Jump to content
Guest

HAARP - masoni i satanisti udarili na nebeski narod?

Rate this topic

Recommended Posts

ko je naivan to cemo videti, sto se tice nauke, ne moze niko da zna detalje koji se ne iznose u javnost, jer fora je u detaljima sprave

Ајде кажи ми шта то могу да усаде и шта могу да ти ураде са тим детаљима.

dalje da nastavimo najobicnijom logikom, ako ni to ne razumes onda nista, vidi ovako, ja dam sam zlikovac pun para, kao sto su te gazde te naprave(hipoteticki cemo uzeti da su zlikovci (a tvrdim da jesu jer se zna ko drzi sve pare i koje jos osobine idu uz srebroljublje))

Бил гејтс има јако пуно пара, јел он пати од среброљубља? Само да те подсетим да је скоро сав свој новац дао у добротворне сврхе. НЕ знам чему та предрасуда да екстремно богати пате од среброљуба али ајде.

ja tu spravu ni u kom slucaju ne bi napravio da bude na dobrobit covecanstvu, nego bih gledao da je upotrebim samo radi sopstvene koristi, a sve sto se radi samo na sopstvenu korist je ugrozavanje svih oko sebe, pa makar to bilo i posredno...

Па хипотетички узимаш да су зчиковци, хипотетички узимаш да пате од среброљубља.

i nemoj da mi spominjes sad pojedince koji su puni para pa daju u dobrotvorne svrhe blabla, takvih ima izuzetno malo, a Bil Gatesu ne verujem ali nista...

Ето видиш, ти чак ни нбе желиш да им пружиш шансу да су они можда добри. Ти си одлучио да су они лоши, да не дају у добротворне сврхе и да их само паре занимају из мотива сребрељубља. А опет не знаш ниједног човека који има толико пара а имаш толико чврсто и оформљено мишљење? То се зову предрасуде. РЕцимо бил гејтс нит има неке скупе лимузине нит шта. Прича девојка из локалне продавнице брзе хране да редовно долази ту са децом и да једе и ужива и да га никад није видела у неким брзим колима. Стив Џобс је например увек носио јефтине патике оне најобичније спортске. Итд.. да ти не набрајам. Не знам на основу чега ти формираш те своје предрасуде и аутоматски их заштитиш као исправне.

Оћеш сада да ти дам моје виђење богатог човека? Неко ко има визију, неко ко има циљ и неко ко има пут. САмо жеља за новцем те не може учинити богатим. Неки људи воле изазове, воле да спроводе своју креативност у дело - то ти је бизнис.

Већину њих не занима новац као такав.

Бил Гејтс је један јер је човек имао визију како да направи оперативни систем и визију како да га прода, имао је визију која се остварила.

znaci ta jedna vrlo prosta stvar koju treba da shvatis je, da bez Boga ne mozes nista ciniti, to znaci bukvalno, ako odstupis i milimetar sa Puta, bilo kakav izum i njegov efekat ce u najboljem slucaju znaciti verglanje pedala u mestu, a u vecini slucajeva bice na stetu... a kamoli sad da pricamo o ljudima koji ciljno rade to sto rade

Откуд ти знаш да ли су они опдступили од пута или нису?

ko je naivan to cemo videti, sto se tice nauke, ne moze niko da zna detalje koji se ne iznose u javnost, jer fora je u detaljima sprave

Ајде кажи ми шта то могу да усаде и шта могу да ти ураде са тим детаљима.

dalje da nastavimo najobicnijom logikom, ako ni to ne razumes onda nista, vidi ovako, ja dam sam zlikovac pun para, kao sto su te gazde te naprave(hipoteticki cemo uzeti da su zlikovci (a tvrdim da jesu jer se zna ko drzi sve pare i koje jos osobine idu uz srebroljublje))

Бил гејтс има јако пуно пара, јел он пати од среброљубља? Само да те подсетим да је скоро сав свој новац дао у добротворне сврхе. НЕ знам чему та предрасуда да екстремно богати пате од среброљуба али ајде.

ja tu spravu ni u kom slucaju ne bi napravio da bude na dobrobit covecanstvu, nego bih gledao da je upotrebim samo radi sopstvene koristi, a sve sto se radi samo na sopstvenu korist je ugrozavanje svih oko sebe, pa makar to bilo i posredno...

