пати од непознавања неких основних ствари, веровања тешким шпекулацијама и слично. БАр када су у питању природне науке.... и ја нормално као жртва тог веровања имам потребу да се борим против наивности типа - харп оће да уништава људе, ваземаљци су градили пирамиде, постоји планета на којој живе анунанаки која ће да слети 2012 године, атлатида је постојала и била је напредна цивилизација, лице на марсу и све остале сличне ствари које људи шпекулативно износе у јавност... а људи као ти им верују. Ти си свидело се теби или не тешка жртва њу ејџера.

ovo je vec n-ti put da ti govorim da mi ne projektujes svoje tripove o tome sta ja mislim

PRESTANI DA MI NABACUJES TRIPOVE! jesi gluv ili glup, o cemu se radi?

i to sto si napisao si napisao samo zato da bi kontrirao, oces li vise prevazici tu nebulozu (i posto si sveznajuci objasni mi usput kako su tad pravili i slagali granitne blokove savrsene izrade od 200t ko lego kockice, tj objasni sebi, posto meni ne mozes, jer objasnjenja nema... iako sta znam imas potencijal da prosvetlis sve naucnike sveta)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Бај д веј не знам да ли си приметио... Александар је био саркастичан...није био озбиљан...

sad si poceo da pratis i to sta ja pratim, Aleksandar kao i svaki drugi covek nije sveznajuci, bio sarkastican ili ne, to sto sam lajkovo je moja licna stvar i izadji mi vise iz gaca

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

sad si poceo da pratis i to sta ja pratim, Aleksandar kao i svaki drugi covek nije sveznajuci, bio sarkastican ili ne, to sto sam lajkovo je moja licna stvar i izadji mi vise iz gaca

Ко прича о лајковању, одговорио си на то - циљајући на мене....

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...