Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest

HAARP - masoni i satanisti udarili na nebeski narod?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Књига "Неокортикални рат - брисањем свести до "вечног мира"", пуковника Радишића:

http://www.scribd.com/doc/56087231/Neokortikalni-Rat-2

Морам да испоштујем Облака, он је овде најмеродавнији по питању облака.

Караљу Облаче који си ти од ових облака... да знам ког си ранга?

1. Cirrus - Ci

2. Cirrostratus - Cs

3. Cirrocumulus - Cc

4. Altocumulus - Ac

5. Altostratus - As

6. Nimbostratus - Ns

7. Stratocumulus - Sc

8. Stratus - St

9. Cumulus - Cu

10. Cumulonimbus - Cb.

Vrste:

1. fibratus - fib

2. uncinus - unc

3. spissatus - spi

4. castellanus - cas

5. flocus - flo

6. stratiformis - str

7. nebulosus - neb

8. lenticularis -len

9. fractus -fra

10. humilis - hum

11. mediocris -med

12. congestus - con

13. calvus - cal

14. capillatus - cap

Podvrste:

1. intortus - in

2. vertebratus - ve

3. undulatus - un

4. radiatus - ra

5. lacunosus - la

6. duplicatus - du

7. translucidus - tr

8. perlucidus - pe

9. opacus - op

Dopunske odlike i oblaci pratioci:

1. incus - inc

2. mamma - mam

3. virga - vir

4. praecipitatio - pra

5. arcus - arc

6. tuba - tub

7. pileus - pil

8. velum - vel

9. pannus - pan

good-luck-smiley.gif?1292867608

kako mislis da me ispostujes time sto pises besmislene i infantilne postove?

Ako si htela a me "ispostujes" trebalo je da mi odgovoris na pitanje... ako ne znas odgovor to nije ista strasno, ali stvarno nema potrebe za detinjarijama. Ja sam bar ozbiljan covek, za tebe ne znam koliko imas godina, izvini.

E znam ovo! Ovo nije oblak... ovo je ekspriment nisko frekventnih cestica vode koje se zaracenjem odbijaju o atmosferu gde tvore ovakve oblacaste oblike u jonskom polju... Ta naprava je prvenstveno bila namenjena unistavanju srba na kosovu ali je projekat otkazan neposredno pred potpisivanje rezolucije 1244. Ova fotka je uslikana u "Test area Colorado 1". Tada su nasli one ptice sto su masovno umirale "iz cistog razloga".

Imas sve na netu o tome, samo pretrazi. Projekat se zove "Project Uranus" (prema planeti Uran, jer naprava delimicno rekonstruise uslove iz atmosfere ove planete sto predstavlja opasnost po ljude koji se nadju ispod ovog oblaka.

Srbija je tada zamalo izbegla neverovatan genocid... ali zamalo... Ben Dover upravnik agencije za toksikoloska ratovanja i autor projekta "project Uranus" rekao je za medije da je propustena velika prilika da se napokon svet oslobodi srpskog prisustva na ovoj planeti ali da njegova agencija nece prekinuti istrazivanja.

Projekat "Uranus" je kostao 18 miliona dolara.

Jesam vam rekla!gold-medal-smiley.gif?1292867608

Sve zna o oblacima.

Poštujem i divim se.

Ha, kaži im, kaži!girl9-smiley.gif?1292867608

Вероватно оних из групе веома поетичног имена "69", што слушају унатрашке плоче којекаквих америчких рок група....

Не, већ компетентних војних научника. То су била званична предавања, у склопу редовне обуке, професионалних припадника војске, а не интернет чаврљања.

Бивши колега и стручњак за ту област, пуковник Радишић:

radisic2.jpg?w=210&h=158

Овај човек има изузетно сумњиве ставове. Ко не верује, нека погледа његов сајт.

Sve zna o oblacima.

Poštujem i divim se.

Ha, kaži im, kaži!girl9-smiley.gif?1292867608

Izvinjavam se... moja greska. Projekat se zove "The Uranus Experiment" (a ne project Uranus) i ima ga na netu, samo googlaj.

Čitao sam o neokortičkom ratovanju u knjizi "Verske sekte - priručnik za samoodbranu" od inspektora Zorana Lukovića, ali nisam stekao neki utisak kompetentne osobe, možda zato što nije umeo da se izmesti iz pozicije Pravoslavnog Hrišćanina, nego je razglabao neku nedovoljno dokazanu teoriju zavere da u kojem strani neprijatelji putem sekti i propagande hoće da nas mentalno unište i porobe, a da je Pravoslavna vera zapravo odbrana od tih neokortičkih napada.