Па хипотетички узимаш да су зчиковци, хипотетички узимаш да пате од среброљубља.

i nemoj da mi spominjes sad pojedince koji su puni para pa daju u dobrotvorne svrhe blabla, takvih ima izuzetno malo, a Bil Gatesu ne verujem ali nista...

Ето видиш, ти чак ни нбе желиш да им пружиш шансу да су они можда добри. Ти си одлучио да су они лоши, да не дају у добротворне сврхе и да их само паре занимају из мотива сребрељубља. А опет не знаш ниједног човека који има толико пара а имаш толико чврсто и оформљено мишљење? То се зову предрасуде. РЕцимо бил гејтс нит има неке скупе лимузине нит шта. Прича девојка из локалне продавнице брзе хране да редовно долази ту са децом и да једе и ужива и да га никад није видела у неким брзим колима. Стив Џобс је например увек носио јефтине патике оне најобичније спортске. Итд.. да ти не набрајам. Не знам на основу чега ти формираш те своје предрасуде и аутоматски их заштитиш као исправне.

Оћеш сада да ти дам моје виђење богатог човека? Неко ко има визију, неко ко има циљ и неко ко има пут. САмо жеља за новцем те не може учинити богатим. Неки људи воле изазове, воле да спроводе своју креативност у дело - то ти је бизнис.

Већину њих не занима новац као такав.

Бил Гејтс је један јер је човек имао визију како да направи оперативни систем и визију како да га прода, имао је визију која се остварила.

znaci ta jedna vrlo prosta stvar koju treba da shvatis je, da bez Boga ne mozes nista ciniti, to znaci bukvalno, ako odstupis i milimetar sa Puta, bilo kakav izum i njegov efekat ce u najboljem slucaju znaciti verglanje pedala u mestu, a u vecini slucajeva bice na stetu... a kamoli sad da pricamo o ljudima koji ciljno rade to sto rade

Откуд ти знаш да ли су они опдступили од пута или нису?

Нешто не верујем да је цео систем створен само да би Кинези могли илегално да слушају Елвиса Прислија...А можда и јесте .mislise.

Живела пипл република ов Борча

ne slusas, rekoh vec da ima izuzetaka, ali slabo da ih ima medju tim hyper mocnicima, i rekoh ti da mi ne spominjes Bil Gatesa, skoncentrisi se na ljude koji su glavni igraci, a verovatno je tu upao i on, samo sto glumi finocu, to je moje misljenje i mozda gresim, ali mi je previse sumnjiv, a to sto daje pare u dobrotvorne svrhe je prica za naivne- naravno da ponovim ako ne gresim, jer nije u redu optuzivati nekog bez dokaza

jel treba da ti stavljam slike tih likova pa da vidimo kolko su oni to dobri? jednom sam stavljao samo par komada, pa mi se i to smucilo... iako i tu ima izuzetaka, a takav "izuzetak" ce biti lazni mesija kojem uopste nece biti problem da zavede mnoge... Hitler na primer je uspeo da obmane i vladiku Nikolaja i Gandija pa ti vidi

ne slusas, rekoh vec da ima izuzetaka, ali slabo da ih ima medju tim hyper mocnicima, i rekoh ti da mi ne spominjes Bil Gatesa, skoncentrisi se na ljude koji su glavni igraci, a verovatno je tu upao i on, samo sto glumi finocu, to je moje misljenje i mozda gresim, ali mi je previse sumnjiv, a to sto daje pare u dobrotvorne svrhe je prica za naivne- naravno da ponovim ako ne gresim, jer nije u redu optuzivati nekog bez dokaza

Ајде ја те питам који ти доказ имаш да су сви они среброљупци?

jel treba da ti stavljam slike tih likova pa da vidimo kolko su oni to dobri? jednom sam stavljao samo par komada, pa mi se i to smucilo... iako i tu ima izuzetaka, a takav "izuzetak" ce biti lazni mesija

И шта ти на основу слике знаш да ли је неко лош неко добар?

Gde ima dima ima i vatre.

Manipulacija je višslojna. Tajnost projekta na Aljasci

podstiče sumnju a poneki događaji i brojne vojne aktivnosti , takodje pobuđuju oprez...

Kada se vide rezultati unosi nemir nije samo Harrp odgovoran za niz događaja,,,.

pominju se razne stvari

Nemačka i njihove sumnje zabrinutost, mada postoji jedan tip koji je u odbrani mogućnosti,

ali je u koliziji sa sajtovima drugih naučnih organizacija.

