Jump to content

HAARP - masoni i satanisti udarili na nebeski narod?

Оцени ову тему

Recommended Posts

@,

То стоји. Не треба бити параноичан и ширити ту, како кажете, теорију завере. Нису ту у питању ни Срби, ни Ескими, ни Лилипутанци као мета. То је начин ратовања без оружја. Примењују га и примениће га свугде тамо где буде било потребе и где им то интереси налажу.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

• Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Док Саша Поповић не почне на Пинку да се у емисијама Гранда појављује са капом од станиола на глави - ништа није опасно.

Узео је службено име ”Исток” како би преварио наивне.

Znao sam! Opet ta harpa pravi haos...     Ali najjače je što je tekst objavljen danas, a izgleda da je pisan avgusta prošle godine... .smeha.    

@@antics,

Не улазим у његов духовни опус. То је сасвим друга тема. Знаш, добар електричар може да буде лош "духовник", али то што је лош духовник не умањује његово знање у електрици.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Рекох, то нису приче из кантине већ предавања војних научника. И кад неко жели да о томе расправља треба мало да чита и истражује, а не да све тресе из рукава по некој својој духовитој интуицији и ад хоминем аргументима.

Амери свашта раде и то само наивнима није јасно.

ацо, није проблем у мнемоници и меметици, већ је мало превише да се користе електромагнетни таласи високих фреквенција на које смо практично имуни ... ај још бих и разумео да су ниске фреквенције у питању, могу да изазову повраћање, онеспособљавање и сличне ствари ал да ти неко уписује мисли, па то ни ђаво не може :D

може неко да ти испира мозак, ал мораш да "чујеш" те мисли онда стално, а не само кључне речи које одбијаш од себе по аутоматици као бели шум града и сличне ствари, или мора да користи најинвазивнију ствар на свету док си везан за столицу и раширене ти очи док те на инфузију кљукају стероидима и психоактивним супстанцама и то се зове лудовик метода.

поготово што би онда модулација била таква да би могли да ти контролишу и нервни систем, а онда би само био лутка и то би било далеко лакше него било која друга суптилнија метода.

не треба бити научник да повежеш основне ствари ...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pardon Oblače,

Stvarno izvini.

Nisam stekla utisak da si stariji i ozbiljan...

zato što si iz konteksta vadio delove, teksta i postovao a to se zove igra...

pa izgleda da nije igra nego nešto drugo.

Aha .

primi moje iskreno izvinjenje.

Poštovaću tvoju ozbiljnost.

OK.

Sucker! :P

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Нећу више у вези овога. Хтео сам само да вам укажем на нешто од литературе. Наставите.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

не знам јел неко поставио до сад, овлаш сам процуњао по теми, ал руси имају свој хаарп још од 1981. године а нико се жив на то не жали ...

иначе, хаарп је дошао у жижу интересовања пре пар година јер је повезан са радом аресибо лабораторије коју ћете препознати барем и 10 филмова о теоријама завере и шта ти ја знам - икс фајлс, џемс бонд ...

што је најсмешније, све те теорије завере крећу управо из филмова, а не од научника, већ од квази-научника.

за почетак.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

то му дође до 3,5 мегахерца или си нешто омашио с нулама?

питам успут, занима ме јел сте и модулисали сигнал ил сте пуштали само на звучник, пошто не верујем да сте чули ишта испод 100 херца и преко 22 килохерца ... имајући у виду да нисте користили сигурно ААА звучнике ;)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

и увек је много лакше проверити информације а не веровати сваком новинару или паметњаковићу само зато што је наводно неки др мр за нешто ...

поготово кад питате људе који се заиста баве нечим професионално, а на линку са оног васељенског сајта имате при дну изјаву баје из физичке лабораторије из земуна која има посла са том антеницом за мерење јоносферског зрачења :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ma, na koncu, šta mi uopšte i možemo ako je sve HAARP-om i ostalim teorijama zavere stvarno tačno? Samo da se zabavljamo sa tim temama da ne bismo razmišljali kakvo nam je sTanje (T=R :) ) u zemlji...

Mislim da bi po principu Okamove britve bilo tačnije da su Srbi nervozni i nadrndani zato što stvarno imaju objektivnih razloga, kao što je rešavanje egzistencijalnih pitanja, a ne zbog HAARP-a...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

па пази, да кренем да се жалим - расплакао бих и друге :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1344894430' post='692569]

па пази, да кренем да се жалим - расплакао бих и друге :D

Onda pod hitno da razmišljaš o HAARP-u bar 20 min dnevno :D

Zna se šta se kaže za dokon um :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Људи, нису то никакве теорије завере. То је НАЧИН РАТОВАЊА. Начин да се, неборбеним средствима, остваре стратешки политички циљеви. Тај начин ратовања се не примењује само над оређеним народом. Дао сам вам линк књиге човака, доктора наука, пуковника у пензији који се бавио том проблематиком, па ко хоће нека чита. Не причајте напамет о ономе о чему већина вас нема благе везе.

Војска је по природи ствари..параноична и преко опрезна. Наравно са оправданим разлогом. Да није тако не би била војска. :)

Ја игром случаја знам поједине старешине овде из БХО. :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...