BIlo kako bilo, potrebna je izuzetno jako i brzopromenjlivo elektromagnetno polje da bi ono imalo nekakvog uticaja na ljudski mozak. Znam da postoje određene frekvencije zvuka koje mogu da izazovu interesantne reakcije kod čoveka (gubitak kontrole nad debelim crevom i uneređivanje, nervozu, glavobolju), ali ne i elektromagnetnih talasa. Takov oružje je još uvek u eksperimentalnoj fazi i planiraju da ga koriste za razbijanje nereda i ono može da deluje samo u neposrednoj blizini.

Људи, нису то никакве теорије завере. То је НАЧИН РАТОВАЊА. Начин да се, неборбеним средствима, остваре стратешки политички циљеви. Тај начин ратовања се не примењује само над оређеним народом. Дао сам вам линк књиге човака, доктора наука, пуковника у пензији који се бавио том проблематиком, па ко хоће нека чита. Не причајте напамет о ономе о чему већина вас нема благе везе.

тај ребрасти облак је гравитациони облак, хаарп постоји само у америци на једном месту и не бави се само истраживањем јоносфере него се експериментише и с прислушкивањем преко пола планете пошто се одбијају таласи о јоносферу, а не упијају ко што наивци мисле ...

у бељини не постоји ништа, сем тога што је маркер постављен 15км ваздушном линијом ниже на неку њиву, а антена коју ми имамо је само пријемник и очитавају се неке сасвим научне ствари.

могу линкове да стављам редом за неверне томе, а искрено ми није јасна чувена прича групе 69, са све спасојем влајићем и радишићем о такозваном "неокортикалном рату" који ми је толика небулоза да је то невероватна размера теорије завере у којој не би остала ниједна тајна сачувана с обзиром на то колико би људи морало да учествује.

ај сад ви мало :)

Не, већ компетентних војних научника. То су била званична предавања, у склопу редовне обуке, професионалних припадника војске, а не интернет чаврљања.

Е па видите поштовани Александре. Стицајем околности и ја сам тада, и пре тога, и после тога био у војсци, али не као војник, но као старешина... И наслушао се тих прича... Али их нисам ни тада, а ни сада сматрао озбиљним, простим увидом у сараднике пуковника Радишића из "Групе 69", а то су били Миља Вујановић Регулус, покојни Драгош Калајић, покојни Милић од Мачве, Спасоје Влајић, уз повремену "мешање" Мирјане Марковић, преко Јаре Рибникар и пројекта "1000 јоги летача за мир"...

kako mislis da me ispostujes time sto pises besmislene i infantilne postove?

Ako si htela a me "ispostujes" trebalo je da mi odgovoris na pitanje... ako ne znas odgovor to nije ista strasno, ali stvarno nema potrebe za detinjarijama. Ja sam bar ozbiljan covek, za tebe ne znam koliko imas godina, izvini.

Pardon Oblače,

Stvarno izvini.

Nisam stekla utisak da si stariji i ozbiljan...

zato što si iz konteksta vadio delove, teksta i postovao a to se zove igra...

pa izgleda da nije igra nego nešto drugo.

Aha .

primi moje iskreno izvinjenje.

Poštovaću tvoju ozbiljnost.

OK.

Е па видите поштовани Александре. Стицајем околности и ја сам тада, и пре тога, и после тога био у војсци, али не као војник, но као старешина... И наслушао се тих прича... Али их нисам ни тада, а ни сада сматрао озбиљним, простим увидом у сараднике пуковника Радишића из "Групе 69", а то су били Миља Вујановић Регулус, покојни Драгош Калајић, покојни Милић од Мачве, Спасоје Влајић, уз повремену "мешање" Мирјане Марковић, преко Јаре Рибникар и пројекта "1000 јоги летача за мир"...

И ја сам био старешина. У јединици "А" састава (врло блиској том пољу ратовања, тако да знам шта говорим).

Рекох, то нису приче из кантине већ предавања војних научника. И кад неко жели да о томе расправља треба мало да чита и истражује, а не да све тресе из рукава по некој својој духовитој интуицији и ад хоминем аргументима.

Амери свашта раде и то само наивнима није јасно.

Ја истина у војсци нисам био старешина, него ћата, и то прашинар најобичнији. Али, Александре, брате... ако мислиш да је ово:

http://www.svetozarradisic.com/

озбиљно, а не класична навлакуша за продавање књига а-ла Спасоје Влајић, онда...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...