.

Die HAARP-Anlage ist für die Erforschung der oberen Atmosphäre besonderst der Ionosphäre durch hochfrequente Radiowellen errichtet worden. Weitere Ziele sind die Komunikation und Navigation ( für Flugobjekte und sogar getauchte U-Boote), sowie die Ausbreitung von Funkwellen. Außerdem können radarastronomische Experimente durchgeführt werden.

Ich hab hier mal ein paar Links eingestellt, unter anderem die offizielle Webseite des HAARP-Projektes.

http://www.haarp.alaska.edu/

http://www.wahrheits....org/haarp.html

http://www.youtube.com/watch?v=p3nQYndQA6Q&feature=related

http://www.alaska-in...ska_haarp1.html

Das HAARP-Projekt steht ja in Verdacht für viele "Vorfälle" verantwortlich zu sein. Unteranderem für Bewußtseinskontrolle und .-manipulation, Wetterveränderungen ( "Wetterkriege"), Erdbeben, Frequenzwaffeneinsatz, ja sogar eine Verbindung mit Chemtrails wird vermutet.

Also ich denke mir schon das eine Wirkung, ob nun geziehlt, wissentlich oder unwissentlich, beim Menschen möglich ist. Ich tendiere doch eher zur unwissentlichen Variante, vorstellen kann ich mir aber auch die "wir nehmen eine evtl. Wirkung auf einzelne in Kauf-Variante"

Gerade in diesen Frequenzbereichen.

Änderungen oder gar Kriegsführung durch das Wetter halte ich eher für unrealistisch. Auch die anderen Theorien sind mir bis jetzt, eher zu weit hergeholt.

Ovo je sa Filipina efekat

Sa sajta http://blog.excite.c...ku/m2012-05-01/

Zabrinutost u u Rusiji.

U celom svetu je zabrinutost, Ne može da ne bude i ovde, što ne znači da se treba svađati , vređati dokazivati,

jer niko ne zna dovoljno.

Naj važnije ne treba paničiti, ali ne treba biti haj, ništa nije.

Neka mera pažnje informisanost nije na odmet.

Па добро, да метеоролошке прилике могу да се мењају, то није ништа ново. Уосталом, што се не питамо како то да никад не пада киша на прославама дана победе над фашизмом у Москви? И то је мислим прошле године РТ и пренела да је искоришћен уређај за растеривање облака. Није то ништа ново.

Али - људи... Да харфа или било који други пројекат служи да би се Маја Николић и Милош Бојанић свађали на фарми??? Мислим... Дај да будемо мало озбиљнији. Ако сте слушали беседу владике Давида од пре неки дан, чули сте шта је стварни проблем: зрачење од муниције са осиромашеним уранијумом. Не могу да вам опишем у коликом проценту су се умножили случајеви малигних и кардиоваскуларних обољења само у поморавском округу, и то од пролећа 2000. године. Шта мислите, случајност? Истина је да се тиме нико озбиљно и не бави, сви дају само паушалне оцене. И кад народ почне да се пита, Дејани Лучићи и слични плаћени кловнови почну да смишљају глупости.

Ја први верујем у теорију завере, и тврдим да ликови који пропагирају глупости типа Дејан д-мен-ху-ноуз Лучић служе само за дистрекшн с једне и дезавуисање идеологије теорије завере с друге стране.

A sta je neobicno sa ovim oblacima? Najobicniiji oblaci... i to bas lepi.

Istina, kad se zagledjujes u oblake pocnes da vidis obrise i oblike... ali vecina odraste pa se redje igra tu igru...

ako smem da primetim od tog bombardovanja rapidno se uvecao broj psihicki obolelih, a inace Srbi ratuju od pamtiveka, da neko ne pomisli da je to od "shoka" ili "krizne" situacije...

Број психички оболелих се увећава због стресног живота. Малих плата, несигурних послова ... све то производи неурозу а неуроза емоционалну нестабилност која на крају води до психичких поремећаја и оболења.

besmisleno je dalje mlatiti, da ne mislis da bezim iz diskusije, nego je stvarno besmisleno

Мислим да бежиш јер све што си пружио од аргумената је:

Види какви су то људи, богати су сребрељупци, мора да имају лош план, свашта може да се деси.

На питања поводом твојих тврдњи не пружаш никакав одговор.